Studē Venēcijā! 7. martā nāc uz tikšanos ar Ca’ Foscari University of Venice!

Studē Venēcijā! 7. martā nāc uz tikšanos ar Ca’ Foscari University of Venice!

2019 02 22

Kļūsti par studentu maģiskajā Itālijas pilsētā Venēcijā! Tas nav netverams sapnis, tā ir pavisam reāla iespēja jebkuram Latvijas skolēnam – arī tev! Jau 7. martā atnāc uz tikšanos ar Ca’ Foscari University of Venice un iedvesmojies panākumiem!

Silta saule, viegls lagūnas vējš, radoša rosība gatavojoties pilsētas karnevālam, brīnišķīgas mākslas galerijas, neticami bagāta vēsture un krāšņi saulrieti – tās ir tikai dažas no Venēcijas bagātībām. Un tu vari pavadīt savus studenta gadus šajā vidē, smelties iedvesmu, apgūt itāļu valodu, vizināties ar gondolām un ūdens taksometriem, un vienlaikus būvēt savu profesionālo nākotni.

Kāpēc izvēlēties Ca’ Foscari University of Venice?
Ja ar pilsētas dotumiem vien ir par maz, par mudinājumu lai tev kļūst pati universitāte. Ca’ Foscari University of Venice piedāvā plašu programmu spektru angļu valodā. QS World University Rankings tā ir ierindota starp 150 labākajām pasaules universitātēm pēc mākslas un humanitārajiem priekšmetiem, starp 200 labākajām pēc vēstures programmām un starp 250 labākajām ekonomikas programmām. Ca’ Foscari University of Venice piedāvā inovatīvas starpdisciplināras programmas, programmas angļu valodā, kā arī dubultos grādus sadarbībā ar citu valstu universitātēm. Tāpat tiek piedāvāts ļoti plašs programmu spektrs – International Relations, Foreign languages, Computer Science, Climate Change, Nanotechnologies and Nanomaterials, Economics, Management, Legal Studies un citas – katrs šeit atradīs ko sev piemērotu!

Universitāte koncentrējas uz praktiski izmantojamām zināšanām, kā arī studentiem piedāvā aktīvu karjeras centru, lai jau studiju laikā jūs varat atrast iespējas pielietot iegūtās zināšanas praktiski un būvēt tālāko karjeras ceļu.

Vai esi ieintriģēts? Tikšanās laikā uzzini arī par unikālu iespēju apmeklēt universitātes Open Days, kas būs jau pavisam drīz. Atnāc un uzzini vairāk!

Tikšanās ar Ca’ Foscari University of Venice norisināsies jau 7. martā! Tikšanās norise:

  • 7. martā, 17:00-18:00
  • Pullman Hotel (Jēkaba ielā 24, Vecrīgā)
  • Uz prezentāciju aicinām skolēnus, viņu vecākus un skolotājus
  • Vietu skaits ierobežots
  • Prezentācijas valoda: angļu (ar palīdzību latviešu un krievu valodās)
  • Ieeja pasākumā – bez maksas.

Interesentus lūdzam reģistrēties, sazinoties ar mums:

  • +371 67334428
  • info@egoperfectus.lv
  • aizpildot kontaktu formu zemāk

 

Vairāk par Ca’ Foscari University of Venice variet uzzināt universitātes mājaslapā vai sazinoties ar egoPERFECTUS izglītības ārzemēs konsultantiem.

Gaidīsim jūs pasākumā jau 7. martā! Atgādinām – iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

*Pasākuma laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas tiks izmantoti reklāmas nolūkos.


Vai jums ir jautājumi?

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.