Skolēna mācību stilam pielāgots mācību process

2016-03-07

Piektās klases skolēns Ralfs ir ļoti kustīgs un aktīvs bērns. Viņš spēlē basketbolu, viņam ir daudz draugu, ar kuriem kopā viņam patīk skriet un spēlēties. Taču vecāki ievēroja, ka dēla akadēmiskās sekmes ir visai zemas. Lai palīdzētu bērnam labāk mācīties, viņi izmēģināja daudz ko – apmeklēja papildus nodarbības, izmēģināja motivējošas spēles un programmas. Taču nekas nemainījās – Ralfa dzīvē vietas pietika tikai basketbolam un rotaļām ar draugiem, tāpēc zēna vecāki vērsās pie egoPERFECTUS.

Uzņēmuma speciālisti, izmantojot egoTRACKING metodiku, izanalizēja vecāku vajadzības, noteica bērna motivāciju veicinošos aspektus un mācīšanās stilu un piedāvāja papildu nodarbības ar profesionāliem pamatskolas priekšmetu pasniedzējiem, kuri mācību materiālu pasniedz interesantā veidā, atbilstoši bērna mācīšanās stilam.

Ņemot talkā vizuālos līdzekļus (jo bērnam ir redzes atmiņa), viņi balstījās uz piemēriem par basketbolu. Pēc pusgadu ilga intensīva un konsekventa darba Ralfa akadēmiskās sekmes uzlabojās un zēns atrada motivāciju mācīties.