Privātie pasniedzēji

Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Ļoti bieži bērniem un jauniešiem nepietiek ar skolotāju mācību stundās veltīto uzmanību un sniegtajām zināšanām. Taču šādu sadalījumu veicina vidējās izglītības iestādēs īstenotā standartizētā mācību programma. Tās ietvaros pēc vienas, vispārpieņemtas sistēmas, kas bieži ir novecojusi, tiek veidots mācību materiāls un uzdevumi, sagatavoti pārbaudes darbi un novērtēti skolēni.

Taču kopīgi pieņemtais mācību standarts nav piemērots visiem skolēniem, līdz ar to ne visi tā ietvaros spēj labi mācīties. To ietekmē fakts, ka katrs bērns ir unikāla personība ar savu izziņas un izpratnes veidu, atšķirīgu atmiņas darbību, informācijas apguves metodēm, motivācijas sistēmu un mācību stilu. Izanalizējot minētos faktorus, iespējams izveidot personīgo mācību plānu, balstoties uz individuālām personības īpašībām. Šāds plāns garantēs sekmīgu mācīšanos, ilgstošu motivāciju mācīties, kā arī palīdzēs sasniegt labākus rezultātus.

Uzņēmumā egoPERFECTUS strādājošie privātie pasniedzēji ir augsti kvalificēti pedagogi, kuri pārzina personalizētu mācību plānu izveidi, organizēšanu un īstenošanu. Viņi pasniedz galvenos mācību priekšmetus: latviešu, angļu, krievu, vācu un citas valodas, matemātiku, vēsturi, bioloģiju, ķīmiju, fiziku, ģeogrāfiju un datorzinības. Turklāt, ņemot vērā skolēna vajadzības, privātie pasniedzēji izveido integrētu mācību plānu, kas paredzēts, lai sagatavotos dažādu mācību iestāžu iestājeksāmeniem vai studijām ārzemēs.

Ar ko atšķiras egoPERFECTUS?


Mācības egoPERFECTUS

  • Uzņēmumā egoPERFECTUS kā privātie pasniedzēji strādā tikai speciālisti ar visaugstāko kvalifikāciju. Plānojot mācību procesu, tiek izmantota egoTRACKING metodika, kas ļauj noskaidrot skolēna akadēmiskos sasniegumus, pašreizējās vajadzības, motivāciju mācīties un to veicinošos aspektus.
  • Tāpat tiek noskaidrots, kāds mācību stils bērnam vai pusaudzim ir visefektīvākais, un kas spētu viņu ieinteresēt apgūstamajā priekšmetā. Pēc analīzes tiek izveidots izvēlētā priekšmeta mācīšanās veids un izplānots pats mācību process, kas būtu vispiemērotākais un atbilstošākais skolēna unikālajām īpašībām, un kas palīdzētu sasniegt vēlamo rezultātu.

Standarta mācīšanās

  • Privātie pasniedzēji palīdz bērniem sagatavoties stundām un pārbaudes darbiem vai uzlabot zināšanas konkrētā mācību priekšmetā. Parasti pasniedzējs neiedziļinās skolēnu mācīšanās stilā, motivācijas aspektos un personīgajās rakstura īpašībās.
  • Tiek izmantots standartizēts mācību materiāls un uzdevumi. Tas neveicina skolēnu interesi, nerada motivāciju mācīties, procesā netiek ņemta vērā skolēna unikālā personība, viņa izziņas un mācīšanās stils.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk