Augstākā izglītība ārzemēs

Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Kā notiek mūsu konsultācijas un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

 • egoPERFECTUS piedāvājums neaprobežojas ar dažām valstīm vai universitātēm. Kopā ar klientu mēs izvērtējam viņa vēlmes, ambīcijas, finansiālās iespējas, karjeras mērķus, iespējas izpildīt iestājprasības un daudz citu svarīgu kritēriju, kuri ļauj mums sniegt klientiem informāciju par viņiem vispiemērotākajām mācību iestādēm dažādās pasaules valstīs.
 • Mēs sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par viņu izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm ārzemēs un studiju programmām, mācību maksu, apmaksas kārtību, stipendijām un iespēju saņemt finansējumu, dokumentu iesniegšanas kārtību un iestāšanās noteikumiem, dzīvošanas iespējām, darba iespējām un citiem būtiskiem aspektiem, zināšanas par kuriem mūsu klientam ļaus pieņemt vispareizāko izvēli par savu nākotnes alma mater.
 • Mēs pilnībā uzņemamies rūpes par visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, kas nepieciešami, lai iestātos mūsu klientu izvēlētajās mācību iestādēs ārzemēs, kā arī noformējam studiju pieteikumu.
 • Viens no būtiskākajiem elementiem, stājoties ārzemju universitātē, ir motivācijas vēstules sagatavošana un intervija. Mēs savus klientus sagatavojam intervijai un jebkāda veida testēšanai, ko prasa universitāte, sniedzam savus ieteikumus radošā portfolio sagatavošanā, kā arī sniedzam sīkas instrukcijas par to, kā pareizi uzrakstīt motivācijas vēstuli, ņemot vērā to sagatavošanas prasības dažādās valstīs. Klienta motivācijas vēstule iziet ne mazāk kā 3 posmu pārbaudi. Mūsu mērķis – maksimāli ideāla motivācijas vēstule, kas palīdzēs klientam iestāties viņa izvēlētajā studiju programmā.
 • Mēs pārbaudām rekomendācijas vēstules, organizējam dokumentu tulkošanu, to apstiprināšanu, u.c. Mēs novērtējam savu klientu laiku un tāpēc pilnībā uzņemamies visa iestāšanās procesa koordinēšanu.
 • Mēs palīdzam noformēt studenta vīzu, ja tas ir nepieciešams (piemēram, ja vēlēsieties studēt Austrālijā, ASV, Kanādā): sniegsim dokumentu sarakstu, kas nepieciešams, pārliecināsimies, lai visi dokumenti ir pareizi noformēti, aizpildīsim vīzas pieteikumu, sagatavosim klientu intervijai un informēsim par visiem ar pieteikuma noformēšanu, izskatīšanu un vīzas saņemšanu saistītajiem jautājumiem.
 • Palīdzēsim jums atrast piemērotu dzīvesvietu ārzemēs: reģistrēsim studentu rezidencē, palīdzēsim atrast dzīvesvietu ārpus universitātes, noformēsim dzīvošanu viesģimenē, palīdzēsim orientēties īres līguma niansēs. Mūsu mērķis – lai mūsu kients ir drošībā un varētu gūt maksimālu prieku gan no mācībām, gan dzīvošanas apstākļiem.
 • Mēs palīdzam saviem klientiem organizēt pārlidojumus, sagaidīšanu lidostā un pārbaucienus pa valsti gan pirms došanās mācīties, gan arī organizējot iepazīšanās braucienus uz klienta izvēlētajām universitātēm.
 • Mēs sniegsim visu nepieciešamo informāciju par iespējām atrast darbu un informēsim par sadzīves īpatnībām jūsu izvēlētajā valstī.
 • Visa iestāšanās procesa laikā mēs būsim viena tālruņa zvana vai e-pasta attālumā no mūsu klientiem, lai savlaicīgi atbildētu uz visiem aktuālajiem viņu jautājumiem, sniegtu visu svarīgo informāciju, kā arī reizēm vienkārši tāpēc, lai uzmundrinātu un mudinātu doties pretim panākumiem!
 • Pēc tam, kad mūsu klienti ir aizbraukuši mācīties, mēs priecājamies uzturēt ar viņiem kontaktu, atbildam uz jautājumiem, saņemam atgriezenisko saiti, palīdzam ar padomu un draudzīgu atbalstu. Tas mums ļauj ne tikai sekot līdzi mūsu studentu panākumiem, bet arī iegūt vērtīgas zināšanas un daudzpusīgu pieredzi, ar kuru pēc tam varam dalīties tālāk.

 

Vai esam jūs ieinteresējuši? Lūdzu, aizpildiet pieprasījuma formu labajā pusē vai zvaniet pa tālruni +371 67334428.


Populārākās studiju programmas   Augstākās izglītības katalogs

Latvijas jauniešu vidū arvien populārāka kļūst tendence iegūt izglītību ārzemēs – ik gadu šo iespēju izvēlas arvien vairāk vidusskolu absolventu. Mācības ārzemēs ir populāras tāpēc, ka visbiežāk ārvalstu universitātē iegūts diploms tiek atzīts visā pasaulē, bet tas, savukārt, paver plašas darba tirgus iespējas dažādās pasaules valstīs. Turklāt ārzemju universitātes piedāvā ļoti plašu dažādu studiju programmu izvēli, tāpēc ikviens jaunietis patiesi var atrast sev interesējošu un perspektīvu specialitāti.

Augstākā izglītība ārzemēs ir lieliska iespēja uzlabot angļu vai citas svešvalodas zināšanas, iepazīt jaunu kultūru, valsti, apgūt jaunas iemaņas un pieredzi patstāvīgai dzīvei ārzemēs. Daudzi mācības ārzemēs vērtē ne tikai kā labu iespēju iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību, bet arī kā vērtīgu personības pilnveides procesu. Jauna sociokulturālā konteksta iepazīšana un multikulturāla vide veicina toleranci, paplašina redzesloku un paver iespēju labāk iepazīt pašam sevi.

Jāpiemin, ka ārvalstu augstākās izglītības sistēmas ir orientētas uz studentu praktiskām zināšanām, ņemot vērā darba tirgus prasības. Nereti apgūtā teorija tiek praktiski pielietota dažādos projektos vai prakses laikā lielos uzņēmumos. Tas viss liek absolventiem aizdomāties par iespējām, kuras sniedz augstākā izglītība ārzemēs. Taču studiju valsts, profesijas un mācību iestādes izvēle ir ļoti atbildīgs solis.

egoPERFECTUS speciālisti ir augstākās izglītības ārzemēs eksperti, kas ir apmeklējuši daudz dažādu valstu, lai iepazītu to izglītības sistēmas un apmeklētu prestižākās augstākās izglītības iestādes. Izmantojot speciālu egoMAPPING metodiku, mūsu konsultanti noskaidro gan skolēnu, gan viņu vecāku patiesās vajadzības un mērķus saistībā ar izglītību ārzemēs – atklāj skolēna iespējas, vēlmes, nākotnes vīzijas un to, ko no viņiem sagaida vecāki. Ja mācības ārzemēs izvēlas pieaudzis cilvēks, egoMAPPING metodika tiek izmantota ar mērķi analizēt klienta individuālās vajadzības.

Izmantojot iegūto informāciju un savu pieredzi, egoPERFECTUS speciālisti piemeklē piemērotāko izglītības ārzemēs variantu. Izvērtējot skolēna vēlmes, spējas un nākotnes plānus, viņi piedāvā ārzemju izglītības iestādes, kas veicinās personības attīstību un palīdzēs veidot veiksmīgu nākotni. egoMAPPING metodika palīdz izvēlēties vispiemērotāko augstākās izglītības iestādi – vispirms tiek noskaidrotas vajadzības, analizēti iespējamie izvēles varianti, pieņemts lēmums un nokārtota došanās uz izvēlēto universitāti. egoPERFECTUS piedāvāto universitāšu sarakstā tiek iekļautas tikai tādas mācību iestādes no visas pasaules, kas atbilst noteiktiem kvalitātes kritērijiem.

Ar ko atšķiras egoPERFECTUS?


Standarta konsultācijas

 • Šādās konsultācijās skolēni paši izvēlas studiju programmas un universitātes, vai arī viņiem tiek piedāvātas tās universitātes, kas ir konsultējošo uzņēmumu sadarbības partneri.
 • Konsultācijas laikā studentiem palīdz tikai nokārtot un nosūtīt iestāšanās dokumentus.
 • Palīdzība profesijas, universitātes vai valsts izvēlē ir minimāla, un tas nereti ir par iemeslu nepabeigtām studijām, neapmierinātībai ar izglītības iestādi, zemām akadēmiskajām sekmēm un neatbilstoši izvēlētai profesijai, kurā jaunietis nevar pašrealizēties.

egoPERFECTUS konsultācijas

 • egoMAPPING metodika palīdz atklāt skolēnam svarīgākos mērķus un vajadzības, kas mudina izvēlēties mācības ārzemēs.
 • Ņemot vērā skolēna unikālo personību, viņa mērķus, akadēmiskās sekmes un talantus, speciālisti izvēlas piemērotāko augstākās izglītības ārzemēs variantu, kas vispusīgi atbildīs skolēna personīgās pilnveides mērķiem un palīdzēs sevi attīstīt.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk