egoCOMPASS metodika

egoCOMPASS metodika

2016 03 02

egoCOMPASS ir metodika, kas palīdz noskaidrot, kādas profesijas konkrētam cilvēkam ir vispiemērotākās – kas varētu sniegt vislielāko gandarījumu, motivāciju mācīties un nākotnē veidot veiksmīgu karjeru. egoCOMPASS ir Lielbritānijā radīts karjeras tests, kura vienīgie pārstāvji Latvijā ir egoPERFECTUS. Šis tests palīdz noteikt cilvēkam vispiemērotākās profesionālās jomas atbilstoši viņa personiskajām īpašībām, spējām un vaļaspriekiem. Tests sastāv no divām daļām: pirmajā daļā tiek noteiktas cilvēka vispārējās dotības un spējas, bet otrajā daļā tiek uzdoti karjeras jautājumi, ar kuru palīdzību tiek noskaidrotas intereses, vajadzības un, iespējams, vārdos neizteiktas vēlmes. Ja testu pilda jaunietis, tiek izvērtēti priekšmeti, kurus viņš apgūst skolā. Ja to pilda pieaugušais, tiek izvērtēta viņa iepriekš iegūtā izglītība.

Pēc testa aizpildīšanas tiek iegūta 16 lappušu gara analīze, kas sniedz detalizētu informāciju par klienta personības tipu un raksturu. Tāpat tiek izveidots karjeras koks un piedāvātas 12 piemērotākās profesijas. egoCOMPASS parāda, tieši kādas profesijas ir piemērotas cilvēka personiskajām īpašībām un spējām, kādā jomā viņš varētu pilnveidoties un kļūt par profesionāli.

Cilvēku, kurš veicis egoCOMPASS testu, personīgi konsultē profesionāls karjeras konsultants, kurš izsniedz un izskaidro testa rezultātus, kā arī sastāda personalizētu izglītības plānu vai ieteikumus turpmākai izglītībai (piemēram, kādus mācību priekšmetus izvēlēties, kā attīstīt savas spējas). Visus sniegtos ieteikumus palīdz īstenot egoPERFECTUS speciālisti.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.