Apmeklē radošo meistarklasi ar Fine Arts College – 9. februārī!

Apmeklē radošo meistarklasi ar Fine Arts College – 9. februārī!

2019 01 24

Aicinām skolēnus vecumā no 14-18 gadu vecumam apmeklēt unikālu radošo zīmēšanas meistarklasi, kuru vadīs Londonas mākslas skolas Fine Arts College direktore, māksliniece, pazīstama dramaturģe un mākslas zinātniece Kandida Keiva (Candida Cave) – viņa arī ir Ruskin School of Fine Arts & Drawing (University of Oxford) absolvente.

Meistarklase norisināsies sestdien, 9. februārī. Dalībnieku skaits ir ierobežots – mēs varēsim uzņemt ne vairāk kā 15 skolēnu, lai nodrošinātu maksimālu uzmanību katram meistarklases dalībniekam un radītu priekšstatu par radošo mācību vidi Fine Arts College. Meistarklases beigās būs iespēja apskatīt dalībnieku darbus – uz šo daļu mēs aicinām dalībnieku vecākus. Pēc tam jau plašākai auditorijai mēs piedāvājam noklausīties prezentāciju par Fine Arts College, tās vērtībām un mācību norisi – radošo saliņu, kas noslēpusies pašā Londonas sirdī.

Picture2

Kas jūs sagaida meistarklasē?

Fine Arts College radošā meistarklase – tās ir divas stundas radošās darbības, kuru laika tiks apgūtas jaunas tehnikas dzīva modeļa zīmēšanā. Mūsu uzdevums – parādīt jums to, ka profesionālā vadībā jūs varat atklāt sevī jaunas spējas, kā arī parādīt jums daļiņu Fine Arts College mācību formāta un atmosfēras. Tā būs iespēja jums pavadīt laiku kopā ar domubiedriem-topošajiem māksliniekiem radošā atmosfērā, izkopjot savu zīmēšanas tehniku. Meistarklases noslēgumā jums būs gatavs darbs, kas lieliski papildinās jūsu profesionālo portfolio.

Kas ir Fine Arts College?

Fine Arts College ir specializēta mākslas skola Londonā. Tā ir dibināta jau 1978. gadā un tajā brīdī bija vienīgā privātā mākslas skola vecāko klašu skolēniem. Šobrīd skola lepojas ar savām pamatskolas un vidusskolas programmām – GCSE un A levels, kā arī sagatavošanās programmām studijām universitātē. Galvenais akcents tiek likts uz mākslas priekšmetiem, piemēram, mūzika, glezniecība, kino, fotogrāfija, dizains, mode, taču tiek piedāvātas arī klasiskākas disciplīnas, piemēram, bizness, ekonomika, modernās valodas, psiholoģija, matemātika, bioloģija un citi. Mācības norisinās mazās grupās, lai skolēni saņemtu maksimāli individuālu uzmanību no pasniedzējiem. Fine Arts College piedāvā neticami radošu atmosfēru, turklāt skolēni var brīvi izvēlēties savas nākotnes studiju virzienu, viņiem ir arī iespēja apvienot mākslas un akadēmiskos priekšmetus.

Picture3

Pavisam īpaša ir skolas piedāvātā programma Portfolio Course, kas ir piemērota vidusskolu absolventiem, kuri sapņo iestāties prestižās mākslas augstskolās. Portfolio Course aptver tādas specializācijas kā glezniecība, grafika, iespiedtehnika, tekstils, fotogrāfija – un programmu var viegli pielāgot katra skolēna individuālajām vajadzībām.

Starp šīs unikālās skolas absolventiem var sastapt tādus izcilus vārdus kā Orlando Blūms, Helēna Bonema Kārtere, un tādas pasaules līmeņa zvaigznes kā piemēram slavenais futbolists Deivids Bekhems, novērtē šīs skolas kvalitāti un izvēlas šeit sūtīt savus bērnus.

9. februāra pasākuma ar Fine Arts College programma

Radošā meistarklase ar dalībnieku darbu apskati (maksas pasākums)
 • 9. februārī, 12:00-14:30
 • Pullman Hotel (Jēkaba ielā 24, Vecrīgā)
 • Dalībnieku vecums: 14-18. Dalībniekiem ir jābūt vismaz minimālām iemaņām zīmēšanā.
 • Maksimālais dalībnieku skaits: 15
 • Meistarklases valoda: angļu (ar palīdzību latviešu un krievu valodās)
 • Dalības maksa pasākumā – 35 EUR (nepieciešamie materiāli ir iekļauti cenā).

Svarīgi! Dalība meistarklasē – tikai ar iepriekšēju reģistrāciju un priekšapmaksu.

 • +371 67334428
 • info@egoperfectus.lv
Prezentācija par Fine Arts College (ieeja – bez maksas)
 • 9. februārī, 14:30-15:30
 • Pullman Hotel (Jēkaba ielā 24, Vecrīgā)
 • Uz prezentāciju aicinām skolēnus, viņu vecākus un skolotājus.
 • Vietu skaits ierobežots.
 • Prezentācijas valoda: angļu (ar palīdzību latviešu un krievu valodās)
 • Ieeja prezentācijā – bez maksas.

Svarīgi! Piedalīšanās prezentācijā – tikai ar iepriekšēju reģistrāciju.

 • +371 67334428
 • info@egoperfectus.lv

Gaidīsim jūs meistarklasē un prezentācijā ar Fine Arts College 9. februārī! Dalībnieku skaits ir stingri ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta:

Vairāk par Fine Arts College variet uzzināt koledžas mājaslapā vai sazinoties ar egoPERFECTUS izglītības ārzemēs konsultantiem.

Gaidīsim jūs meistarklasē, kā arī meistarklases darbu skatē un prezentācijā jau 9. februārī! Atgādinām – iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

*Pasākuma laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas tiks izmantoti reklāmas nolūkos.


Vai jums ir jautājumi?

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.