Jaunumi

Iepazīstieties ar aktuālo informāciju par egoPERFECTUS pakalpojumiem, piedāvātajiem semināriem, tikšanās reizēm, kā arī citiem notikumiem. Šeit stāstīsim arī par jaunāko personalizētas izglītības jomā.

Aizraujoša viesmīlības vasaras skola Šveicē un Spānijā!

2018 04 18

Tiem, kuri vēlas izmēģināt savus spēkus luksus klases viesmīlības nozarē un izbaudīt studenta dzīvi, prestižās viesmīlības augstskolas Glion un Les Roches piedāvā 1-2 nedēļas ilgu vasaras programmu “Summer Experience” augstskolu kampusos Šveicē un Spānijā. 

Asset 3

Programma ir lieliska iespēja vecāko klašu skolēniem izmēģināt savus spēkus starptautiskā vidē un saprast, vai viesmīlības nozare viņiem ir piemērota. Tāpat tā ļaus dalībniekiem izprast, cik plašas ir karjeras iespējas viesmīlībā – tūrisms, viesnīcas, izklaides industrija, pasākumu organizēšana, konferences, un daudz citu. Dalībniekiem tiek nodrošināti semināri un meistarklases, industrijas uzņēmumu apmeklējumi, kā arī iepazīšanās ar jauniem draugiem no visas pasaules.
Programmas laikā jaunieši apgūs:

  • svarīgāko informāciju un jaunākās tendences viesmīlības industrijā pasaulē;
  • galvenos ikdienas procesus;
  • ieskatu biznesa vadībā;
  • zināšanas par restorānu dizainu un koncepciju;
  • sevis pasniegšanu un sadarbību ar studentiem un pasniedzējiem no visas pasaules;
  • industrijas prasības klientu apkalpošanā;
  • luksus klases viesmīlības principi;
  • pieczvaigžņu klientu apkalpošana.

Programma ir paredzēta 15-19 gadu veciem jauniešiem, tā tiek piedāvāta Glion un Les Roches krāšņajos kampusos. Tas ļauj jauniešiem ne tikai uzzināt svarīgāko par viņus interesējošo nozari, bet arī iejusties studenta kurpēs un iepazīt pilnu servisu, ko Glion un Les Roches piedāvā saviem studentiem akadēmiskā gada laikā.

 

Glion kampuss Montro (Šveice). Šveices kampusi Glionā atrodas Ženēvas ezera krastā kalnos virs Montro pilsētas un piedāvā krāšņu skatu pāri ezeram tieši no kampusa logiem. Šis reģions pievilina tūristus visa gada garumā, līdz ar to studentiem ir pieejams nepārtraukts luksusa viesmīlības tuvums, kas ļauj viņiem praksē pārbaudīt iegūtās zināšanas.

Glion kampuss Blušē (Šveice). Šveices kampuss Blušē (Bluche) atrodas mājīgā Šveices kalnu pilsētiņā valsts franciski runājošajā daļā. Neskatoties uz nelielo izmēru, Blušei ir labi transporta sakari ar citām Šveices daļām un pārējo Eiropu. Pavisam netālu atrodas populārais slēpošanas kūrorts Krans Montana, kas nodrošina izklaides iespējas, iepirkšanos, gastronomiskas delikateses un daudz ko citu.

Les Roches kampuss Marbella (Spānija). Marbella ir izslavēta kūrortpilsēta, kas atrodas Spānijas dienvidos, krāšņajā Costa del Sol reģionā. Pilsēta piedāvā lieliskus laika apstākļus un tūrisma sezonu visu cauru gadu – tās skaistās pludmales, daudzie golfa laukumi, neskaitāmās brīvā laika pavadīšanas iespējas un krāšņā spāņu kultūra padara to par vienu no pievilcīgākajiem tūrisma gala mērķiem. Studentiem tas nozīmē neizsīkstošas prakses iespējas un praktisku pieredzi.

Kāpēc izvēlēties mācības Glion un Les Roches? Šīs augstskolas ieņem izcilas vietas pasaules viesmīlības industrijas reitingā – attiecīgi 5. un 6 vietu. Turklāt, šīs augstskolas ir saņēmušas visaugstāko vērtējumu no darba devējiem – tas nozīmē, ka šo augstskolu absolventi tiek atzīti par izcili sagatavotiem darba tirgum.

Glion 2

Vasaras programmu datumi un cenas:

 • Šveice:  1 nedēļa: 22.-29.07 (2750 EUR), 2 nedēļas: 15.-29.07 (5450 EUR)
 • Spānijā (Marbella):  1 nedēļa: 22.-29.07 (1900 EUR), 2 nedēļas: 15.-29.07 (3000 EUR)
 • Spānija un Šveice:  2 nedēļas: 15.-29.07 (4750 EUR)

Cenā ir iekļauts: mācības; mācību materiāli; dzīvošana divvietīgās istabās (vienvietīgas istabas pieejamas par papildus maksu); ēdināšana (3 reizes dienā, ieskaitot ekskursiju dienas); 1-2 ekskursijas nedēļā; transfērs no lidostas (Šveicē – Ženēva, Spānijā – Malaga); pārlidojums starp kampusiem (ja ir izvēlēta 2 nedēļu programma, kas norisinās 2 kampusos).
*Papildus izmaksas: lidojums, apdrošināšana, kabatas nauda, veļas mazgāšana.

Īpašs piedāvājums!
Vasaras programmas dalībnieki, kuri pēc tam uzsāks studijas Glion vai Les Roches bakalaura programmā, saņems pirmā gada mācību maksas atlaidi vasaras programmas cenas apmērā!

Ja Jūs vēlaties uzzināt vairāk par viesmīlības vasaras skolu Glion un Les Roches vai studijām šajās augstskolās, lūdzu, sazinieties ar mums aizpildot zemāk esošo kontaktformu.


Vai jums ir jautājumi?

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.