Semināri egoPERFECTUS

Skolēna ceļš uz Oksfordu, Kembridžu un Russell Group universitātēm

Skolēna ceļš uz Oksfordu, Kembridžu un Russell Group universitātēm

Iestāšanās prestižākajās Lielbritānijas universitātēs, tādās kā Kembridža vai Oksforda, prasa rūpīgu sagatavošanos, specifiskas zināšanas par procesu, sagatavošanos intervijām un iestājeksāmeniem. MPW Kembridžas filiāle ir viena no pieredzējušākajām skolām Lielbritānijā, kas veic rūpīgu un mērķtiecīgu skolēnu sagatavošanu iestāšanās procesam viņu izvēlētajās universitātēs un lepojas un saviem Oxbridge studentiem.

Seminārs ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

  • 15. marts, 17:00-18:30
  • Semināru vadīs Timothy Joseph, pārstāvis no MPW Cambridge, vienas no vadošajām akadēmiskajām skolām Lielbritānijā.
  • Semināra valoda – angļu (palīdzība latviešu un krievu valodās).
  • Semināra vieta: Vaļņu iela 5, kompānija egoPERFECTUS.
  • Lai uzzinātu vairāk zvaniet mums pa telefonu: +371 67334428

MPW College CambridgeIestāšanās prestižākajās Lielbritānijas universitātēs, tādās kā Kembridža vai Oksforda, prasa rūpīgu sagatavošanos, specifiskas zināšanas par procesu, sagatavošanos intervijai un iestājeksāmeniem.

Aicinām jūs apmeklēt semināru par to, kā sagatavoties iestāšanās procesam prestižākajās Lielbritānijas universitātēs, kādas prasības tiek izvirzītas kandidātiem, kādas spējas ir jāatīsta, kā arī daudz ko citu.

Seminārs tiek organizēts kopā ar vienu no vadošajām privātajām koledžām Lielbritānijā – MPW Cambridge.

Kā skolēniem var palīdzēt MPW Cambridge?

MPW trīs pārstāvniecības, kas atrodas Kembridžā, Londonā un Birmingemā, ir akadēmiski ļoti spēcīgas privātās koledžas Lielbritānijā. Katra no koledžām ir spēcīga mazliet citā virzienā, un tieši Kembridžas filiāle spēj nodrošināt skolēniem visspēcīgāko palīdzību iestājoties prestižajās Kembridžas un Oksfordas universitātēs.

MPW koledžas izceļas ar to, ka šeit katrs mācībspēks – sākot no priekšmetu pasniedzējiem līdz pat skolas direktoram, paralēli darbojas arī kā skolēnu personīgais konsultants. Koledžas pārliecība ir tāda, ka vislabākos rezultātus sasniedz tie jaunieši, kuru dzīvē ir līdzsvars starp akadēmisko slodzi un mērķtiecīgi aizpildītu brīvo laiku. Līdz ar to šis cilvēks ir atbildīgs par skolēna akadēmisko progresu, labsajūtu koledžā, papildus nodarbībām ārpus mācību darba un daudz citu jautājumu.

Unikāla MPW koledžu iezīme ir arī iknedēļas pārbaudes darbi, kas ļauj gan pašam skolēnam, gan viņa vecākiem un personīgam konsultantam savlaicīgi novērtēt akadēmisko progresu un veikt korekcijas mācību plānā, ja tas ir nepieciešams. Visās MPW koledžās valda ļoti pozitīva atmosfēra, tomēr tajās tiek atrasts pareizs līdzsvars starp mājīgumu un akadēmisko disciplīnu – tā ir vide, kas skolēnus motivē tiekties pēc vislabākā.

Vladimirs Prudņikovs, MPW Cambridge A level programmas absolvents 2017. gadā:

“Tieši pateicoties MPW Cambridge man bija iespēja sagatavoties eksāmeniem un nokārtot tos uz A un A*, kas man ļāva iestāties Kembridžas Universitātē. Turklāt, tēmas, kuras mēs apspriedām vēstures un politikas nodarbībās, kā arī pasniedzēja paceltie jautājumi, kuri nebija iekļauti mācību programmā, pēc tam figurēja intervijās stājoties Kembridžas Universitātē. Mācības MPW man arī palīdzēja izprast britu izglītības īpatnības, piemēram, akadēmisko eseju rakstīšanas prasības.”

Aicinām jūs atnākt uz tikšanos ar MPW Cambridge pārstāvi 15. martā un uzzināt vairāk par to, kā skolēni tiek sagatavoti studijām Oksfordas un Kembridžas, kā arī citās prestižās Lielbritānijas universitātēs.


Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

*Jūsu personīga informācija tiks izmantota tikai, lai atgādinātu Jums par semināra norisi.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk