Semināri egoPERFECTUS

Vidējās izglītības sistēma Lielbritānijā un tās sniegtās iespējas Queen Ethelburga’s skolā

Vidējās izglītības sistēma Lielbritānijā un tās sniegtās iespējas Queen Ethelburga’s skolā

Vidējā izglītība Lielbritānijā ir viena no labakajām izglītības sistēmām pasaulē. Tās centrā ir pats skolēns, viņa potenciāls un tā maksimāla attīstība. Queen Ethelburga’s ir viena no vadošajām skolām valstī, kuras unikālās iespējas un mācību metodes dod iespēju katram skolēnam atvērt savu akādemisko un personības potenciālu.

Seminārs ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

  • 28. marts, 17:00-18:30
  • Semināru vadīs Nick White, pārstāvis no Queen Ethelburga’s, vienas no Lielbritānijas vadošajām skolām. Semināra valoda – angļu (palīdzība latviešu un krievu valodās).
  • Semināra vieta: Vaļņu iela 5, kompānija egoPERFECTUS.
  • Lai uzzinātu vairāk zvaniet mums pa telefonu: +371 67334428

Queen EthelburgaPrivātskolas Lielbritānijā ir ļoti dažādas, taču tās visas vieno vēlme sagatavot skolēnus tālākajām studijām un nākotnes karjerai, kā arī palīdzēt jauniešiem attīstīties kā personībām un atrast tieši viņiem vispiemērotāko mācību programmu un ārpus stundu nodarbības.

Queen Ethelburga’s piedāvā plašu izglītības programmu klāstu no 5 līdz pat 19 gadu vecumam. Šīs skolas augstie akadēmiskie standarti, unikālā mācību programmu un priekšmetu izvēle sniedz jauniešiem veiksmīgu pamatu studijām nākotnē, kā arī veicina pašapziņu. Skola ir dibināta 1912. gadā un šo vairāk nekā 100 savas pastāvēšanas gadu laikā tā ir ieguvusi pasaules slavu, pateicoties izcilām rūpēm par saviem skolēniem, draudzīgai atmosfērai un izciliem akadēmiskajiem rezultātiem.

Queen Ethelburga’s atrodas Anglijas ziemeļu daļā, tradicionālā sarkano ķieģeļu savrumpājā, ko ieskauj mūsdienīgi aprīkotas ēkas. Komplekss nodrošina skolēniem drošu un ērtu vidi mācībām un atpūtai. Skolēnu sadzīves apstākļi šeit tiešām ir vieni no labākajiem visā Eiropā. Skolēni dzīvo dzīvokļa tipa istabās, kurās ir labierīcības, virtuve, viesistaba, platekrāna televizors, mūzikas centrs un seifs.

Skolēnu skaits vienā klasē ir ierobežots, kas pasniezējiem ļauj veltīt pienācīgu uzmanību katram skolēnam un viņa akadēmiskajam progresam. Lielākā skolēnu daļa šeit ir vietējie britu bērni, tomēr aptuveni 35% skolēnu nāk no 37 citām pasaules valstīm. Klasēs tiek uzturēta optimāla britu un starptautisko skolēnu balanss, lai bērni no citām valstīm nejustos izolēti vai atstumti. No otras puses šeit tiek uzturētas klasiskas britu izglītības iestādes tradīcijas.

Kā pierādījums augstajai izglītības kvalitātei Queen Ethelburga’s – gandrīz 100% tās absolventu iestājas pasaules pazīstamākajās universitātēs. Ar skolēniem un viņu karjeras izvēli Queen Ethelburga’s strādā karjeras konsultanti un kvalificēti psihologi.

Kāpēc izvēlēties Queen Ethelburga’s:

  • tā piedāvā akadēmiskās programmas A level, GCSE un BTEC;
  • tā ir atzīta par vienu no akadēmiski spēcīgākajām skolām valstī un spēcīgāko privātskolu Anglijas ziemeļos;
  • plašas sporta un citu ārpus stundu nodarbību iespējas;
  • 98% absolventu iestājas pasaules labākajās universitātēs;
  • pilnībā atjaunota skola, kurā ir ieguldīti 80 miljoni Lielbritānijas mārciņu;
  • skolas sporta centrs sastāv no 5 zālēm, 5 tenisa un volejbola laukumiem, regbija, kriketa, hokeja un futbola laukumiem, kāpšanas sienas, baseina un daudz kā cita.

Atnāciet uz tikšanos ar Queen Ethelburga’s skolas pārstāvi 28. martā un uzziniet plašāk, kādas iespējas skolēniem tiek piedāvātas vienā no akadēmiski spēcīgākajām skolām Lielbritānijā.


Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

*Jūsu personīga informācija tiks izmantota tikai, lai atgādinātu Jums par semināra norisi.

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk