egoMAPPING metodika

egoMAPPING metodika

2016 03 02

egoMAPPING ir metodika, kas palīdz noskaidrot klientu patiesās gaidas un vajadzības saistībā ar izglītību ārzemēs. Kādi ir egoMAPPING metodikas ieguvumi? Tā aktīvi iesaista vecākus un bērnus jau pirmajā konsultācijā. Vispirms mēs runājam ar vecākiem, lai noskaidrotu, kāpēc viņi mudina bērnu izvēlēties izglītību ārzemēs, taču pēc tam runājam ar pašiem skolēniem. Konsultācijā tiek analizēti jaunieša ar nākotni un mācībām ārzemēs saistītie mērķi, vēlmes, vīzijas, fantāzijas un sajūtas. Rūpīgi noskaidrojot vecāku vajadzības, kā arī skolēnu personīgās īpašības, esošās un potenciāli attīstāmās spējas, piedāvāsim klienta izvēlei vislabākās ārzemju vidējās izglītības iestādes.

Iespējams, ka šādus piedāvājumus vecāki iepriekš nemaz nav izskatījuši, taču mūsu ieteikumi būs vispiemērotākie, ņemot vērā jaunieša unikālo personību, akadēmiskos sasniegumus un dotības. Pēc šīm konsultācijām, egoPERFECTUS speciālisti analizē saņemto informāciju un meklē labāko izglītības piedāvājumu, kurš atbildīs skolēna personībai, vajadzībām, garantēs viņa personīgo pilnveidi un panākumus, kā arī attaisnos vecāku cerības.

Kad izvēlēts piemērotākais variants mācībām ārzemēs, tiek uzsākts sagatavošanās posms. Vecākiem un bērniem tiek organizētas informatīvas tikšanās, sagatavoti dokumenti, koordinēts iestāšanās process, izveidots plāns skolēna akadēmiskajai sagatavošanai mācībām, kurš tiek pildīts kopā ar egoPERFECTUS pasniedzēju, kā arī organizēts pats brauciens. Gan vecākiem, gan bērniem tiek sniegta visa nepieciešamā informācija par gaidāmajām mācībām ārzemēs, lai viņi tām varētu atbilstoši sagatavoties.

Ja radīsies jautājumi jau atrodoties ārzemju mācību iestādē, egoPERFECTUS speciālisti vecākiem un skolēniem laipni palīdzēs.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.