Specializēta angļu valodas nometne, kurā māca glezniecību

2016-03-02

Laura ir talantīga sešpadsmit gadu veca jauniete, kura apmeklē mākslas skolu jau no sešu gadu vecuma. Zīmēšanai un gleznošanai viņa velta lielāko daļu sava laika – bez šī vaļasprieka meitene nevar iztēloties savu dzīvi. Meitene vēlējās vasaras brīvlaikā jautri pavadīt laiku un atpūsties, taču vienlaikus arī neatstāt novārtā savas zīmēšanas iemaņas, smelties jaunas idejas un iedvesmu, ko īstenot savos darbos. Diemžēl vasarā viņas apmeklētā mākslas skola ir slēgta.

Vecāki atbalstīja meitas vēlmes, taču viņiem rūpēja arī viņas akadēmiskās sekmes, īpaši angļu valoda, kura meitenei padevās ne visai labi. Laura kopā ar vecākiem vērsās pie egoPERFECTUS ar lūgumu atrast viņu vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko veidu, kā pavadīt vasaru.

Izmantojot egoMAPPING metodiku, egoPERFECTUS speciālisti veica klienta vajadzību analīzi un piedāvāja Laurai piemērotāko vasaras pavadīšanas veidu – vienu no labākajām angļu valodas nometnēm Londonā, kas piedāvā nodarboties ar glezniecību. Pateicoties egoPERFECTUS speciālistiem Laura lieliski pavadīja vasaru – uzlaboja savas angļu valodas prasmes, sadraudzējās ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazinās ar jaunām zīmēšanas un gleznošanas tehnikām, uzlaboja savas jau esošās iemaņas, kā arī apmeklēja Anglijas populārākās mākslas galerijas un muzejus.

Pēc šīs angļu valodas nometnes Lauras valodas prasmes uzlabojās un angļu valodas stundās viņa turpmāk saņēma labākas atzīmes. Angļu valodas nometnē ārzemēs iegūtā pieredze iedrošināja meiteni sarīkot pirmo savu zīmējumu un gleznu izstādi.