Vidējās izglītības un tenisa apmācības iespējas Jaunzēlandē

2016-03-02

Uzņēmēju ģimenē auga dēls Kristaps, kuram īpaši labi padevās teniss. Puika trenējās jau kopš 5 gadu vecuma un ļoti ātri progresēja. Treneri pamanīja viņa lieliskās fiziskās dotības, smago darbu un vēlmi spēlēt.

Visi kā viens apliecināja, ka viņu gaida lieliska karjera sportā. Taču treniņi un sports atņēma teju visu puiša laiku, negatīvi ietekmējot viņa akadēmiskos rezultātus. Vecāki vērsās pie egoPERFECTUS ar jautājumu, kā visveiksmīgāk apvienot sportu un izglītību.

egoPERFECTUS speciālisti, balstoties uz egoMAPPING metodiku, noteica Kristapa psiholoģisko tipu, novērtēja viņa mērķus un vajadzības, bet pēc tam atlasīja vispiemērotākās ģimnāzijas visā pasaulē. Galvenais kritērijs bija atrast akadēmiski spēcīgu ģimnāziju, kurā būtu laba tenisa komanda, izcila infrastruktūra un kvalificēti treneri. Ģimenei tika piedāvāta lieliska skola Jaunzēlandē, kurā tiek trenēti tenisa spēlētāji. Šajā iestādē viss ir piemērots tenisa spēlei, turklāt abas jomas, sportu un mācības, var veiksmīgi savienot – sports netraucē mācībām, savukārt, mācības netraucē sportot.

Nodarbību laiks tiek saskaņots ar treniņu laiku, bet eksāmeni nepārklājas ar turnīriem – tas viss ar mērķi pilnvērtīgi attīstīt skolēnu spējas. Mācoties Jaunzēlandes ģimnāzijā, Kristaps arī turpmāk veiksmīgi pilnveidoja savu tenisa spēli un guva jaunas iemaņas, viņa akadēmiskās sekmes uzlabojās, kā arī parādījās motivācija mācīties. Piemērotos apstākļos viņš spēja apvienot sportu ar akadēmiskajām mācībām un sasniegt labus rezultātus abās jomās.