Kas piesaista un notur talantīgus darbiniekus? | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Kas piesaista un notur talantīgus darbiniekus?

Pēdējo divdesmit gadu laikā uzņēmumu konkurence, cīnoties par labāko un talantīgāko darbinieku piesaisti un noturēšanu, ir kļuvusi daudz izteiktāka. Pamanīt šādu tendenci nebija grūti – galda teniss katrā atpūtas telpā, jogas nodarbības, svaigi augļi... Taču šādām "privilēģijām" ir īslaicīgs efekts, tās nemazina darbinieku aizplūšanu un nepalīdz piesaistīt patiešām talantīgus speciālistus. Ja jūs vēlaties izveidot savu sapņu komandu no patiešām talantīgiem speciālistiem, nav nekādas vajadzības iekļaut medicīniskajā apdrošināšanā dārgu iknedēļas masāžu vai apdrošināt darbinieku mājdzīvniekus.

Līderība pievelk talantīgus darbiniekus kā magnēts.

Padomājiet par spējīgiem darbiniekiem, kurus jūs vēlaties piesaistīt un noturēt. Jūs vēlaties, lai viņi būtu apmierināti un paliktu uzņēmumā pēc iespējas ilgāk, taču jums ir tikpat svarīgi, lai katrs no viņiem attīstītu savas labākās īpašības un sniegtu savu ieguldījumu uzņēmuma izaugsmē. Tas nozīmē, ka jūs meklējat cilvēkus, kuri būtu gatavi gan precīzi veikt savu darbu, gan arī profesionāli augt un pilnveidoties. Ja jūs, būdams grupas vadītājs, dosiet katram tās dalībniekam iespēju īstenot viņa potenciālu un augt, jums izdosies piesaistīt visspēcīgākos profesionāļus.

Ir ļoti svarīgi, lai komandas līderis spētu noteikt savu darbinieku stiprās puses un palīdzētu viņiem tās izmantot. Mēs zinām un ticam, ka tikai tad, ja mēs saprotam, kādas ir katra organizācijas locekļa labākās īpašības, mēs varam izveidot spēcīgu un efektīvu komandu. Tieši tādēļ egoPERFECTUS pielieto Multiple Natures sistēmu, kas ļauj labāk izprast ikviena cilvēka Dabas un Intelektus. Tas ne vien ļauj sadalīt uzdevumus un uzlabot savstarpējo komunikāciju, bet arī ievirzīt darbinieku pareizajā viņa karjeras attīstības virzienā, palīdzot īpaši talantīgajiem īstenot viņu potenciālu. MNLIFE kurss palīdzēs visiem komandas dalībniekiem labāk saprast vienam otru. Kopīgas koncepcijas un efektīvāka komunikācija palīdzēs noformulēt darbiniekiem paredzētos uzdevumus, ļaujot ikvienam iziet ārpus savas komforta zonas un pieņemt jaunus izaicinājumus.

Iedvesmojoša un atbalstoša komanda

Grupas līderim ir jāsaprot, ka bez atbalsta un pareizas vadības, jebkurš potenciāls ātri vien tiks izšķiests. Tādēļ ir ļoti svarīgi izveidot spēcīgu komandu, kurā ikviens zina citu tās dalībnieku stiprās puses, visi kopā virzās uz priekšu un, savstarpēji nekonkurējot, sasniedz nospraustos mērķus, jo katrs taču ir savas jomas speciālists. Ja tiek nodrošināti potenciāla realizēšanai atbilstoši apstākļi, talantīgs un atbilstošā vidē attīstījies darbinieks var kļūt arī par augstākā līmeņa līderi. Neatkarīgi no tā, cik liels ir darbinieka potenciāls, ja tas netiek likts lietā, šim potenciālam zūd jēga. Ja arī jūs vēlaties izmēģināt MNLIFE kursu un saprast, kas ir efektīva komunikācija un kā izmantot talantīgo darbinieku stiprās puses – vērsieties pie egoPERFECTUS speciālistiem!

Vai vēlaties uzzināt savas stiprās puses?

Pielietojiet savu neizmantoto potenciālu, saprotiet, kāds ir citu cilvēku rīcības pamatojums, un atklājiet jaunu saskaņas līmeni, izmantojot mūsu piedāvātos kursus un testus.

Psihometriskais tests, kurš sastāv no četrām daļām, novērtē jūsu Dabas un Intelektus, palīdz saprast, kuras ir jūsu stiprās puses, un paskaidro jūsu pieņemtos lēmumus.

Kurss sastāv no teorijas un atbilstošiem piemēriem, kā arī praktiskiem uzdevumiem nelielās grupās. Kursa saturu papildina spēles, meditācijas, video simulācijas un ikdienas situāciju apspriešana.