Semināri egoPERFECTUS

Iestāšanās medicīnas universitātēs – kā?

Iestāšanās medicīnas universitātēs – kā?

Medicīna, veterinārija un zobārstniecība – tās ir sarežģītākās studiju programmas jebkurā valstī, kuras nav pa spēkam katram. Tomēr ar rūpīgu sagatavošanos un profesionālu palīdzību, skolēniem ir daudz lielākas iespējas iestāties sev interesējošajā programmā. Seminārā jūs uzzināsiet par svarīgiem posmiem savatavošanās procesā, lai iestātos medicīnas universitātēs Lielbritānijā.

Seminārs ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

 • 1. marts, 17:00-18:30
 • Semināru vadīs Natalia Volchugova, pārstave no Cardiff Sixth Form College – vadošās Lielbritānijas koledžas, kas sagatavo skolēnus medicīnas studijām.
 • Semināra valoda – angļu (palīdzība latviešu un krievu valodās).
 • Semināra vieta: Vaļņu iela 5, kompānija egoPERFECTUS.
 • Lai uzzinātu vairāk zvaniet mums pa telefonu: +371 67334428

CSFC open Day 26th Sept 2017Iestāšanās process medicīnas, veterinārijas un zobārstniecības programmās ir viens no sarežģītākajiem jebkurā valstī, tajā skaitā Lielbritānijā. Jauniešiem, kuri vēlas studēt medicīnas nozarē Lielbritānijā, ir jārēķinās ar ļoti spēcīgu vairāku pakāpju konkursu, nopietniem kompetenču pārbaudījumiem, intervijām un citiem pārbaudījumiem.

Šobrīd Lielbritānijā ir 34 medicīnas augstkolas, 16 zobārstniecības augstskolas un 8 veterināro zinātņu augstskolas. 2017. gadā no visiem pieteikumiem medicīnas programmām, uzņemti tika tikai 11% – tas nozīmē, ka konkurss šajās programmās ir 11 cilvēki uz vienu studiju vietu. Līdz ar to universitātēm ir jāveic ļoti rūpīga kandidātu atlase, un pretendēt uz uzvaru var tikai tie vidusskolas absolventi, kuri ir cītīgi gatavojušies iestāšanās procesam. Vislabākās sagatavošanās programmas medicīnai, veterinārijai un zobārstniecībai piedāvā specializētās Lielbritānijas privātskolas.

Medicīnas programmu iestājpārbaudījumi ir speciāli sagatavoti tā, lai pārbaudītu topošo medicīnas darbinieku spēju reaģēt momentā un ātri pieņemt lēmumus, spēt vienlaicīgi apstrādāt daudz informācijas, dot precīzas instrukcijas un precīzi strādāt ar rokām, kā arī daudz citu. Šiem eksāmeniem ir iespējams sagatavoties, ja to uzsāk savlaicīgi, dara mērķtiecīgi un saņem nepieciešamo palīdzību.

Cardiff Sixth Form College ir viena no izcilākajām Lielbritānijas koledžām, kas katru gadu uzrāda ļoti augstus rādītājus skolēnu uzņemšanā medicīnas, veterinārijas un zobārstniecības programmās.

1. martā egoPERFECTUS sadarbībā ar Cardiff Sixth Form College pārstāvi Natalia Volchugova rīko semināru tieši par sagatavošanos iestašanās procesam medicīnas programmās Lielbritānijas universitātēs. Seminārā jūs uzzināsiet:

 • no kā sastāv BMAT eksāmens un kā tam sagatavoties;
 • ko pārbauda UKCAT eksāmenā;
 • kādus jautājumus var sagaidīt intervijas laikā;
 • kā šiem un citiem iestājpārbaudījumiem skolēnus sagatavo Cardiff Sixth Form College.

Irina Maria Danila

 • A Level atzīmes: A* A A* A
 • Priekšmeti: bioloģija, ķīmija, matemātika un fizika
 • Studē medicīnu Kembridžas universitātē

“Nodarbības koledžā bija pilnīgi citādas nekā tās, pie kurām biju pieradusi. Atmosfēra bija ļoti atbrīvota, un mācību vide patīkama. Pasniedzēji bija ļoti izpalīdzīgi un ar vēlmi ieguldīt daudz darba, lai palīdzētu skolēniem, kas bija ļoti uzteicami. Nodarbības koledžā var beigties pat septiņos vakarā. Jāstrādā ir ļoti daudz, bet tas palīdz izveidot padziļinātas zināšanas par priekšmetu un sniedz pārliecību par sevi.”

Cardiff Sixth Form College tika dibināta pirms 11 gadiem kā neliels mācību centrs, taču šodien tā ir viena no vadošajām vidējās izglītības iestādēm Lielbritānijā. 2015. gadā 99% šīs skolas skolēnu A level eksāmenos saņēma visaugstāko vērtējumu. 2017. gadā 19 šīs skolas absolventi iestājās Kembridžas un Oksfordas universitātēs, kas ir patiesi izcils sasniegums!

Koledža atrodas Velsas galvaspilsētas Kārdifas pašā centrā. Skolēniem ir brīva piekļuve sporta centram, kur atrodams arī baseins, kā arī nodarboties ar citiem sporta veidiem. Skolēni dzīvo rezidencēs, kas ir ierīkota ļoti mūsdienīgi.


Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

*Jūsu personīga informācija tiks izmantota tikai, lai atgādinātu Jums par semināra norisi.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk