Semināri egoPERFECTUS

Iepazīstiet viesmīlības nozari ar tās līderiem Glion un Les Roches

Iepazīstiet viesmīlības nozari ar tās līderiem Glion un Les Roches

Viesmīlības industrija ir viena no visstraujāk augošājām pasaulē un pieprasa augsti kvalificētus speciālistus. Viesmīlības augstskolas Glion un Les Roches ir prestižākās augstskolas savā nozarē un piedāvā izcilu izglītību nākotnes speciālistiem. Piedāvājam jums iepazīties ar dinamisko un iespējām pilno viesmīlības pasauli.

Seminārs ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

 • 21. marts, 17:00-18:30
 • Semināru vadīs Joanna Witwicka, Glion un Les Roches universitāšu pārstāve.
 • Semināra valoda – angļu (palīdzība latviešu un krievu valodās).
 • Semināra vieta: Vaļņu iela 5, kompānija egoPERFECTUS.
 • Lai uzzinātu vairāk zvaniet mums pa telefonu: +371 67334428

DSC_0158Viesmīlības nozare un Šveice mūsdienās ir teju sinonīmi. Šveice tiek atzīta par viesmīlības industrijas līderi visā pasaulē ne tikai viesmīlības, tūrisma un apkalpošanas nozares standartu, bet arī augstās izglītības kvalitātes dēļ. Glion un Les Roches viesmīlības augstskolām ir ilggadēja pieredze un izcila reputācija augsti kvalificētu speciālistu apmācībā, kas pēc studiju beigām veiksmīgi ieņem augsti stāvošus amatus luksus klases viesmīlības uzņēmumos. Glion pārstāvniecības atrodas Šveicē un Lielbritānijā, kamēr Les Roches kampusi atrodas tādās valstīs kā Šveice, Spānija un Ķīna. Studentiem tas nozīmē augstu studiju kvalitāti starptautiskā līmenī ar iespējām pavadīt daļu studiju laika dažādu valstu kampusos.

21. martā aicinām jūs apmeklēt tikšanos ar Glion un Les Roches pārstāvi Joanna Witwicka un uzzināt vairāk gan par pašām skolu piedāvātajām iespējām, gan arī prasībām, kuras mūsdienās izvirza viesmīlības nozare.

Semināra ar viesmīlības augstskolu Glion un Les Roches pārstāvi laikā jūs varēsiet uzzināt par:

 • par to, kas ir Hospitality Management;
 • studiju iespējām Glion un Les Roches augstskolās un to programmu unikalitāti;
 • prakses iespējām studiju laikā;
 • karjeras perspektīvām viesmīlības vadības nozarē starptautiskā līmenī;
 • galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties studijas šajās augstskolās;
 • vasaras programmām vidusskolēniem Glion augstskolā;
 • par Glion un Les Roches absolventu sasniegumiem, kā arī daudz ko citu.


Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

*Jūsu personīga informācija tiks izmantota tikai, lai atgādinātu Jums par semināra norisi.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk