Semināri egoPERFECTUS

Vidējā izglītība Lielbritānijā – ceļš uz izcilību

Vidējā izglītība Lielbritānijā – ceļš uz izcilību

Vidējās izglītības sistēma ārvalstīs ir balstīta uz to, lai katram jaunietim palīdzētu sasniegt viņa labāko spēju potenciālu ne tikai akadēmiskajā jomā, bet arī pašizaugsmē un papildus interešu attīstībā. Nāciet un uzziniet, kādas iespējas vidējās izglītības jomā ir pieejamas jūsu bērniem un kas viņiem būs visatbilstošākais!

Seminārs ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

  • 16. februāris, 17:00-18:30
  • Semināru vadīs Oksana Pinčuka, egoPERFECTUS direktore un vadošais ārzemju izglītības un karjeras konsultants.
  • Semināra valoda – krievu.
  • Semināra vieta: Vaļņu iela 5, kompānija egoPERFECTUS.
  • Lai uzzinātu vairāk zvaniet mums pa telefonu: +371 67334428

Pāc daudzu mūsu skolēnu vecāku teiktā, viņiem dažreiz šķiet, ka privātskolās Lielbritānijā strādā nevis pasniedzēji, bet īsti brīnumdari! Kautrīgs un introverts jaunietis šeit atklāj sevī līdera dotības. Jaunietis, kurš baidās pacelt roku klasē ar 30 skolēniem, privātskolas motivējošajā vidē, klasē ar ne vairāk kā 12 bērniem, drosmīgi iesaistās diskusijā. Jaunietis, kurš brīvo laiku mēdz pavadīt nelietderīgi ar telefonu vai datorspēlēm, atklāj jaunus hobijus sportā, sāk spēlēt klarneti vai aizraujas ar dizainu. Padziļināti apgūstot vien dažus, jaunietim patiesi interesējošus priekšmetus, jūsu bērnam parādīsies motivācija un interese par mācībām. Šīs ir tikai dažas visredzamākās priekšrocības, kuras sniedz izglītība privātskolās Lielbritānijā. To lielākā vērtība ir līdzsvara uzturēšana starp mācībām un personības attīstību vidē, kas motivē sasniegumiem gan mācībās, gan ārpusskolas aktivitātēs.

Ksenija Gorodnicka, A levels 1. gada skolniece Mill Hill School (Lielbritānija):

“Dzīvošana studentu rezidencē man palīdzēja kļūt patstāvīgākai un atbildīgākai. A level programma sniedz ļoti plašas perspektīvas iestāties labākajās pasaules universitātēs un specializācija tikai 3 priekšmetos ļoti palīdz izvēlēties tālāko studiju virzienu universitātē. Katrs priekšmets tiek apgūts ļoti detalizēt, jo to saturā ir daudz dažādu “apakšpriekšmetu”.”

Privātskolu ārzemēs ir daudz. Taču tā skola, kura bija piemērota jūsu draugu bērniem, var nebūt pati piemērotākā jūsu bērnam. Mūsu uzdevums – iepazīt jūsu bērnu, izprast viņu, ņemt vērā jūsu kā vecāku vēlmes, un piemeklēt tādu skolu ārzemēs, kura sniegs jūsu bērnam iespēju maksimāli efektīvi attīstīties gan akadēmiski, gan kā personībai, vienlaikus izbaudot mācību procesu un skolas dzīvi kopumā.

Aicinām jūs apmeklēt šo iedvesmojošo semināru, kura laikā jums būs iespēja uzzināt par priekšrocībām, kādas sniedz Lielbritānijas privātskolās iegūta vidējā izglītība.


Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

*Jūsu personīga informācija tiks izmantota tikai, lai atgādinātu Jums par semināra norisi.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk