Personalizēta izglītība

Tiem, kas tiecas sasniegt izcilību

egoPERFECTUS ir personalizētas izglītības tirgus līderis Latvijā. Tā ir vislabākā izvēle cilvēkam, kurš zina, ko vēlas, tiecas sasniegt savus mērķus un iegūt vai nostiprināt personīgo izcilību. egoPERFECTUS orientējas tikai uz personalizētu izglītību un konsultācijām, kā rezultātā piedāvā mācību programmas, kas precīzi atbilst katra indivīda vai uzņēmuma vajadzībām. Šeit strādā paši zinošākie konsultanti un pasniedzēji, tiek izmantoti visjaunākie mācību materiāli un oriģinālas metodikas.

Vairāk

Sazinieties ar mums +371 67334428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

Standarta nometnes


Parasti skolēnu un vecāku izvēlei tiek piedāvāts nometņu saraksts, kurā norādītas apgūstamās valodas, nometnes cena, valsts un piedāvātās papildu aktivitātes. Nenotiek iedziļināšanās vecāku un skolēnu patiesajās vajadzībās, kuras nosaka valodu nometnes izvēli. Šādā gadījumā dalība valodu nometnē ir tikai laika pavadīšanas veids, kas neveicina personības attīstību, kā arī nemudina domāt par piemērotas nākotnes profesijas izvēli.

Vairāk

Mācības egoPERFECTUS


Uzņēmumā egoPERFECTUS kā privātie pasniedzēji strādā tikai speciālisti ar visaugstāko kvalifikāciju. Plānojot mācību procesu, tiek izmantota egoTRACKING metodika, kas ļauj noskaidrot skolēna akadēmiskos sasniegumus, pašreizējās vajadzības, motivāciju mācīties un to veicinošos aspektus. Tāpat tiek noskaidrots, kāds mācību stils bērnam vai pusaudzim ir visefektīvākais, un kas spētu viņu ieinteresēt apgūstamajā priekšmetā. Pēc analīzes tiek izveidots izvēlētā priekšmeta mācīšanās veids un izplānots pats mācību process, kas būtu vispiemērotākais un atbilstošākais skolēna unikālajām īpašībām, un kas palīdzētu sasniegt vēlamo rezultātu.

Vairāk

Augstākā izglītība Nīderlandē


Starptautiska darba pieredze un neaizmirstami studiju gadi Nīderlandē!

Vairāk

Kāpēc egoPERFECTUS?

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.