Studijas ārzemēs

Jūsu sapnis var kļūt par realitāti! Tam nav vajadzīgs brīnums, pietiek ar mācībām ASV!

Augstākā izglītība ASV

 • ASV izglītības sistēma ieņem 1. vietu pasaulē pēc kvalitātes rādītājiem.
 • Tieši šajā valstī atrodas populārākās un visaugstāk novērtētās universitātes.
 • Vienreizēja iespēja studentiem izvēlēties sev vēlamos mācību priekšmetus un tādējādi iegūt personalizētu izglītību un bakalaura grādu.
 • Iespēja izvēlēties no ļoti daudzām izglītības programmām un vairāk nekā 4700 mācību iestādēm.
 • Apmācības var uzsākt jebkurā gada brīdī.
 • Apmācības notiek angļu valodā.

egoPERFECTUS klienti izvēlas sekojošas universitātes:

 • Massachusetts Institute of Technology (MIT)
 • Harvard University
 • Yale University
 • Princeton University
 • Columbia University
 • New York University
 • Drew University
 • Saint Louis University
 • University of South Florida
 • George Mason University

Mācības ASV – tā ir iespēja realizēt jūsu sapņus un sasniegt mērķus, kas nesīs unikālas jaunas iespējas jūsu dzīvē. Ja jūs vēlaties saņemt ļoti kvalitatīvu, visā pasaulē atzītu izglītību, izzināt jaunu, intriģējošu un mītiem piepildītu pasaules kultūru, kā arī iegūt nenovērtējamu pieredzi, kas ļaus jums veidot veiksmīgu nākotni – mācības ASV būs piemērotas tieši jums! Studijas šajā valstī palīdzēs jauniem cilvēkiem iepazīt daudz un dažādas pasaules kultūras, rast jaunas idejas un sagatavoties jauniem pasaules atklājumiem globālā un multikulturālā mērogā.

ASV izglītības sistēma ieņem pirmās vietas visa veida zinātņu reitingos pasaulē. Šīs valsts universitātes iedalās privātajās un valsts, taču abu veidu mācību iestādēm ir raksturīgi teicami kvalitātes rādītāji. Mācības ASV atšķiras no studijām citās pasaules valstīs ar to, ka studenti iestājas nevis programmā ar iepriekš izvēlētu specialitāti, bet pašā universitātē. Studiju laikā studenti paši izvēlas mācību priekšmetus un 4 gadu laikā veido un apgūst pašu veidoto bakalaura programmu. Tāpēc ASV universitātēs var iegūt pat dubulto bakalaura grādu (Major / Minor). Šim mērķim apmācību laikā students paralēli izvēlas mācību priekšmetus divās jomās. Piemēram, jaunietis, kurš pabeidzis mācības bakalaura programmā, var iegūt arī specialitāti gan ķīmijas, gan ekonomikas jomā.

Studentiem tiek piedāvāta iespēja mācīties izmantojot jaunākās tehnoloģijas, sadarboties ar pasaulē slaveniem zinātniekiem, piedalīties apjomīgos starptautiskajos pētījumos un izcilās mācību programmās. Studentiem tiek piedāvāta arī iespēja pašiem apmācīt jaunākos studentus un kļūt par pasniedzēju asistentiem. Šīs un daudzas citas iespējas, kuras sniedz izglītība ASV, motivē jaunus cilvēkus visā pasaulē izvēlēties augstāko izglītību tieši šajā valstī.

Mēs noteikti nekļūdīsimies, ja teiksim, ka studenti no daudzām valstīm tieši ASV atrod savu sapņu programmu ar sev vēlamo teorētisko, praktisko vai radošo virzienu, kā arī bezgalīgas pilnveidošanās iespējas viņu izvēlētajā nozarē. Tieši tāpēc teicienam par to, ka Amerika ir sapņu zeme, ir pamatojums.

Augstākā izglītība ASV.pdf

Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk