Par mums

egoPERFECTUS ir taisnākais ceļš uz izcilību tiem, kuri ciena savu laiku un spēkus. Mēs sniedzam individuālas konsultācijas par izglītības iespējām cilvēkiem, kuri apzinās savus mērķus un vajadzības. Kā personalizētas izglītības līderis Latvijā, mēs spējam sasniegt vislabāko rezultātu: mūsu konsultanti ir augsta līmeņa profesionāļi personalizētas izglītības jomā, mēs izmantojam pašus jaunākos mācību materiālus un unikālas mācību metodes.

egoPERFECTUS ir personalizētas izglītības tirgus līderis Latvijā un Lietuvā. Uzņēmums ir daļa no Kalba Group, kas sevī ietver izglītības ārzemēs uzņēmumus Kalba.Lv Latvijā un Kalba.Lt Lietuvā.

2005. gadā Lietuvā izveidotā valodu skola Lingua perfecta paredzēja personalizētu izglītības programmu nozīmes pieaugumu un vēlāk jau ar jaunu nosaukumu egoPERFECTUS pievienojās Kalba Group, tādējādi sperot nozīmīgu soli personalizētas izglītības virzienā. egoPERFECTUS tiecas izprast klienta personīgās vajadzības un mērķus, lai izveidotu personīgi viņam atbilstošu izglītības piedāvājumu.

Šobrīd uzņēmumā strādā zinošākie personalizētas izglītības speciālisti, vidējās un augstākās izglītības ārzemēs speciālisti, kā arī karjeras konsultanti un augsti kvalificēti pasniedzēji. Mācībām un konsultācijām tiek izmantoti tikai mūsdienīgākie mācību materiāli, kā arī oriģinālas personalizētas izglītības programmas.

Darbinieku profesionalitāte, pieredze, oriģinālās metodikas un uzņēmuma vērtības ļauj piedāvāt klientam ļoti kvalitatīvus personalizētas izglītības pakalpojumus Latvijā un Lietuvā.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Oksana Pinčuka, izpilddirektore

Oksana Pinčuka

Izpilddirektore

Izglītības ārzemēs un valodu apmācību nozarē strādāju jau kopš 2005. gada. Pēc svešvalodu fakultātes absolvēšanas, es iepazinu izglītību ārzemēs piedaloties apmaiņas un darba programmā ASV. Kā izglītības ārzemēs konsultants esmu apmeklējusi dažādas vidējās izglītības iestādes, koledžas, universitātes un valodu skolas Lielbritānijā, Īrijā, Šveicē, Itālijā, ASV, Ķīnā, Maltā, Francijā, Vācijā un citās valstīs.

Šo aizraujošo darba gadu laikā, strādājot ar skolēniem, viņu vecākiem un pieaugušiem studentiem, kā arī ar dažādām izglītības sistēmām un mācību metodikām, esmu guvusi neatsveramu pieredzi un zināšanas. Šī bagāža ļauj man maksimāli efektīvi palīdzēt mūsu klientiem ne tikai izvēlēties viņu interesēm, iespējām un ambīcijām atbilstošu mācību programmu, bet arī atrast viņiem vispiemērotākās personības un profesionālās izaugsmes iespējas.

Izglītība man nozīmē virzību uz priekšu un nemitīgu izaugsmi, prasmi dzīvot šajā mirklī un paredzēt izmaiņas. Tā ir vienmēr spilgta un pārsteidzošu atklājumu pilna pasaule.

Katrs no mums ir individuāls un neatkārtojams, un esmu pārliecināta, ka personalizēta izglītība – tā ir iespēja katram, no pirmklasnieka līdz veiksmīgam uzņēmējam, apzināties savu unikalitāti un izvēlēties pašam savu ceļu uz lieliskiem rezultātiem!

ksenija_egoperfectus

Ksenija Suranova-Domkina

Direktora palīgs, klientu konsultante

Reiz man bija sapnis iegūt augstāko izglītību ārzemēs, precīzāk – Lielbritānijā. Tā kā es nezināju, ar ko sākt, vērsos pie profesionāliem konsultantiem. Un lūk, šobrīd es esmu University of Northampton absolvente un esmu laimīga par iegūto neatkārtojamo pieredzi un zināšanām. Mans sapnis ir piepildījies, un tas viss pateicoties profesionāļu darbam, kuri man palīdzēja atrast pareizo virzienu un sniedza vērtīgus padomus. Tā kā es esmu bijusi ārzemēs studējoša studenta kurpēs, es labāk kā citi zinu to, cik svarīga ir individuāla un profesionāla pieeja gan nākamās mācību iestādes, gan mācību programmas izvēlē. egoPERFECTUS es strādāju plecu pie pleca ar ļoti zinošiem speciālistiem, kuri ik dienu palīdz studentiem piepildīt viņu sapņus, izmantojot personalizētu pieeju katram. Katra mūsu klienta veiksmīga iestāšanās viņa izvēlētajā mācību iestādē – tas nozīmē, ka ir piepildījies vēl kāds sapnis, tāpat kā reiz piepildījās mans. Būt par daļu no komandas, kura piepilda sapņus, neapšaubāmi ir vispatīkamākā mana darba daļa.

anastasija

Anastasija Trubicina

Izglītības konsultante

Es atceros sevi 17 gadu vecumā, kad pabeidzu vidusskolu un bija nepieciešams izlemt, ko darīt tālāk. Es izvēlējos iegūt augstāko izglītību Šveicē, ko es nekad nenožēlošu.

Vienīgā lieta kas pietrūka – tajā laikā man blakus nebija profesionāļu komandas, kas palīdzētu man izdarīt pareizo izvēli, iestāties universitātē un atbalstītu, kad tas bija nepieciešams.

Tagad es pati esmu daļa no tādas komandas, ar ko esmu lepna. Izmantojot arī savu pieredzi, es zinu, kā palīdzēt studentiem, kad tie dodas mācīties ārzemēs un kā viņus uzmundrināt.

Pēc bakalaura studijām Montrē, maģistra grāda iegūšanas Ženēvā un četru gadu strādāšanas un dzīvošanas Francijas labākajās kūrortpilsētās, tādās kā Sen-Tropē un Kuršavelē, es ieguvu starptautisko pieredzi un zināšanas, ar kurām esmu gatava dalīties ar potenciālajiem studentiem. Vēlos palīdzēt katram studentam izdarīt pareizo izvēli, kas būs pirmais solis uz veiksmīgo karjeru.

egoPERFECTUS piedāvā visu, kas nepieciešams, lai atrastu savu ceļu: karjeras testu egoCOMPASS, lai parādītu ceļotājiem-topošajiem absolventiem, kā sekot līdz savai alma-mater zvaigznei un atrast savu ceļu dzīvē, daudzu gadu pieredze, zināšanas un mīlestība pret to, ko mēs darām. Bez mīlestības nevar!

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.