Angļu valodas nometne Kiprā | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Angļu valodas nometne Kiprā

Informācija par nometni

Atrašanās vieta: Limasola, Kipra
Datumi: 17.06.2023.
Studentu vecums: 7 līdz 18 gadi
Temats: Angļu valodas nometne
Cena: 1450–1930 € par 2 nedēļām

Vēlaties uzzināt vairāk par nometnēm ārzemēs?

Piezvaniet mums: +371 200 40617

Pavadiet vasaru pirmajā starptautiskajā vasaras nometnē Kiprā, kura pastāv jau 20 gadus! Šī nometne ir slavena ar savu dzīvošanas un mācību kvalitāti.

 Nometnes dalībnieki dzīvo 3 vai 4 zvaigžņu viesnīcās, kuras atrodas ērti pieejamās vietās - tikai dažu minūšu attālumā no pludmales un restorāniem.

 Kiprai ir bagāta un daudzveidīga vēsture, tādēļ studentiem būs iespēja apmeklēt daudzas interesantas vietas un baudīt Kipras kultūru, tradīcijas un vietējās virtuves gardumiem.

 Nometnes mērķis ir veicināt jaunatnes valodas un sociālo iemaņu attīstību, izmantojot inovatīvas apmācību metodes. Valodas mācību stundu norise atšķiras no ierastajām skolas mācību stundām.

 Nometnei ir izveidota ekskluzīva pasākumu programma, kuras mērķis ir attīstīt valodas un kopdarbības prasmes, kā arī veicināt bērnu sadraudzēšanos, jautri pavadot laiku. Nometne 2 nedēļu garumā ietver ne tikai dienas un vakara pasākumus, bet arī interesantas ekskursijas, kas dos iespēju ieraudzīt Kipras skaistumu un iepazīties ar tās vēsturi.

 Katru nedēļu viena diena tiks īpaši veltīta tradicionālo kipriešu ēdienu un dzērienu iepazīšanai. Dalībniekiem būs iespēja nobaudīt svaigus citronus, apelsīnus, melones vai arbūzus, kā arī kulinārijas nodarbībās iemācīties no tiem pagatavot kipriešu dzērienus. Nometnes dalībnieki uzzinās, kā iestādīt arbūzus un kā tos izaudzēt. Kafijas dienas ietvaros jaunieši uzzinās par dažādām kafijas šķirnēm un par to, kā tās tiek pagatavotas.

 Dienas otrajā pusē bērniem būs iespēja atpūsties pie baseina vai piedalīties kādā no kluba pasākumiem. Viņi var pievienoties grāmatu, filmu vai Kipras iepazīšanas klubiem. Tāpat viņiem būs lieliska iespēja pavizināties ar laivu, uzspēlēt volejbolu vai iemācīties pagatavot tradicionālos kipriešu ēdienus. Pēc vakariņām paredzēti daudzveidīgi pasākumi – spēles, diskotēkas, karaoke, talantu vakars, olimpiāde, grieķu vakars ar dejām, viktorīnas, filmu skatīšanās un daudz kas cits.

Kādēļ ir vērts izvēlēties Kipru?
 • Atrašanās vieta. Viegli pieejama, apkārt tai – Vidusjūra.
 • Klimats. Silts un saulains laiks visa gada garumā padara to par lielisku mācību un izklaides vietu.
 • Kultūra un vēsture. Noteikti jāapmeklē pilis, romiešu teātri un citas ievērojamas vietas.
 • Jūra un pludmales. Kipras pludmales ir smilšainas, bet ūdens – silts un tīrs.
 • Izklaides programma. Iespējams ne tikai pamēģināt ūdens izklaides, bet arī doties kultūrvēsturiskās ekskursijās, kruīzos, apmeklēt festivālus.
Nometnes cenā ietilpst:
 • 20 angļu valodas nodarbības 50 minūšu garumā nedēļā.
 • Ēdināšana trīs reizes dienā (brokastis un vakariņas – viesnīcā, pusdienas – skolā).
 • Dzīvošana viesnīcā.
 • 1 visas dienas ekskursija nedēļā uz akvaparku, Pafu, Larnaku, Nikoziju.
 • 1 ekskursija pusei dienas uz Kuriumas pludmali, Limasolas vecpilsētu vai tirdzniecības centru ar boulingu.
 • Autobuss no viesnīcas uz skolu un atpakaļ.
 • Dažādas aktivitātes (sporta nodarbības, sociālās spēles, pludmales izklaides utt.).
 • Wi-Fi.

Par papildu samaksu (85 € par 2 nedēļām) jauniešiem, kas vecāki par 15 gadiem, pieejami sagatavošanās kursi IELTS angļu valodas eksāmenam standarta angļu valodas nodarbību vietā.

 Tie, kas vēlas vēl vairāk attīstīt savas angļu valodas prasmes, ir iespēja izvēlēties papildu intensīvās angļu valodas nodarbības  (vēl 10 stundas par 170 € par 2 nedēļām).

 Nometnē tiek piedāvāti sagatavošanās IELTS eksāmenam un vispārējās angļu valodas intensīvie kursi (255 € par 2 nedēļām), kuros ietilpst 20 stundas, kas atvēlētas, lai sagatavotos IELTS eksāmenam, un 10 stundas grupas nodarbību, lai attīstītu vispārējās angļu valodas prasmes.

Nometnes cenā nav iekļauts (varam pasūtīt):
 • aviobiļete.
277-kalba-izglitiba-karjera-2021-foto-maris-lazdans-photored-0578

Vai jums ir jautājumi?

Aleksandra Morščakova - Priekule

+371 25677720

aleksandra@egoperfectus.lv