egoTRAINING metodika

egoTRAINING metodika

2016 03 02

egoTRAINING ir metodika, kas palīdz cilvēkam uzstādīt papildu personīgās pilnveides mērķus, kuri atrodas viņa zemapziņas līmenī un nav konkrēti definēti.

egoPERFECTUS speciālisti izmanto psiholoģiskas metodes, lai provocētu situācijas, kas palīdz katram noformulēt sasniedzamos mērķus, kas atrodas paša cilvēka zemapziņā. Psiholoģiskie jautājumi un uzdevumi veicina cilvēku apzināties, ka viņam ir personīgie mērķi, un palīdz tos nodefinēt vārdos. Vienīgi noskaidrojot un iezīmējot personīgās pilnveides mērķus, ir iespējams izveidot individualizētu mācību programmu.

Ērta
atrašanās vieta


egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas
metodikas


Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska
pieredze


Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie
speciālisti


Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo
vajadzību noteikšana


Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta
izglītība


Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.