Semināri egoPERFECTUS

Kā izvēlēties karjeru un sagatavoties studijām

Kā izvēlēties karjeru un sagatavoties studijām

Karjeras izvēle ir viens no svarīgākajiem posmiem katra jaunieša ceļā uz veiksmīgu profesionālo nākotni. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, šim solim ir jāsāk gatavoties ļoti savlaicīgi. Šīs seminārs ir domāts vecākiem, kuriem ir bērni vecumā no 12 līdz 17 gadiem, kā arī pusaužiem, kuri nopietni domā par savu iespēju attīstību un realizāciju.

Seminārs ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

  • 22. februāris, 17:00-18:30
  • Semināru vadīs Liene Pommere, egoPERFECTUS izglītības un karjeras konsultants.
  • Semināra valoda – latviešu.
  • Semināra vieta: Vaļņu iela 5, kompānija egoPERFECTUS.
  • Lai uzzinātu vairāk zvaniet mums pa telefonu: +371 67334428

Ikdienas darbā ar jauniešiem, kuri plāno iegūt vidējo vai augstāko izglītību ārzemēs, mēs esam nonākuši pie slēdziena, ka karjeras virziena izvēle bieži ir jautājums, kas sagādā nevajadzīgu satraukumu un nereti ietekmē akadēmiskos rezultātus. Turklāt, jebkura izglītība ir gan laika, gan finanšu ieguldījums no vecāku un pašu jauniešu puses – tāpēc ir ļoti būtiski investēt izglītībā, kas spēs nodrošināt jaunietim lieliskas karjeras iespējas.

22. februārī vēlamies jūs aicināt uz tikšanos ar egoPERFECTUS speciālistiem un uzzināt vairāk par to, kā izvēlēties karjeras virzienu, kādas ir iespējas pārbaudīt izvēlēto profesiju atbilstību jaunietim, sagatavoties mācībām ārzemju skolās un universitātēs un daudz citu padomu.

Kā karjeras izvēlē var palīdzēt egoPERFECTUS?

Mūsu rīcībā ir unikāls karjeras tests egoCOMPASS (mēs esam tā vienīgie pārstāvji Latvijā), kas padziļināti pēta jaunieša iedzimtās spējas, personības iezīmes, kā arī intereses. Šo trīs elementu kombinācija nodrošina precīzu piedāvāto profesiju atbilstību konkrētajam jaunietim. Pēc rezultātu saņemšanas, katram jaunietim kopā ar vecākiem tiek organizēta 1.5 stundu ilga tikšanās ar sertificētu karjeras konsultantu, kurš palīdzēs orientēties saņemtajos rezultātos un sniegs rekomendācijas tālākajām darbībām.

Šis seminārs ir domāts vecākiem, kuriem ir bērni vecumā no 12 līdz 17 gadiem, kā arī pusaužiem, kuri nopietni domā par savu iespēju attīstību un realizāciju.


Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

*Jūsu personīga informācija tiks izmantota tikai, lai atgādinātu Jums par semināra norisi.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk