Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos - Egoperfectus

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos

Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

 • Angļu valodas prasmju attīstība notiek, pamatojoties uz starptautisko eksāmenu pamatnostādnēm, ko piedāvā Kembridža (Cambridge).
 • Nodarbību laikā notiek diskusijas par dažādām tēmām, kas interesē gan bērniem, gan pusaudžiem.
 • Aktivitātes veidotas no dažādām nodarbībām un ekskursijām.
 • Var izvēlēties vienas vai divu nedēļu maiņu!
 • Nometnē ierodas jaunieši no dažādām valstīm.

Angļu valodas nometne “Cambridge Summer Super Camp”

Šī ir nedēļas vai divu nedēļu gara valodas nometne ar nakšņošanu, kurā ir perfekti organizēta dienas kārtība: puse no dienas tiek veltīta aktīvām, jautrām un attīstošām aktivitātēm, bet dienas otrajā pusē notiek angļu valodas nodarbības ar kvalificētiem pasniedzējiem. Uz nometni dodas jaunieši no dažādām kaimiņvalstīm, kas nometnē rada jautru un starptautisku atmosfēru.

Šī gada jaunums – angļu valodas zināšanu attīstība notiek, pamatojoties uz starptautisko eksāmenu pamatnostādnēm, ko piedāvā Kembridža (Cambridge). Tas ļauj bērniem izprast viņu angļu valodas līmeni un atbilstību starptautiskajiem eksāmeniem. Apmācību laikā notiek diskusijas par dažādiem jautājumiem, kas interesē gan bērniem, gan pusaudžiem. Praktiskie uzdevumi ne tikai paplašina angļu valodas vārdu krājumu, attīsta runas prasmes, bet arī palīdz attīstīt komunikācijas prasmes.

Pēc angļu valodas nodarbībām skolēnus priecē dažādas aktīvās ārpusstundu aktivitātes, kuru laikā tiek attīstītas citas viņu spējas: sporta un deju nodarbības, mākslas un mediju akadēmija – mākslas, dizaina un radošās darbnīcas. Katrs bērns var atrast, ko atbilstošu savām interesēm. Vakarā visi pulcējas kopā, lai vienotos jautrās vakara svinībās, kuru laikā tiek organizētas prezentācijas, jaunieši dzied, dejo un piedalās jautrās stafetēs, “izdzīvošanas” spēlēs, erudīcijas spēlēs. Tiek meklēti jaunie talanti, radīti televīzijas šovi un norisinās Olimpiskās spēlēs.

Bērniem 8-17 gadiem
Uzraudzība 24/7
Akadēmiskās mācību stundas 20/40
 

 

Datumi un maiņas angļu valodas nometnē
“Cambridge Summer Super Camp”

Reģistrācijas laikā tiek veikts avanss 200 EUR/100 EUR apmērā.

I maiņa
 • DATUMI:
  28/06/2020 – 10/07/2020
 • ILGUMS: 12 naktis/13 dienas
 • CENA: 789 €
II maiņa
 • DATUMI:
  12/07/2020 – 18/07/2020
 • ILGUMS: 6 naktis/7 dienas
 • CENA: 459 €
III maiņa
 • DATUMI:
  19/07/2020 – 31/07/2020
 • ILGUMS: 12 naktis/13 dienas
 • CENA: 789 €

Kāpēc izvēlēties šo nometni?

 • Nometne “Cambridge Summer Super Camp” piedāvā dinamiskas un interaktīvas angļu valodas nodarbības, kas atbilst nometnes dalībnieku vecumam.
 • Jūs varat izvēlēties nedēļas vai divu nedēļu maiņu!
 • Angļu valodas prasmju attīstība notiek, pamatojoties uz starptautisko eksāmenu pamatnostādnēm, ko piedāvā Kembridža (Cambridge).
 • Nodarbību laikā notiek diskusijas par dažādām tēmām, kas interesē gan bērniem, gan pusaudžiem.
 • Nometnē tiek attīstas sociālās un komunikāciju prasmes: komunikācija, izteikšanās, komandas darbs un iecietība.
 • Ārpus nodarbību laikā tiek ietvertas dažādas aktivitātes un ekskursijas.
 • Nometnē ierodas jaunieši no Lietuvas un citām valstīm.
 • Nometnē lielākoties tiek komunicēts tikai angļu valodā!
 • Nometnē strādā tikai kvalificēti angļu valodas pasniedzēji un nometņu vadītāji no Lietuvas un ārvalstīm.
 • Nometnes dalībniekus gaida daudz brīnišķīgu ekskursiju!

 

Vecuma grupas

7-14 gadi (junior) un 15-17 gadi (senior). Nometnes dalībnieki ir sadalīti grupās, ņemot vērā ne tikai vecumu, bet arī angļu valodas līmeni. Maksimālais bērnu skaits grupā ir 12 līdz 16 cilvēki.

Izmitināšana un ēdināšana

Nometne tiek organizēta viesnīcā “Dainava”, kas atrodas pilsētas centrā, netālu no Druskininku akvaparka. Tāpat netālu ir atjaunotās pilsētas klīnikas un izklaižu zona. Nometnes dalībnieki varēs izkļūt no pilsētas kņadas un izbaudīt aktīvas brīvdienas priežu mežos.

Nometnes dalībniekiem paredzētas četras ēdienreizes dienā, ko gatavos viesnīcas “Dainava” restorānā. Izvēle tiek veikta, ņemot vērā nometnes dalībnieku individuālās vēlmes (alerģijas, veģetārisms utt.). Dalībnieki dzīvos divvietīgos, trīsvietīgos un četrvietīgos numuros ar visām ērtībām.

Nometnes dalībnieki tiek pastāvīgi nodarbināti un uzraudzīti 24 stundas diennaktī.

Nometnes vadītāji

Nometnē strādājošie grupu vadītāji ir lietuvieši un ārzemnieki, kuri runā angļu valodā, tāpēc nometnes dalībniekiem ir lieliska iespēja attīstīt savas angļu valodas prasmes ne tikai nodarbībās, bet arī saziņā ar jaunsastaptajiem draugiem nometnē, vadītājiem spēļu un dažādu aktivitāšu laikā.

Nometne notiek Druskininkos , viesnīcā “Dainava”, Mariona ielā 22.

Ar ko atšķiras egoPERFECTUS?


Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

MNLIFE ievadseminārs


Jums noteikti ir neizmantotas stiprās puses un neizmantots potenciāls, mums ir labākie rīki to atrašanai un pielietošanai ikdienā.

Vairāk

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk