Izglītība un karjera 2019

Izglītība un karjera 2019

2019 07 30

Aicinām jūs apmeklēt starptautisko augstākās un vidējās izglītības ārzemēs izstādi “Izglītība un karjera 2019”. Izstādē jums būs iespēja uzzināt, kādas izglītības ārzemēs un profesijas izvēles iespējas jūsu bērniem var piedāvāt egoPERFECTUS – personalizētas izglītības līderis Latvijā.

Izstādes norise:
5. oktobrī. 

12:00-17:00 

Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā (Elizabetes ielā 55, Rīgā)
Ieeja bez maksas (iepriekš lūdzam reģistrēties šeit>>)

_KALBA_EGO_PERFECTUS_4352

Izstādes ietvaros 5. oktobrī laipni aicinām apmeklēt informatīvus seminārus par vidējo izglītību, bērnu un jauniešu nometnēm un citiem ar izglītību saistītiem jautājumiem.

Semināru saraksts tiks atjaunots septembrī. Sekojiet jaunumiem!

Zemāk jūs varat iepazīties ar dažādām tēmām, kuras mēs apspriedām mūsu izstādē pagājušā gada oktrobrī:

 • 3 soļi līdz tavai sapņu profesijai

Karjeras izvēle ir viens no svarīgākajiem posmiem katra jaunieša ceļā uz veiksmīgu profesionālo nākotni. Gluži kā ilgstošam ceļojumam, arī profesijas izvēlei ir jāsāk gatavoties savlaicīgi un ar atbildību. Šajā seminārā egoPERFECTUS vadošais karjeras konsultants Oksana Pinčuka pastāstīs par to, kādi ir būtiskākie jautājumi, uz kuriem jāatbild katram skolēnam, lai izvēlētos sev vispiemērotāko profesiju.

 • Profesijas medicīnā

Domājot par medicīnu, visbiežāk prātā nāk ārsta profesija. Taču kādas vēl ir iespējamās profesijas medicīnas nozarē? Un vai visas paredz darbu ar pacientiem? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes palīdzēs atrast pārstāvis no Cardiff Sixth Form College – vadošās Lielbritānijas koledžas, kas sagatavo skolēnus medicīnas studijām.

 • Ko meklē Oksforda un Kembridža?

Pastāv uzskats, ka Oksfordas un Kembridžas universitātes meklē skolēnus ar visaugstākajiem akadēmiskajiem rezultātiem. Jā, tā ir – taču ar to nebūt nepietiek. Ko vēl meklē šo universitāšu uzņemšanas komisijas? Uz šo jautājumu atbildes palīdzēs atrast pārstāvis no MPW Cambridge – vienas no vadošajām akadēmiskajām skolām Lielbritānijā ar bagātu pieredzi skolēnu sagatavošanā iestājpārbaudījumiem un studijām prestižajās Kembirdžas un Oksfordas universitātēs.

 • Milžu cīņa: A level pret IB

Konsultāciju laikā par vidējo izglītību ārzemēs, mēs bieži sastopamies ar jautājumu: kura izglītības programma ir labāka – A Level vai International Baccalaureate (IB)? Uz šo jautājumu viennozīmīgas atbildes nav, jo abas sistēmas ir ļoti atšķirīgas, ar saviem plusiem, kā arī atšķiras skolēnu profils, kuriem tās ir piemērotas. Šajā seminārā mēs jūs iepazīstināsim ar būtiskākajām iezīmēm, kas piemīt katrai no šīm vispieprasītākajām vidējās izglītības programmām ārvalstu skolās.

 • Leonardo Scholarship nākotnes līderiem

Nākotnes līderus gatavot universitātē bieži vien ir par vēlu – šo potenciālu ir jāsāk izkopt jau pamatskolā. Cambridge Centre for Sixth-form Studies, kas ir viena no akadēmiski spēcīgākajām privātajām koledžām Lielbritānijā, piedāvā stipendiju skolēniem ar labām sekmēm un vēlmi attīstīt savas līdera dotības. Atnāciet un uzziniet vairāk!

 • Kā kļūt par biznesa haizivi Londonā?

Daudzi jaunieši sapņo būt veiksmīgi biznesa un finanšu pasaulē. Taču kā tur iekļūt un kā tai sagatavoties? Šī semināra laikā Londonas privātās koledžas CATS College London pārstāvis jūs iepazīstinās ar unikālām iespējām, ko piedāvā šī skola. Šī ir vienīgā skola visā Eiropā, kuras skolēniem ir pieejama prestižā Bloomberg Business Lab – sistēma, kas reāllaikā atspoguļo jaunāko finanšu informāciju un akciju cenas pasaulē. Un tas viss – finanšu galvaspilsētā Londonā!

 • Ivy League universitātes – piepildi sapni!

Studijas Ivy League jeb ASV vadošajās universitātēs ir daudzu jauniešu un viņu vecāku sapnis. Tomēr skolēniem jārēķinās ar to, ka iestāšanās process un prasības, kā arī pats studiju process ievērojami atšķiras no Eiropas universitātēm. Konkurss ir ļoti spēcīgs un prasa rūpīgu sagatavošanos. Šajā seminārā, kurš tiek piedāvāts sadarbībā ar Kensington Park School un Chelsea Independent College Londonā, jums būs iespēja uzzināt, kādas ir galvenās prasības kandidātiem, un kā mācības šajās koledžās skolēnus gatavo iestāšanās procesam Ivy League universitātēs.

 • Vasaras skola – 10 iemesli “par”

Nereti vecāku vidū valda uzskats, ka vasaras nometne bērniem un jauniešiem ārzemēs ir “dārgs tūrisms”, kura vienīgais ieguvums ir aizpildīts vasaras brīvlaiks. Tomēr tas nebūt nav tā! Šajā seminārā, kuru vadīs egoPERFECTUS izglītības ārzemēs konsultanti, jums būs iespēja uzzināt par nometņu daudzveidību, to ieguvumiem gan skolēnu zināšanās, gan personības attīstībā un nākotnes profesijas izvēlē. Atnāciet uz šo semināru un uzziniet, kā padarīt vasaras nometni par vienu no soļiem pretim izcilai nākotnei jūsu bērniem!

NAUDOTI_KALBA_EGO_PERFECTUS_4362

egoPERFECTUS kopā ar KALBA uz izstādi laipni aicina:

 • skolēnus un skolu absolventus, kuri interesējas par izglītību ārzemēs un iespējām pilnveidoties. Izstādē jums būs iespēja satikties ar ārzemju vidusskolu un universitāšu pārstāvjiem no dažādām valstīm, lai pārrunātu ar viņiem savas nākotnes iespējas;
 • vecākus, kuri vēlas vairāk uzzināt par iespējām, ko jūsu bērniem var piedāvāt izglītība ārzemēs dažādos vecumos – vasaras nometnes un valodu kursi ārzemēs, apmaiņas programmas, vidējā izglītība un studijas universitātē;
 • pedagogus un karjeras konsultantus, kuri vēlas palīdzēt saviem skolēniem izzināt plašāku spektru ar studiju iespējām;
 • studentus, kuri jau mācās kādā no Latvijas vai ārvalstu universitātēm, taču vēlas izskatīt maģistrantūras studijas ārvalstīs.

Izstādes laikā jums būs iespēja satikties ar egoPERFECTUS zinošajiem konsultantiem un pārrunāt piemērotākās mācību programmas ārzemēs iespējas jūsu bērniem, kā arī uzzināt vairāk par karjeras testu egoCOMPASS skolniekiem, sākot no 15 gadu vecuma.

Stāsta egoPERFECTUS izpilddirektore Oksana Pinčuka: “Šī izglītības izstāde ir lieliska iespēja vienkopus uzzināt ļoti daudz vērtīgas informācijas par dažādu līmeņu izglītību ārzemēs bērniem un jauniešiem tieši no pašu skolu un universitāšu pārstāvjiem. Šogad mēs priecājamies pie sevis uzņemt lieliskas universitātes un vidusskolas no Anglijas, Šveices, Spānijas, Nīderlandes un citām valstīm. Laipni aicinām visus interesentus atnākt un izzināt savas nākotnes iespējas!”

KALBA-0439-Maris-Lazdans

Izstādē “Izglītība un karjera 2019” jūs gaida:

 • ārvalstu vidusskolu un universitāšu pārstāvji;
 • profesionāli izglītības ārzemēs un karjeras konsultanti;
 • semināri un prezentācijas par izglītību ārzemēs;
 • radošās darbnīcas un daudz kā cita!

Izstādē jums būs iespēja satikt pārstāvjus no dažādām ārzemju universitātēm, koledžām un skolām. Dalībnieku saraksts tiks atjaunots septembrī. Sekojiet jaunumiem!

Zemāk jūs varat iepazīties ar dažiem pagājušā gada izstādes viesiem:

 • Cambridge Centre for Sixth-form Studies (Kembridža)
 • MPW (Kembridža, Londona, Birmingema)
 • CATS College (Kembridža, Londona, Kenterberija, Bostona)
 • Cambridge School of Visual and Performing Arts (Kembridža)
 • d’Overbroeck’s (Oksforda)
 • Oxford Tutorial College (Oksforda)
 • Cardiff Sixth Form College (Kārdifa)
 • Rochester Independent College (Ročestera)
 • Fine Arts College (Londona)
 • Earlscliffe (Folkstona, Anglijas dienvidos)
 • Chelsea Independent College (Londona)
 • Kensington Park School (Londona)
 • Bosworth Independent College (Northemptona)
 • European University (Barselona, Minhene, Ženēva, Montro)
 • Wright State University (Deitona, ASV)
 • John Leggott College

 

Vairāk informācijas par izstādi, tās dalībniekiem, programmu, kā arī BEZMAKSAS BIĻETES uz izstādi atradīsiet šeit>>

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.