Angļu valodas un izvēles priekšmetu nometne Lielbritānijā | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Angļu valodas un izvēles priekšmetu nometne Lielbritānijā

Informācija par nometni

Atrašanās vieta: Ziemeļjorkšīra, Lielbritānija
Datumi: 01.07.2023.
Studentu vecums: 8 līdz 17 gadi
Temats: Angļu valoda un izvēles priekšmeti
Cena: £2950 par 2 nedēļām

Vēlaties uzzināt vairāk par nometnēm ārzemēs?

Piezvaniet mums: +371 200 40617

Queen Ethelburga’s Collegiate skola atrodas skaistā un dinamiskā Ziemeļjorkšīras pilsētiņā. Skolas komplekss robežojas ar trīs lielām pilsētām: vēsturisko Jorku, Harogeitu un Jorkšīras galvaspilsētu Līdsu.

13 līdz 17 gadus vecie nometnes dalībnieki mācīsies angļu valodu atbilstoši starptautiski atzītajai IELTS eksāmena programmai pieredzējušu angļu valodas pasniedzēju vadībā. Studenti varēs pārbaudīt savas zināšanas, tiešsaistē veicot Oksfordas angļu valodas testu. Skolēniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem angļu valodas stundas tiks apvienotas ar citām aktivitātēm. Būs iespēja izvēlēties dažādus sporta veidus, tēlotājmākslas un citas nodarbības.

 Vecākajiem skolēni varēs izvēlēties papildu moduļus, kuri dos iespēju apgūt jaunus priekšmetus un uzlabot esošās iemaņas. Angļu valodas apmācība tiks integrēta ar tādiem izvēles priekšmetiem, kā zinātne, bizness un ekonomika, tēlotājmāksla un izpildītājmāksla, kā arī intensīvākas angļu valodas nodarbības. Dalībnieki varēs katru nedēļu izvēlēties dažādus mācību priekšmetus, kas dos iespēju iegūt plašāku akadēmisko pieredzi.

Intensīvās angļu valodas nodarbības. To pamatā ir praktiski uzdevumi. Skolēniem tiks izsniegtas īpašas mācību grāmatas, kas palīdzēs viņiem apgūt terminoloģiju un nostiprināt angļu valodas zināšanas citos nometnes pasākumos. Šīs angļu valodas nodarbības nodrošinās GCSE programmai nepieciešamās valodas prasmes.

Dabaszinātnes. Pirmā nedēļa tiks veltīta Pirmajā nedēļā tiek apgūta muskuloskeletālās sistēmas izpētei. Citās dienās studenti iepazīsies ar kriminālistiku, nodarbību laikā veicot eksperimentālu noziegumu izmeklēšanu. Tāpat eksakto zinātņu nodarbībās studenti tuvāk iepazīsies ar fiziku, izpētot sacīkšu automobiļu konstruēšanu. Nometnes dalībniekiem būs iespēja praktiski apgūt, kādas tehnoloģijas tiek izmantotas, lai telefonus pārvērstu viedtālruņos.

Izpildītājmāksla. Katru dienu skolēni iepazīs dažādus skatuves mākslas līdzekļus, izpildītājmākslas stilus un tēmas, kā arī apgūs tiem nepieciešamās iemaņas. Vizuālās mākslas nodarbībās jaunākās vecuma grupas skolēni apgūs fotografēšanas mākslu, patstāvīgi attīstot fotofilmas un fotografējot vietas skolas teritorijā, veidojot 3D maskas, mācīsies strādāt ar audumu, zīmēt un gleznot, kā arī nometnes pēdējā dienā gatavos grupas projektu. Vecākās grupas studenti apgūs, kas nepieciešams, lai sagatavotu savu darbu portfolio. Izpildītājmākslas nodarbības ietver lugas iestudēšanu, teātra pamatprakšu analīzi, muzikālā teātra, komēdijas un kaujas horeogrāfijas. Nometnes noslēgumā dalībniekiem būs iespēja demonstrēt apgūtās iemaņas.

Bizness un ekonomika. Šo priekšmetu pasniegs pieaicināti lektori, kuri ir veiksmīgu uzņēmumu īpašnieki. Studenti paši varēs pamēģināt iejusties uzņēmēju lomā – viņi mācīsies sastādīt biznesa projektu, kura laikā viņiem būs jāvada uzņēmuma mārketinga, loģistikas un citas nodaļas, lai bizness būtu veiksmīgs un ienesīgs.

 Dažādās ekskursijas ir saistītas ar izvēles priekšmetu tēmām. Būs iespēja doties uz Nacionālo plašsaziņas līdzekļu un mākslas muzeju, Hepworth galeriju, Jorvikas centru un Jorkas grāfistes skulptūru parku. Studentiem tāpat katru nedēļas nogali būs iespēja izvēlēties braucienus uz Lightwater ieleju, futbola klubu „Manchester United“ un citām vietām.

 Dalībnieki tiek izmitināti sakoptās, mūsdienīgās istabās ar gaisa kondicionētāju un vannas istabu.

Kādēļ ir vērts izvēlēties šo nometni?
 • Pavadiet vasaru pirmklasīgā neatkarīgajā skolā.
 • Iepazīstieties ar studentiem no visas pasaules un iegūstiet draugus visai dzīvei.
 • Pilnveidojiet savas angļu valodas zināšanas. Jūs pavadīsiet vairāk nekā 24 stundas intensīvās angļu valodas nodarbībās.
 • Izveidojiet paši savu nodarbību sarakstu, izvēloties kādu no daudziem izvēles priekšmetiem (tikai vecāko grupu dalībnieki).
 • Liela aizraujošu ekskursiju izvēle, lai iepazītos ar britu kultūru.
 • Izbaudiet dzīvi Queen Ethelburga’s skolā un piedalieties dienas un vakara pasākumos.
PNometnes cenā ietilpst:
 • Izmitināšana modernos divvietīgos vai trīsvietīgos numuros ar visām ērtībām.
 • Ēdināšana.
 • Angļu valodas nodarbības - 30 stundas nedēļā.
 • Skolas akadēmiskā personāla rakstiska atestācija.
 • 1 ekskursija nedēļā (par piemaksu ir iespējama papildu ekskursija).
 • Dienas kārtībā iekļautie pasākumi.
 • Liela uzmanība tiek pievērsta bērnu fiziskajai labsajūtai, nodrošinot sporta nodarbības profesionālu treneru vadībā.
 • Piekļuve trenažieru zālei, baseinam, atpūtas vietām.
 • Vecākās grupas dalībniekiem ir iespēja izvēlēties papildu tēlotājmākslas, biznesa un ekonomikas, izpildītājmākslas un zinātnes nodarbības.
 • Uzraudzība visas diennakts garumā.
Nometnes cenā nav iekļauts (varam pasūtīt):
 • aviobiļete.
277-kalba-izglitiba-karjera-2021-foto-maris-lazdans-photored-0578

Vai jums ir jautājumi?

Aleksandra Morščakova - Priekule

+371 25677720

aleksandra@egoperfectus.lv