Semināri un pasākumi

egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

egoPERFECTUS izglītojošo tikšanās un semināru mērķis ir iepazīstināt jūs ar mūsdienu pasaules unikālajam iespējām, kuras paveras skolēnu un jauniešu priekšā, ar ārzemju augstākās un vidējās izglītības tradīcijām un tendencēm, universitātēm, skolām un nometēm ārzemēs. Kā arī dalīties ar savu pieredzi un profesionālismu, kas ir iegūts daudzu gadu garumā, strādājot ar bērniem un viņu vecākiem.

Mēs pielāgojam tikšanās tēmas, balstoties uz svarīgiem jautājumiem, kuri ir aktuāli ikvienam no vecākiem, kuriem rūp viņa bērnu nākotne:

 • kā motivēt bērnu mācībām;
 • kā palīdzēt bērnam izvēlēties profesiju;
 • kā sagatavoties priekš iestāšanās ārzemju universitātēs;
 • kā izvēlēties skolu ārzemēs;
 • kādu valsti izvēlēties vidējai izglītībai ārzemēs;
 • uz kādu ārzemju vasaras nometni doties;
 • kā pielāgot apmaiņas programmu vecākās klases skolniekam;
 • kā iestāties ārzemju prestižākajās skolās un universitātēs;
 • kā sagatavoties priekš iestāšanās Oksfordā un Kembridžā;
 • kā sagatavoties IELTS eksāmenam;
 • kādu mācību virzienu un ārzemju programmu izvēlēties, un vēl daudz kas cits.

Uz katru egoPERFECTUS tikšanos un semināriem mēs aicinām labākās ārzemju skolas un universitātes – dažādu zinātnisko nozaru un profesiju līderus. Kā arī mūsu vadošie karjeras un ārzemju izglītības konsultanti vienmēr ar prieku dalīsies ar jums savās zināšanās.

Zemāk ir jau novadīto un vēl gaidāmo tikšanos un semināru saraksts. Ja jūs vēlaties saņemt informāciju par kādu egoPERFECTUS tikšanos un semināriem uz jūsu e-pastu, lūdzu, aizpildiet reģistrācijas formu lapas beigās.

 

GAIDĀMIE NOTIKUMI

Datums Semināru vadīs Semināra tēma Semināra valoda
16. februāris,
17:00-18:30
Oksana Pinčuka, egoPERFECTUS direktore un vadošais ārzemju izglītības un karjeras konsultants. Vidējā izglītība Lielbritānijā – ceļš uz izcilību Krievu Uzziniet vairāk
22. februāris,
17:00-18:30
Liene Pommere, egoPERFECTUS izglītības un karjeras konsultants. Kā izvēlēties karjeru un sagatavoties studijā Latviešu Uzziniet vairāk
1. marts,
17:00-18:30
Natalia Volchugova, pārstāve no Cardiff Sixth Form College – vadošās Lielbritānijas koledžas, kas sagatavo skolēnus medicīnas studijām. Iestāšanās medicīnas universitātēs Angļu (palīdzība latviešu un krievu valodās) Uzziniet vairāk
15. marts,
17:00-18:30
Timothy Joseph, pārstāvis no MPW Cambridge, vienas no vadošajām akadēmiskajām skolām Lielbritānijā. Skolēna ceļš uz Oksfordu, Kembridžu un Russell Group universitātēm Angļu (palīdzība latviešu un krievu valodās) Uzziniet vairāk
21. marts,
17:00-18:30
Joanna Witwicka, Glion un Les Roches universitāšu pārstāve. Iepazīstiet viesmīlības nozari ar tās līderiem Glion un Les Roches Angļu (palīdzība latviešu un krievu valodās) Uzziniet vairāk
28. marts,
17:00-18:30
Nick White, pārstāvis no Queen Ethelburga’s, vienas no Lielbritānijas vadošajām skolām. Vidējās izglītības sistēma Lielbritānijā un tās sniegtās iespējas Queen Ethelburga’s skolā Angļu (palīdzība latviešu un krievu valodās) Uzziniet vairāk

Ar ko atšķiras egoPERFECTUS?


Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk