Vasara Eton College! Vasaras nometnes Anglijā - prezentācija jau 17. aprīlī! - Egoperfectus

Vasara Eton College! Vasaras nometnes Anglijā – prezentācija jau 17. aprīlī!

Vasara Eton College! Vasaras nometnes Anglijā – prezentācija jau 17. aprīlī!

2019 04 05

Jūsu bērnu aizrauj pasaules izzināšana ar fizikas un ķīmijas likumu palīdzību? Varbūt viņam labāk patīk zīmēt un sacerēt stāstus? Iespējams, viņu aizrauj ciparu pasaule? Vēlaties, lai jūsu bērns pārvalda angļu valodu, mācoties viņa mīļākos priekšmetus īstajā angļu skolā? Tad programma SBC at Eton College ir domāta jums!

17. aprīlī – nāciet uz prezentāciju par unikālās vasaras programmu uz pasaules slavenās Eton College bāzes 12-16 gadu veciem jauniešiem, kur viņi varēs iejusties īsto Ītonas skolnieku lomā, mācoties angļu valodu, matemātiku, humanitārās un dabas zinātnes, izzinot aizraujošu Vindzoras un karaliskās ģimenes vēsturi, atverot priekš sevis daudzpusīgu Londonu un izklaidējoties Braitona pludmalē!
*Prezentācijas laikā jūs varēsiet iegūt informāciju arī par citām vasaras nometnēm bērniem un pusaudžiem no 8 līdz 17 gadiem.

Gaidam jūs!

  • 17. aprīlī plkst. 18:00 (līdz 19:30)
  • kompānijas egoPERFECTUS birojā Vaļnu ielā 5 (Vecrīgā)

Reģistrējieties!

Svarīgi! Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta!

Eton College – viena no pasaules slavenākām skolām. Tās absolventi – 20 britu premjerministri, Nepālas un Taizemes karaļi, olimpiskie čempioni, slavenie baņķieri, rakstnieki, komponisti, militārie ģenerāļi un britu troņa mantinieks – princis Viljams. Koledžu dibināja 1440. gadā karalis Henrijs VI un tā atrodas skaistajā un vēsturiskajā Vindzoras pilsētā.

Summer Boarding Courses (SBC) – tā ir daļa no izglītības organizācijas Dukes Education un ir vasaras valodu un akadēmisko nometņu tīkls, kas tiek piedāvātas Anglijā labākās privātskolās un koledžās.

O86B1641-Eton-College-24-02-17-PLJ

Vasaras nometnes SBC at Eton College prezentāciju vadīs mūsu īpašā viešņa – Dukes Education pārstāve Natālija Volčugova (Natalia Volchugova), kura detalizēti un aizraujoši pastāstīs jums:

  • kā pareizi izvēlēties priekšmetus;
  • par unikālām pasniegšanas metodēm un mācību intensitāti;
  • par bagātīgu kulturāli-izklaidējošu programmu un ekskursijām;
  • kā arī atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, par SBC at Eton College programmām.

Prezentācijas laikā jums būs iespēja uzzināt arī par citām Dukes Education vasaras programmām bērniem un pusaudžiem no 8 līdz 17 gadu vecuma: Mini MBA, Global English, Medical Summer, Engineering Summer, Law Summer, Oxbridge Preparation, Academic Summer, General English & Activities, Oxford College un citas.

Dāvājiet savam bērnam neaizmirstamu un lietderīgu vasaru! Reģistrējieties un nāciet uz Dukes Education prezentāciju 17.aprīlī pašā Vecrīgas centrā!

Reģistrējieties!

*Pasākuma laikā var būt uzņemtas fotogrāfijas un video, kas tiks izmantoti reklāmas nolūkos.


Vai jums ir jautājumi?

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.