egoPERFECTUS piedāvā izstādi par vidējo izglītību un nometnēm ārzemēs - Egoperfectus

egoPERFECTUS piedāvā izstādi par vidējo izglītību un nometnēm ārzemēs

  Izstādes apmeklētāji varēs saņemt ekspertu detalizētas konsultācijas par ārzemju izglītību un izvelēties sev vai savam bērnam piemērotu programmu.

19.februārī Rīgas skolēniem un viņu vecākiem būs brīnišķīga iespēja iepazīties ar privāto skolu un koledžas pārstāvjiem no visas pasaules – egoPerfectus organizē izglītības izstādi tiem, kuri ir ieinteresēti iegūt izglītību ārzemēs.

Izstādē Jums būs iespēja:

 • Klātienē aprunāties ar vidusskolu un nometņu pārstāvjiem no visas pasaules.
 • Saņemt individuālas konsultācijas par Jums aktuāliem jautājumiem.
 • Saņemt īpašus piedāvājumus vasaras nometnēm un programmām ārzemēs.
 • Uzzināt, kā notiek intervijas studijām vidusskolās/koledžās, kādi ir būtiskākie jautājumi un iestāšanās prasības.
 • Uzzināt noderīgu informāciju par jaunākajām tendencēm izglītības jomā.

Pasākums būs lietderīgs visiem, kas vēlas apgūt svešvalodu ārzemēs, kā arī skolēniem un viņu vecākiem, kuri izvēlas skolu vai koledžu ārzemēs.

📅 19.februāri

14:00 – 19:00

📍Pullman Riga Old Town

REĢISTRĀCIJA UN IEEJA IZSTĀDĒ IR BEZMAKSAS

Skolu saraksts:

 • Chelsea Independent College;
 • Queen Ethelburga’s Collegiate
 • MPW Schools and Colleges;
 • Rossall school;
 • Etherton Education;
 • CATS colleges UK;
 • Bosworth Independent College;
 • Bromsgrove School;
 • Leysin American School in Switzerland;
 • Cardiff Sixth Form College, Earlscliffe, Rochester Independent College, Fine Arts College (Dukes Education);
 • Sprachcaffe Languages Plus;
 • Pickering College.

Ar ko atšķiras egoPERFECTUS?


Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

MNLIFE ievadseminārs


Jums noteikti ir neizmantotas stiprās puses un neizmantots potenciāls, mums ir labākie rīki to atrašanai un pielietošanai ikdienā.

Vairāk

egoPERFECTUS piedāvā izstādi par vidējo izglītību un nometnēm ārzemēs


  Izstādes apmeklētāji varēs saņemt ekspertu detalizētas konsultācijas par ārzemju izglītību un izvelēties sev vai savam bērnam piemērotu programmu.

Vairāk

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk