Jaunumi

Iepazīstieties ar aktuālo informāciju par egoPERFECTUS pakalpojumiem, piedāvātajiem semināriem, tikšanās reizēm, kā arī citiem notikumiem. Šeit stāstīsim arī par jaunāko personalizētas izglītības jomā.

Vasaras skolas topošajiem mediķiem un Oxbridge studentiem

2018 04 24

Iepazīstinām jūs ar Cardiff Sixth Form College, vienu no labākajām koledžām Lielbritānijā un tās unikālajām vasaras programmām skolēniem no 14 līdz 18 gadiem: Academic Summer, Oxbridge Preparation, Medical School Preparation.

Cardiff Sixth Form College ir dibināta 2004. gadā kā neliela skola, kas šobrīd jau ir kļuvusi par vienu no vadošajām vidējās izglītības koledžām Lielbritānijā. Pēdējo divu gadu rezultātu statistika liecina, ka 99% Cardiff Sixth Form College skolēnu ir pabeiguši A level programmu ar rezultātiem A*-B. Šīs skolas absolventi veiksmīgi iestājas Kembridžas un Oksfordas universitātēs, kas pats par sevi ir lielisks rādītājs.

CSFC13th Sept 2017

 

Cardiff Sixth Form College atrodas Velsas galvaspilsētas Kārdifas centrā. Kārdifa ir pilsēta ar bagātu vēsturi, un pats Velsas reģions ir viens no skaistākajiem Lielbritānijā, kas ir saglabājis savu unikalitāti, tradīcijas un pat savu valodu – velsiešu.

Cardiff Sixth Form College rīko 3 unikālas vasaras programmas jauniešiem no 14 līdz 18 gadu vecumam:

  • Academic Summer Programme

Šī programma ir paredzēta skolēniem, kuri sapņo vai plāno turpināt mācības skolās vai koledžās Lielbritānijā. Papildus intensīvai angļu valodas apmācībai, skolēni apgūst arī akadēmiskos priekšmetus, tādus kā matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika un ekonomika. Dabas zinātņu nodarbības notiek mūsdienīgi aprīkotās klašu telpās un laboratorijās. Šī aizraujošā vasaras programma ļauj ievērojami pilnveidot angļu valodas zināšanas, iepazīt to, kā norisinās mācību darbs britu skolā, kļūt pārliecinātākam par sevi un, protams, apmeklēt aizraujošas ekskursijas pa Kārdifu un Velsu, kas garantēs neaizmirstamu pieredzi!
Programmas sākuma datumi (2, 3 vai 4 nedēļas): 22. jūlijs, 29. jūlijs, 6. augusts. Iebraukšana – svētdienā, izbraukšana – sestdienā.
Cena: 2 nedēļas – 2340 GBP, 3 nedēļas – 3160 GBP, 4 nedēļas – 3840 GBP.

 

CSFC13th Sept 2017

  • Oxbridge Preparation Programme

Šī programma ir īpaši piemērota tiem, skolēniem, kuri sev ir uzstādījuši ambiciozu mērķi – iestāties Oksfordas vai Kembridžas universitātē, vai arī tādās prestižās mācību iestādēs kā London School of Economics, Imperial College London, University College London, Durham University un citas Russell Group universitātes. Programma jauniešus iepazīstina ar to, kā rakstīt motivācijas vēstuli šīm universitātēm, apmeklē dažādas lekcijas Oksfordas universitātes koledžās, iepazīst, kas tad īsti padara dzīvi Oksfordā un Kembridžā tik unikālu. Nodarbībās jauniešus detalizēti iepazīstina ar izglītības sistēmu labākajās augstskolās, izskaidro katru iestāšanās procesa posmu un iepazīstina ar to, ko uzņemšanas komisijas sagaida no kandidātiem. Programma arī sagatavo jauniešus intervijai, kas ir pats svarīgākais posms iestāšanās procesā Oksfordas un Kembridžas universitātēs. Mācības notiek gan semināru veidā, gan kā individuālas nodarbības ar pasniedzējiem, lai attīstītu nepieciešamās iemaņas un sagatavotos izmēģinājuma intervijai. Jaunieši tāpat tiek sagatavoti iestājpārbaudījumu kārtošanai – tādu kā BMAT, LNAT, TAS.
Programmas datumi (2 nedēļas): 22. jūlijs – 4. augusts.
Cena: 2900 GBP, programmai var pievienot 1 nedēļu Academic Summer Programme – 3630 GBP.

 

Cardiff 6th Form College 12th Sept 2017

  • Medical School Preparation Programme

Iestāšanās medicīnas programmās universitātē – tas ir ļoti atbildīgs lēmums – pārliecināties par tā pareizību palīdzēs programma Medical School Preparation. Šī programma ir orientēta uz tiem skolēniem, kurus interesē dažādas ar medicīnu, veselību, stomatoloģiju vai veterinārajām zinātnēm saistītas profesijas. Programma palīdz apzināti izvēlēties programmu un mācību iestādi. Jauniešiem ir iespēja iepazīt darba atmosfēru slimnīcā, kā arī to, kā ir būt par medicīnas studentu universitātē – ar viņiem tiksies medicīnas studenti, kas iepazīstinās ar savu ikdienu un medicīnas studiju izaicinājumiem. Šī vasaras programma palīdz sagatavoties iestāšanās procesam britu medicīnas universitātēs, attīstot dažādas tam nepieciešamās prasmes, palīdzot uzrakstīt izcilu motivācijas vēstuli, sagatavojot intervijai un specializētajiem testiem, tādiem kā UKCAT, BMAT. Turklāt, unikālā iespēja mācīties kopā ar vienaudžiem no dažādām pasaules valstīm ne tikai palīdz iegūt jaunas zināšanas, bet arī iepazīt jaunus draugus un domubiedrus!
Programmas datumi (2 nedēļas): 22. jūlijs – 4. augusts.
Cena: 2900 GBP, programmai var pievienot 1 nedēļu Academic Summer Programme –3630 GBP, vai 2 nedēļas Academic Summer Programme – 4150 GBP.

 

Dzīvošana un ēdināšana

Dzīvošana tiek nodrošināta koledžas rezidencē – ērtās, vienvietīgās istabiņās, kas aprīkotas ar visu nepieciešamo. Koledžas plašajā ēdnīcā tiek pasniegtas 3 ēdienreizes dienā – tiek nodrošināts sabalansēts uzturs ar plašu augļu un dārzeņu izvēli, ēdieniem, kas paredzēti jebkurai diētai, kā arī dzērieniem un svaigi ceptiem gardumiem.

Cardiff 6th Form College 12th Sept 2017

Izklaides un ekskursiju programma

Brīvdienās un pēc mācībām skolēnus sagaida piesātināta un interesanta ārpus mācību programma – ekskursijas pa Kārdifu un Londonu, Bristoles zoodārza un citu izklaides parku apmeklējums, bārbekjū ballītes un nodarbības radošajās studijās.

Norādītajā cenā ietilpst: mācības, izglītojošie izbraukumi, mācību materiāli, dzīvošana, ēdināšana, izklaidējošā programma un ekskursijas, transfērs no Hītrovas lidostas.
Papildus izmaksas: aviobiļetes, apdrošināšana (pēc izvēles), kabatas nauda.

 

Vairāk informācijas par Cardiff Sixth Form College vasaras programmām un tām reģistrēties varat:

  • pa tālruni +371 67334428;
  • e-pastu info@egoperfectus.lv;
  • aizpildot konktaktformu zemāk.

Vai jums ir jautājumi?

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.