Jaunumi

Iepazīstieties ar aktuālo informāciju par egoPERFECTUS pakalpojumiem, piedāvātajiem semināriem, tikšanās reizēm, kā arī citiem notikumiem. Šeit stāstīsim arī par jaunāko personalizētas izglītības jomā.

Rīgā viesojas elitāra ebreju privātskola no ASV

2017 11 16

Jau 30. novembrī Rīgā viesosies Glens Drū (Glenn Drew), elitārās ebreju privātskolas American Hebrew Academy (ASV) direktors. Tikšanās laikā viņš iepazīstinās interesentus ar izglītības priekšrocībām šajā skolā, tās filosofiju un ebreju tradīciju organisku iekļaušanu skolas ikdienā.

Tikšanās laiks: 30. novembrī (ceturtdiena) plkst. 17:00.
Tikšanās vieta: Vaļņu iela 5, Vecrīga (kompānija egoPERFECTUS).
Ieeja pasākumā – bez maksas.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam obligāti iepriekš reģistrēties.

Privātskolas visā pasaulē tiek uzskatītas par vislabāko iespēju sniegt bērniem un jauniešiem strauju akadēmisko un personīgo izaugsmi. Taču blakus plaša profila skolām pastāv specializētas vidusskolas dažādām bērnu grupām. Viena no šādām specializētajām skolām ir American Hebrew Academy (Amerikāņu ebreju vidusskola) – privātskola ar augstiem akadēmiskajiem standartiem, ieguldījumu bērnu personības attīstībā, kā arī lepnumu par savām ebreju tradīcijām un šīs kultūras vietu pasaules kontekstā.

American Hebrew Academy ir vienīgā ebreju privātskola-pansija pasaulē. Skola atrodas skaistā un plašā teritorijā krāšņa ezera krastā ASV Ziemeļkarolīnas štatā. Uz tās akadēmisko kvalitāti norāda prestižo universitāšu saraksts, kurās iestājas šīs skolas absolventi – tajā skaitā Harvard University, Princeton University, Duke University un citas.

Kāpēc izvēlēties mācības elitārajā privātskolā American Hebrew Academy?

Privātskolā iegūtai izglītībai ir daudz priekšrocību ne tikai akadēmiskās kvalitātes ziņā, bet arī skolēnu personības attīstībā. Šādas skolas bērni daudz agrāk iemācās patstāvību, atbildību, mērķtiecību un apgūst spēju paši pieņemt lēmumus, attīsta jaunus hobijus un kļūst par nākotnes līderiem. Vienlaikus šī attīstība notiek drošā, atbalstošā un motivējošā vidē.

American Hebrew Academy atrodas ļoti skaistā vietā pie ezera, nedaudz ārpus Grīnsboro (Greensboro) pilsētas, Ziemeļkarolīnas štatā. Atrašanās šādā vidē ļauj bērniem koncentrēties uz mācībām un ārpus stundu aktivitātēm. Arī vecākiem un pedagogiem tas nozīmē drošības sajūtu par bērnu labklājību.

Katrā klasē American Hebrew Academy ir ne vairāk kā 12 bērnu, un šeit ir darīts viss iespējamais, lai nojauktu tipiskas skolas “zīmogu”. Piemēram, mācību stundās skolēni ar skolotāju sēž pie viena apaļa galda. Tas veicina ne tikai savstarpējo komunikāciju, bet rada pozitīvu vidi diskusijām, viedokļu apmaiņai un cieņai vienam pret otru. Lai arī skolas apkārtējā vide ir ļoti droša, tās kampusā ir uzstādīta mūsdienīga apsardzes sistēma, kas bērniem nodrošina pilnīgu drošību. Arī ārpus mācību stundu laika skolas rezidencēs skolēniem tiek nodrošināta pastāvīga pieaugušo uzraudzība.

30. novembrī – tikšanās ar American Hebrew Academy skolas direktoru Glenu Drū

25 gadus nostrādājis kā veiksmīgs jurists, Glens Drū, skolas direktors kopš tās dibināšanas pirms 15 gadiem, nolēma veltīt sevi ebreju bērnu izglītībai. Viņa paša pieredze mācoties klasiskā ebreju skolā, nav bijusi pati veiksmīgākā, tāpēc, sasniedzot 13 gadu vecumu, viņš ir pārgājis mācīties parastā skolā. Tas ļāvis viņam iegūt plašu skatījumu uz pasauli un ebreju kultūras vietu tajā.

Nolēmis dibināt American Hebrew Academy, Glens Drū izpētīja prestižas un augstas kvalitātes privātskolas dažādās pasaules valstīs un paņēma no tām pašu veiksmīgāko pieredzi, kuru pārcēla uz jauno skolu. Šobrīd American Hebrew Academy atrodas starp labākajām privātskolām ASV ar augstiem skolēnu akadēmiskajiem rādītājiem. Lai arī skolā tiek rūpīgi koptas ebreju kultūras tradīcijas, tā ir atvērta arī jauniešiem, kuri nav paši cītīgākie ebreju tradīciju ievērotāji. Galvenais priekšnoteikums – atvērtība un interese par šo savas kultūras daļu.

30. novembrī plkst. 17:00 Glens Drū sadarbībā ar personalizētas izglītības kompāniju egoPERFECTUS aicina jūs apmeklēt tikšanos. Tās laikā viņš iepazīstinās ar American Hebrew Academy, tās skatījumu un filosofiju, kā arī atbildēs uz jūs interesējošiem jautājumiem.

Tikšanās laiks: 30. novembrī (ceturtdiena) plkst. 17:00.
Tikšanās vieta: Vaļņu iela 5, Vecrīga (kompānija egoPERFECTUS).
Ieeja pasākumā – bez maksas.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam obligāti iepriekš reģistrēties! Uzziniet vairāk informācijas un reģistrējieties:
tālrunis: +37167334428 vai +37129529995;
e-pasts: info@egoperfectus.lv.
Pasākuma valoda – angļu, ar pieejamu palīdzību latviešu un krievu valodās.

Personalizētās izglītības kompānija egoPERFECTUS piedāvā augstākās kvalitātes pakalpojumus ārzemju izglītības jomā (universitātes, skolas un koledžas visā pasaulē, nometnes ārzemēs, skolēnu apmaiņas programmas, valodu kursi ārzemēs pieaugušajiem), kā arī unikālu karjeras testu egoCOMPASS.


Vai jums ir jautājumi?

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.