egoSOLUTION metodika

egoSOLUTION metodika

2016 03 02

egoSOLUTION ir metodika, kas palīdz izvēlēties cilvēkam piemērotāko izglītības piedāvājumu atbilstoši viņa noformulētajiem mērķiem un kritērijiem. Šī metodika tiek izmantota, lai piemeklētu vidējās un augstākās izglītības iespējas ārzemēs.

Vispirms egoPERFECTUS speciālists, izmantojot egoTRACKING un egoMAPPING metodikas, noskaidro vecāku un skolēnu patiesās vēlmes un vajadzības attiecībā uz izglītību ārzemēs. Balstoties uz šo informāciju, tiek sagatavots atbilstošākais izglītības ārzemēs piedāvājums. Pēc tam tiek iezīmēti paši svarīgākie kritēriji, kas nosaka izvēli par labu kādam no variantiem, bet pēc tam, izmantojot matemātisku formulu, tiek izvēlēts jaunietim piemērotākais izglītības ārzemēs variants.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.