Valodu nometnes ārzemēs

Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Uzskatām, ka vislabākā izvēle ir tādas valodu nometnes ārzemēs, kurās iespējams ne tikai apgūt izvēlēto svešvalodu, bet arī pilnveidot dažādas jauniešu spējas un vaļaspriekus, paplašināt interešu loku un attīstīt nozīmīgas personiskās īpašības. Tāpēc savā sarakstā esam iekļāvuši visaugstākās kvalitātes specializētās bērnu un pusaudžu valodu nometnes Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citās valstīs. Šajās nometnēs bērni var apgūt un uzlabot izvēlēto svešvalodu, kā arī iegūt jaunas vai uzlabot jau esošās iemaņas sportā, mākslā, fotografēšanā, aktiermeistarībā, mūzikā, dejās, u.c.

Ja plānojat sagatavoties vidējās izglītības iegūšanai ārzemēs un vasaras laikā uzlabot akadēmiskās zināšanas, iesakām izvēlēties akadēmiskās nometnes, kuras piedāvā ne tikai valodas apmācību, bet arī iepazīstina ar citiem mācību priekšmetiem, kurus pasniedz ārvalstu vidusskolās.

Valodu nometnes ārzemēs tiek piedāvātas ļoti plašā klāstā. Kā izvēlēties piemērotāko? Tikai precīzi noskaidrojot gan vecāku, gan skolēnu vajadzības, iespējams izprast galvenos nometnes izvēles motīvus un piemeklēt atbilstošāko skolēna unikālajām īpašībām. Šādas valodu nometnes palīdzēs attīstīt jaunieša talantus un paplašināt kultūras redzesloku, kā arī veicinās vispusīgu personības attīstību.

Strādājot ar egoMAPPING metodiku, visbiežāk noskaidrojas, ka nometnes ārzemēs izvēle nav galējais uzdevums. Vissvarīgākais ir personības attīstības plāns, kurš ietver bērna valodas prasmju un citu apgūstamo priekšmetu zināšanu uzlabošanu gan pirms, gan pēc nometnes. Vienīgi turpinot mācības pēc programmas beigām ir iespējams maksimāli izmantot nometnē iegūtās zināšanas un prasmes.

Angļu valodas nometnes spēcīgām zināšanām!

Angļu valoda ir viena no populārākajām valodām pasaulē, tajā skaitā biznesa vidē. Spēcīgas svešvalodu zināšanas sniegs jaunietim daudz vairāk iespēju attīstīties, izglītotiesun veidot karjeru starptautiskā līmenī. Angļu valodas nometnes 5-19 gadu veciem bērniem un jauniešiem ir pieejamas visdažādākajās pasaules valstīs, tādās kā Lielbritānija, Malta, ASV, Kanāda, Austrālija un citas. Motivējoša un atbalstoša vide iedvesmo, un jūsu bērni ir pelnījuši vislabāko valodu apmācību.

Svešvalodu nometnes jebkurā pasaules valstī

Jebkuras valodas apguve norit daudzkārt efektīvāk, ja tai ir papildus pievienotā vērtība. Svešvalodu nometnēs ārzemēs 5-19 gadu veci bērni un jaunieši apgūst ne tikai valodu, bet arī attiecīgās valsts kultūras elementus. Valodu nometnes ārzemēs nodrošina aizraujošu valodas apguvi, sniedz motivāciju mācīties, ceļot, gūt jaunus iespaidus, kā arī pilnveidoties un lietderīgi pavadīt brīvo laiku ne tikai skolas brīvlaikā, bet arī mācību gada laikā.

Vasaras skolas akadēmiskajai izcilībai!

Vasaras brīvlaiks ir lieliska iespēja 7-18 gadu veciemjauniešiem nostiprināt ceļu uz panākumiem, papildinot un padziļinot savas zināšanasakadēmiskajos priekšmetos. Šīs programmas sniegs ieguvumu jebkuram jaunietim. Tie, kuriem kāds no priekšmetiem sagādā grūtības, intensīvas programmas palīdzību apgūs iekavēto. Tiem, kuri vēlas iestāties prestižākajās universitātēs vai ļoti konkurētspējīgās programmās, vasaras skola sniegs papildus zināšanas, pašvērtējumu un labākas izredzes veidot izcilu karjeru izvēlētajā jomā. Vasaras skolas piedāvā privātās koledžas ārzemēs, piemēram, Lielbritānijā, Šveicē un Kanādā.

Vasaras universitātes (Oxbridge, Ivy League, karjera)

Izstaigājiet gaiteņus un bibliotēkas universitātēs, kurās reiz mācījušies slavenākie pasaules zinātnieki un literāti. Vasaras universitātes ir iespēja vecāko klašu skolēniem bruģēt ceļu uz izcilu karjeru, kas sākas ar rūpīgu sagatavošanos iestājpārbaudījumiem un studijām prestižākajās pasaules universitātēs – Oksfordas Universitātē un Kembridžas Universitātē jeb Oxbridge Lielbritānijā, kā arī Ivy League universitātēs ASV. Šīs programmas īsā laikā mērķtiecīgi gatavo studentu iestāšanās un studiju procesam, motivē tiekties pēc izcilības, kā arī iepazīstina ar pašām universitātēm un to sniegtajām iespējām.

Jauno līderu programmas

Līdera dotības ir talants, kas prasa rūpīgu attīstīšanu. Jauno līderu programmas rūpīgi sagatavo 14-18 gadu vecus jauniešus nebūt ne vienkāršajai līdera lomai. Tās iedvesmos pašus jauniešus un mācīs viņus iedvesmot un vadīt apkārtējos, uzklausīt citus, kā arī mērķtiecīgi doties pretim spožiem nākotnes sasniegumiem. Šīs programmas sagatavo jauniešus sabiedrības līdera lomai gan praktiski, gan arī morāli, laiiedrošinātu viņus uzņemties līdera lomu jau skolas vecumā.

Sporta nometnes aktīvai atpūtai

Sporta nometnes ir lieliski piemērotas aktīviem jauniešiem, kuri vēlas apgūt svešvalodu, taču brīvajā laikā nodarboties ar savu iemīļoto sporta veidu. Tā ir iespēja aktīvi un vērtīgi pavadīt brīvo laiku ne tikai vasarā, bet arī citās skolas brīvdienās. Sporta nometnēs iespējams nodarboties ar visdažādākajiem sporta veidiem, sākot no populārākajiem, līdz pat ekskluzīviem, tādiem kā teniss, jāšanas sports, burāšana, dejas un citi. Aktīvākajiem nereti ir iespēja vienas nometnes ietvaros apvienot vairākus sporta veidus.

Radošās nometnes (māksla, dizains, mode, kino, mūzika)

Māksla ir ļoti prasīga industrija, kurā realizēt savu nākotni. Lai arī tās ietvaros ir daudz iespēju, māksla, dizains, mode, deja, aktiermāksla, mūzika, kino un citas radošās nozares prasa nopietnu darbu. Radošās nometnes ir iespēja 11-18 gadu veciem jauniešiem nodoties viņus saistošai nodarbei, vienlaikus apmainoties idejām un smeļoties iedvesmu no saviem vienaudžiem no visas pasaules. Tas ļauj viņiem noprast, cik plaša un daudzveidīga ir viņu izvēlētā nozare, kā arī radīt jaunas idejas un tiekties sasniegt ambiciozus mērķus.

Imersijas programmas

Šīs unikālās programmas ir paredzētas jauniešiem no 8-17 gadu vecumam, kuri vēlas izbaudīt mācību pieredzi ārvalstu vidusskolā. Programmas ne tikai uzlabos jauniešu zināšanas par izglītības sistēmu ārvalstīs, bet arī paplašinās redzesloku un iedvesmo tālākiem akadēmiskiem sasniegumiem. Programmas ietvaros jaunieši 2-4 nedēļas pavada ārvalstu vidusskolā, mācoties kopā ar vietējiem skolēniem un izbaudot pilnu skolas piedāvāto akadēmisko un ārpus mācību darba programmu.

Sagatavošanās starptautiskajiem eksāmeniem

Šīs programmas ir paredzētas jauniešiem, kuriem nākotnes akadēmisko un profesionālo ambīciju sasniegšanai ir nepieciešams nokārtot kādu no starptautiskajiem valodas vai profesionālajiem eksāmeniem. Šo programmu saturs balstās ne tikai uz paša priekšmeta zināšanu nostiprināšanu, bet arī uz eksāmenu kārtošanas tehnikām, tādām kā eksāmena struktūra, specifika un elementi, kas jāzina, lai eksāmenā uzrādītu savu vislabāko rezultātu.

Vasaras programmas “Vecāki un bērni”

Šīs programmas ir paredzētas vecākiem ar ļoti jaunām atvasēm. Tās sniedz iespēju mācīties svešvalodu visiem – gan pieaugušajiem, gan bērniem. Jaunākajiem dalībniekiem tā ir iespēja pavadīt laikujautrās rotaļās ar izglītojošiem elementiem, bet vecākiem – mācīties valodu pašiem un būt drošiem par to, ka viņu atvases iegūst vērtīgas zināšanas un ieguldījumu savā izglītībā.

Ar ko atšķiras egoPERFECTUS?


Standarta nometnes

  • Parasti skolēnu un vecāku izvēlei tiek piedāvāts nometņu saraksts, kurā norādītas apgūstamās valodas, nometnes cena, valsts un piedāvātās papildu aktivitātes.
  • Nenotiek iedziļināšanās vecāku un skolēnu patiesajās vajadzībās, kuras nosaka valodu nometnes izvēli.
  • Šādā gadījumā dalība valodu nometnē ir tikai laika pavadīšanas veids, kas neveicina personības attīstību, kā arī nemudina domāt par piemērotas nākotnes profesijas izvēli.

egoPERFECTUS nometnes

  • egoMAPPING metodika palīdz atklāt vecāku un skolēnu patiesās vajadzības un motivāciju, kas mudina izvēlēties svešvalodu un attīstīt esošās iemaņas.
  • Balstoties uz šo informāciju, mūsu speciālisti piedāvā piemērotākās valodu nometnes visā pasaulē.
  • Tiek izvēlētas tikai tādas valodu nometnes ārzemēs, kas motivē skolēnu uzlabot izvēlētās valodas zināšanas, attīsta noteiktas prasmes, atklāj jaunus talantus un palīdz tos pilnveidot. Tas viss ne tikai mudina personību attīstīties, bet dod iespēju jauniešiem atrast savu aicinājumu profesionālajā jomā.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk