Oriģināls karjeras tests - egoPERFECTUS

Karjeras tests egoCOMPASS

Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Tuvākās karjeras testa egoCOMPASS grupas:

 • Datumi: 23. janvāris, 13. februāris, 13. un 19. marts (latviešu valodā);
  24. janvāris, 12. februāris, 12. un 18. marts (krievu valodā)
 • Cena: 350 eiro (zemāk ir informācija par to, kas ir iekļauts cenā)
 • Norises vieta: kompānija egoPERFECTUS, Vaļņu iela 5 (Vecrīga)
 • Ilgums: no 10:00 līdz 14:00 (ierašanās 15 minūtes pirms sākuma)

Pasteidzieties piereģistrēties – vietu skaits ir ierobežots! Saņemt papildu informāciju un pierakstīties testēšanai var:

 • pa tālruni +371 67334428;
 • pa e-pastu info@egoperfectus.lv;
 • aizpildot kontaktformu zemāk.

 

egoCOMPASS_photo1

Karjeras plānošana sākas ar atbildēm uz diviem svarīgiem jautājumiem: kādas ir jaunieša unikālās dotības, intereses un personības tips, un kādas profesijas palīdzēs viņam ne tikai realizēt savu potenciālu, bet arī veicinās jaunieša tālāko personīgo un profesionālo izaugsmi.  Oriģinālais karjeras tests egoCOMPASS, kas ir izstrādāts Lielbritānijā, ar maksimālu precizitāti palīdzēs rast atbildes uz šiem un citiem katram skolniekam svarīgiem jautājumiem, kas skar viņa nākotnes profesijas izvēli, mācības vecākajās klasēs un arī augstskolā.

Kam ir paredzēts karjeras tests egoCOMPASS?
Karjeras tests egoCOMPASS ir piemērots skolēniem sākot no 15 gadu vecuma (9.-12.klases), kuri vēlas uzzināt, kurās profesijās viņi spēs kļūt par izciliem speciālistiem. Karjeras tests egoCOMPASS – tā ir labākā izvēle tiem, kuri vēlas izdarīt pareizu izvēli par savu nākotnes profesiju un uzzināt par iespējām sagatavoties tai jau skolas laikā.
Tests egoCOMPASS lieliski der arī pieaugušajiem, kuri vēlas mainīt savu profesionālo virzienu.
Latvijā karjeras testu egoCOMPASS līdz šim veiksmīgi izgājuši vai arī plāno iziet tuvākajā laikā jau vairāk kā 140 cilvēki.

Jeļena Šeinina, mūsu studenta mamma:
“Mans dēls Vadims veica karjeras testu kompānijā egoPERFECTUS vienā no pašām pirmajām grupām. Tajā brīdī mēs tieši bijām “dzīves pārdomu” stadijā (10. klase); kaut kāds priekšstats par to, ko vēlētos sasniegt, dēlam bija, bet nebija pārliecības. Tieši tāpēc ideja veikt karjeras testu šķita ļoti noderīga un tieši īstajā laikā. Tajā brīdī kompānija egoPERFECTUS mums bija labi pazīstama, mēs uzticējāmies tās profesionālismam un cerējām, ka šis eksperiments, ja arī nesniegs tūlītējus rezultātus, tad vismaz palīdzēs tikt skaidrībā ar sevi.
Pats tests izrādījās gana nopietns, garš un pamatīgs. Taču rezultātu izskatīšana sanāca ļoti saistoša un dziļa. Kas ir svarīgi: sarunas laikā saņēmām ne tikai vispārīgus atzinumus, bet arī ļoti konkrētus, praktiskus ieteikumus, kā veidot mācību procesu, kādiem savas psiholoģiskās sagatavotības aspektiem pievērst īpašu uzmanību. Protams, šāds tests nesniedz vienu pareizo atbildi uz visiem jautājumiem un nav arī tieša rekomendācija, kurā no augstskolām iesniegt dokumentus. Taču stratēģiskā ceļa izvēlē tas noteikti palīdzēs. Tests ļaus bērnam paskatīties uz sevi no malas, viesīs skaidrību par viņa interesēm un aizraušanos. Un, viennozīmīgi – ļoti daudz ir atkarīgs no tā, kurš palīdz “nolasīt” iegūtos rezultātus. Daudz kas ir atkarīgs ir no konsultanta profesionalitātes, individualitātes, pārliecinātības un takta izjūtas. Mums viennozīmīgi ir paveicies. Ne Vadims, ne mēs, vecāki, nevienu minūti neesam nožēlojuši to, ka izmantojām egoСOMPASS.”

egoCOMPASS_photo2

No kā sastāv karjeras tests egoCOMPASS?

 • Pati testēšana, kas norisinās aptuveni 4 stundas rakstiski dzimtajā valodā nelielās grupās pa 4-8 cilvēkiem.
 • Atskaite ar testa rezultātiem uz 16 lapām, kuru testa veicējs saņem 2 nedēļu laikā pēc testa veikšanas. Tas satur detalizētu informāciju par personības tipu un rakstura iezīmēm, karjeras “koku” un sarakstu ar 12 vispiemērotākajām profesijām. Karjeras tests egoCOMPASS uzrāda, kādas tieši profesijas cilvēkam ir piemērotas, ņemot vērā viņa unikālās iezīmes un talantus, kādā jomā viņš var pilnveidoties un kļūt par profesionāli.
 • Individuāla 1,5 stundu gara karjeras konsultācija ar skolnieku un viņa vecākiem. Konsultācijas laikā tiek analizēti testa rezultāti, sniegtas rekomendācijas tālākai izglītībai (priekšmetu izvēle un individuālo dotību attīstīšana), ko realizēt palīdzēs egoPERFECTUS speciālisti.

Kādus rezultātus sniedz karjeras tests egoCOMPASS?

 • unikālo dotību analīze;
 • interešu analīze;
 • personības tipa analīze;
 • 12 vispiemērotāko profesiju saraksts;
 • kā izdarīt vispareizāko nākotnes profesijas izvēli no piedāvātajām iespējām;
 • kāda vide un mācību metodes būs visefektīvākās;
 • kādus priekšmetus skolā ir ieteicams mācīties padziļināti un kā attīstīt ārpusskolas intereses;
 • kādas mācību programmas universitātē ir vērts izvēlēties;
 • kā izstrādāt pareizu rīcības plānu uzstādītā mērķa sasniegšanai.

Karjeras tests egoCOMPASS – tas ir jūsu bērna panākumu ceļvedis!

Pasteidzieties piereģistrēties tuvākajā karjeras testa egoCOMPASS grupā – vietu skaists ir ierobežots! Saņemt papildu informāciju un pierakstīties testēšanai jūs varat aizpildot kontaktformu zemāk.


Vai jums ir jautājumi?

Uzrakstiet mums
Jūsu datu konfidencialitāte un privātums ir mūsu galvenās vērtības. Kontaktinformācija, kuru jūs mums sniedzat, netiks nodota trešajām pusēm.

Ar ko atšķiras egoPERFECTUS?


egoPERFECTUS tests

 • egoCOMPASS karjeras tests tiek veikts individuāli ar katru klientu, nodrošinot ērtus apstākļus tā veikšanai.
 • Karjeras testa rezultāti tiek pārrunāti konsultācijā ar profesionālu karjeras konsultantu – karjeras konsultants rezultātus izskaidro, interpretē un sniedz reālus piedāvājumus un rīcības plānu turpmākai akadēmiskajai un personības pilnveidei.
 • Individuāls plāns palīdz mērķtiecīgi attīstīt izvēlētajai profesijai nepieciešamās iemaņas.

Standarta testi

 • Karjeras testi, kuri tiek pildīti masveidā lielās grupās vai internetā, sniedz tikai vispārīgus rezultātus – tie norāda iespējami piemērotu profesijas virzienu vai jomu.
 • Šādi testi nesniedz reālus piedāvājumus un ieteikumus tālākai izglītībai un veiksmīgai profesijas izvēlei.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

MNLIFE ievadseminārs


Jums noteikti ir neizmantotas stiprās puses un neizmantots potenciāls, mums ir labākie rīki to atrašanai un pielietošanai ikdienā.

Vairāk

egoPERFECTUS piedāvā izstādi par vidējo izglītību un nometnēm ārzemēs


  Izstādes apmeklētāji varēs saņemt ekspertu detalizētas konsultācijas par ārzemju izglītību un izvelēties sev vai savam bērnam piemērotu programmu.

Vairāk

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk