Kāpēc pat labākie uzņēmumi piedzīvo darbinieku mainību? | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Kāpēc pat labākie uzņēmumi piedzīvo darbinieku mainību?

Viena no galvenajām darbinieku izvirzītajām prasībām ir garantēta izaugsmes un pilnveidošanās iespēja. Ja uzņēmums nav gatavs izpildīt šo prasību, profesionāļi būs apņēmības pilni izmantot savus talantus citā organizācijā. IHire pētījums atklāja, ka pēdējo piecu gadu laikā gandrīz 52% darbinieku ir aizgājuši no darba pēc savas vēlēšanās. Viens no galvenajiem iemesliem ir profesionālās izaugsmes trūkums. Tāpēc ir ļoti svarīgi nodrošināt iespēju katram darbiniekam augt un realizēt sevi, saprast, ka viņa darbs uzņēmumam ir nozīmīgs, un vienlaikus samazināt personāla mainību organizācijā.

Darbinieku motivāciju un zemu darbinieku mainību var panākt ar skaidrām karjeras izaugsmes iespējām

Skaidras karjeras izaugsmes iespējas, protams, palielina darbinieku motivāciju un iesaistīšanos uzņēmumā. Kad darbinieki saprot, ka paaugstināšana amatā nav tikai tukšs solījums, lai saglabātu speciālistu, viņi mēdz izvirzīt augstākus profesionālos mērķus pašreizējā amatā. Izvirzīto mērķu sasniegšana pierāda, ka darbinieka un uzņēmuma redzējums un vērtības sakrīt, un tas ievērojami vienkāršo turpmāko karjeras iespēju plānošanu organizācijā. Turklāt izvirzīto mērķu sasniegšana ir rādītājs, pēc kura vadītāji novērtē darbiniekus, un labu rezultātu dēļ var tikt piešķirts jauns amats vai jauni darba pienākumi.

Vislielākā karjeras iespēju priekšrocība uzņēmumā ir zemāka darbinieku mainība. Daudzi cilvēki pēc gada vai diviem vēlas izmēģināt savus spēkus jaunos vai augstākos amatos. Ja darbinieks zina, ka pašreizējā darbā viņam ir iespēja augt un sasniegt jaunus karjeras mērķus, visticamāk, viņš paliks. LinkedIn veica pētījumu, kas parādīja, ka 94% respondentu ilgāk uzturētos uzņēmumā, ja sajustu uzņēmuma ieguldījumu viņu profesionālajā izaugsmē. Līdzīgs pētījums parādīja tādus pašus rezultātus: karjeras izaugsmes trūkums piespieda darbiniekus mainīt uzņēmumu, pat ja viņiem patika tajā strādāt. Ja viņiem būs skaidras attīstības iespējas, darbinieki jutīsies pārliecināti un ilgi strādās vienā uzņēmumā, lai sasniegtu savus karjeras mērķus.

Katrs darbinieks ir svarīgs

Darbiniekus motivē un palīdz noturēt ne tikai karjeras iespējas, bet arī apziņa, ka viņu veiktais darbs ir svarīgs uzņēmumam kopumā. Tas rada augsta pašnovērtējuma un lepnuma sajūtu. Lai gan var šķist grūti saprast, kas patiesībā iedvesmo katru darbinieku, ir ļoti svarīgi, lai katrs komandas loceklis zinātu ieguvumus, ko viņš dod organizācijai un sev pašam. Vērtības izjūta organizācijā var pozitīvi ietekmēt darba rezultātus, sākot no ikdienas uzdevumiem un sanāksmēm un beidzot ar mācīšanos strādāt ar jaunām programmām. Bieži atklājot to, kas patiesībā sagādā prieku darbā, darbinieki ne tikai strādā efektīvāk un sasniedz jaunas karjeras virsotnes, bet arī kardināli maina savas profesijas virzienu.

Ne vienmēr viena saruna ar vadītāju ir pietiekama, lai uzzinātu, kādas karjeras izmaiņas ir plānotas vai nepieciešamas speciālistiem. Tāpēc vadītājam ir jāzina, pirmkārt, kā pamanīt iekšējās atšķirības starp cilvēkiem, un, otrkārt, kā tās atklāt. To var noskaidrot, izmantojot kursu egoPERFECTUS MNLIFE, kur katrs darbinieks uzzinās savas stiprās puses un to, kā viņš var palīdzēt ikdienas uzdevumos vai karjeras plānošanā. Tas ir rīks, kas palīdzēs uzlabot komandas komunikāciju un izmantot darbinieku stiprās puses. Kopā kā komanda jūs sapratīsiet savu kolēģu stiprās puses un to, kā jūs varat izmantot šīs zināšanas, lai motivētu, uzdotu uzdevumus vai izveidotu jaunas komandas.

Ja vēlaties atrast veidu, kā efektīvi sazināties savā starpā, izprast savu darbinieku labākās īpašības un izveidot sapņu komandu, izmēģiniet egoPERFECTUS MNLIFE kursu.

Vai vēlaties uzzināt savas stiprās puses?

Pielietojiet savu neizmantoto potenciālu, saprotiet, kāds ir citu cilvēku rīcības pamatojums, un atklājiet jaunu saskaņas līmeni, izmantojot mūsu piedāvātos kursus un testus.

Psihometriskais tests, kurš sastāv no četrām daļām, novērtē jūsu Dabas un Intelektus, palīdz saprast, kuras ir jūsu stiprās puses, un paskaidro jūsu pieņemtos lēmumus.

Kurss sastāv no teorijas un atbilstošiem piemēriem, kā arī praktiskiem uzdevumiem nelielās grupās. Kursa saturu papildina spēles, meditācijas, video simulācijas un ikdienas situāciju apspriešana.