Jaunumi

Iepazīstieties ar aktuālo informāciju par egoPERFECTUS pakalpojumiem, piedāvātajiem semināriem, tikšanās reizēm, kā arī citiem notikumiem. Šeit stāstīsim arī par jaunāko personalizētas izglītības jomā.

Seminārs par viesmīlības studijām Šveicē un Spānijā

2017 10 19

16. novembrī, plkst. 17:00 aicinām jūs apmeklēt semināru par augstāko izglītību viesmīlības nozarē Šveicē un Spānijā kopā ar Glion un Les Roches – divām no prestižākajām viesmīlības augstskolām pasaulē. Šī ir unikāla iespēja uzzināt tieši no universitātes pārstāvjiem, kā iegūt prestižu Šveices izglītību un uzsākt veiksmīgu karjeru viesmīlības jomā.

Viesmīlības nozare un Šveice mūsdienās ir teju sinonīmi. Šveice tiek atzīta par viesmīlības industrijas līderi visā pasaulē ne tikai viesmīlības, tūrisma un apkalpošanas nozares standartu, bet arī augstās izglītības kvalitātes dēļ. Glion un Les Roches viesmīlības augstskolām ir ilggadēja pieredze un izcila reputācija augsti kvalificētu speciālistu apmācībā, kas pēc studiju beigām veiksmīgi ieņem augsti stāvošus amatus luksus klases viesmīlības uzņēmumos. Glion pārstāvniecības atrodas Šveicē un Lielbritānijā, kamēr Les Roches kampusi atrodas tādās valstīs kā Šveice, Spānija un Ķīna. Studentiem tas nozīmē augstu studiju kvalitāti starptautiskā līmenī ar iespējām pavadīt daļu studiju laika dažādu valstu kampusos.

Viesmīlības augstskolas Glion un Les Roches un kompānija egoPERFECTUS aicina skolēnus un viņu vecākus 16. novembrī apmeklēt semināru, kura laikā varēsiet uzzināt par:

 • par to, kas ir Hospitality Management;
 • studiju iespējām Glion un Les Roches augstskolās un to programmu unikalitāti;
 • prakses iespējām studiju laikā;
 • karjeras perspektīvām viesmīlības vadības nozarē starptautiskā līmenī;
 • galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties studijas šajās augstskolās;
 • vasaras programmām vidusskolēniem Glion augstskolā;
 • par Glion un Les Roches absolventu sasniegumiem, kā arī daudz ko citu.

 

Seminārs norise:

 • egoPERFECTUS birojā – Vaļņu ielā 5, Vecrīgā
 • 16. novembrī
 • sākums plkst. 17:00

Semināram lūdzam iepriekš reģistrēties, zvanot pa tālruni +37167334428, rakstot e-pastu uz info@egoperfectus.lv vai arī aizpildot kontaktformu zemāk.

Uz tikšanos seminārā!


Reģistrējies semināram!

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

5 iemesli, kāpēc ir vērts studēt viesmīlības augstskolās Glion un Les Roches:

 • Kvalitatīva izglītība: “Worldwide Hospitality Awards” 2015. gadā Glion tika atzīta par labāko viesmīlības vadības universitāti pasaulē. “TNS Global Survey” 2013. gadā Les Roches un Glion tika ierindotas starp TOP 3 pasaulē labākajām viesmīlības vadības augstskolām.
 • Pieprasītas specialitātes: augstskolas piedāvā studijas dažādās jomās, piemēram, viesnīcu, tūrisma un restorānu vadība, sporta un pasākumu organizēšana, kā arī mārketings.
 • Uz praksi balstītas studijas: studentiem ir iespēja apgūt praktiskas iemaņas viesmīlības vadības nozarē. Studiju laikā ikviens students var pārbaudīt savus spēkus darbā virtuvē, restorānā vai citās jomās.
 • Iespēja strādāt prestižā uzņēmumā: studenti apgūst praksi tādos plaši pazīstamos viesmīlības uzņēmumos kā Hilton, Four Seasons, Bloomerg, Apple, Louis Vuitton, Disneyland, Booking.com, Mandarin Oriential un daudzos citos.
 • Iespēja iegūt Šveices kvalitātes izglītību citā valstī: Glion un Les Roches augstskolām ir filiāles tādās valstīs kā Lielbritānija (Glion London), Spānija (Les Roches Marbella) un Ķīna (Les Roches Jin Jiang).

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.