Unikāls seminārs – "Profesiju nākotne", 11. aprīlis - Egoperfectus

Unikāls seminārs – “Profesiju nākotne”, 11. aprīlis

Unikāls seminārs – “Profesiju nākotne”, 11. aprīlis

2019 03 29

Profesiju nākotne – pareiza izvēle un sagatavošanās jau skolā – par to mēs parunāsim tikšanās ar MPW Cambridge 11. aprīlī!

Nevienam vairs nav noslēpums, ka pasaule mūsdienās attīstās kosmiskā ātrumā. Līdz ar pasauli mainās arī profesijas. Tas, kāds priekšstats par karjeras attīstību skolu absolventiem ir bijis 5-7 gadus atpakaļ, jau sen ir aizmirsies. Tagad it viss apkārt kliedz par jaunā cilvēka attīstību. Akadēmiskās zināšanas ir svarīgas, taču uz pēdām tām kāpj tā saucamās maigākās iemaņas – atbildība, komunikācijas spējas, prasme ātri pieņemt lēmumus, kreativitāte, noturība pret stresa situācijām, mācīšanās spējas un prasme apmācīt citus, kritiska domāšana, laika un finanšu pārvaldīšana u.t.t.
MPW College - South Kensington, London

Kā kļūt par šo jauno cilvēku? Kā sagatavoties profesiju nākotnei jau vidusskolā? Kā iegūt zināšanas un iemaņas, kuras radīs nevis izturīgu fundamentu, bet gan lokanu tramplīnu veiksmīgām mācībām universitātē un iekārtošanai darbā pēc sen lolotā diploma saņemšanas?

11.aprīlī mēs kopā ar MPW Cambridge, ar vienu no vadošām vidusskolām Lielbritānijā, un Gregory Horobin, tās mārketinga un attīstības direktoru, parunāsim par dažādām aktuālām tēmām vidusskolniekiem un viņu vecākiem. Jūs uzzināsiet:

  • par pēdējām tendencēm profesiju tirgū;
  • mēs parādīsim, kā mainās mūsdienīga pieeja pie tradicionāliem akadēmiskiem priekšmetiem;
  • kādas priekšrocības sniedz mūsdienīgas mācību programmas jau skolā, sagatavošanai un iestāšanās augstskolās;
  • kā vecāko klašu skolēni var sagatavoties karjeras panākumiem nākotnē jau šodien.

Reģistrējieties, atnāciet un kopā ar mums veiciet pamācošu ceļojumu nākotnes profesiju pasaulē!

Ceļojums norisināsies
  • 11. aprīlī plkst. 17:00 (līdz 18:30)
  • viesnīcā GRAND POET HOTEL (Raiņa bulvāris 5/6, Rīga)
  • angļu valodā (mūsu konsultanti būs klāt, lai palīdzētu at jautājumiem latviešu un krievu valodās)
  • skolēniem (9.-12. klases), viņu vecākiem un skolotājiem
  • bez maksas
  • tikai ar iepriekšējo reģistrāciju!

Esiet ieinteresēti? Reģistrējieties!

Svarīgi! Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta (norādot dalībnieka kontakttālruni un e-pastu)!


Par MPW Cambridge skolu

MPW trīs pārstāvniecības, kas atrodas Kembridžā, Londonā un Birmingemā, ir akadēmiski ļoti spēcīgas privātās koledžas Lielbritānijā. Katra no koledžām ir spēcīga mazliet citā virzienā, un tieši Kembridžas filiāle spēj nodrošināt skolēniem visspēcīgāko palīdzību iestājoties jurisprudences programmās valsts labākajās universitātēs.

MPW koledžas izceļas ar to, ka šeit katrs mācībspēks – sākot no priekšmetu pasniedzējiem līdz pat skolas direktoram, paralēli darbojas arī kā skolēnu personīgais konsultants. Koledžas pārliecība ir tāda, ka vislabākos rezultātus sasniedz tie jaunieši, kuru dzīvē ir līdzsvars starp akadēmisko slodzi un mērķtiecīgi aizpildītu brīvo laiku. Līdz ar to šis cilvēks ir atbildīgs par skolēna akadēmisko progresu, labsajūtu koledžā, papildus nodarbībām ārpus mācību darba un daudz citu jautājumu.

Unikāla MPW koledžu iezīme ir arī iknedēļas pārbaudes darbi, kas ļauj gan pašam skolēnam, gan viņa vecākiem un personīgam konsultantam savlaicīgi novērtēt akadēmisko progresu un veikt korekcijas mācību plānā, ja tas ir nepieciešams. Visās MPW koledžās valda ļoti pozitīva atmosfēra, tomēr tajās tiek atrasts pareizs līdzsvars starp mājīgumu un akadēmisko disciplīnu – tā ir vide, kas skolēnus motivē tiekties pēc vislabākā


Vēlaties reģistrēties semināram par profesiju nākotni ar MPW Cambridge 11. aprīlī? Varat to izdarīt:

*Pasākuma laikā var būt uzņemtas fotogrāfijas un video, kas tiks izmantoti reklāmas nolūkos.


Vai jums ir jautājumi?

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.