Nedēļas mākslas programmas kopā ar CSVPA | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Nedēļas mākslas programmas kopā ar CSVPA

Informācija par nometni

Atrašanās vieta: Kembridža, Lielbritānija
Datumi: no 04.07.2023.
Studentu vecums: 14-18 gadi
Temats: mode, muzikālais teātris, aktiermāksla, fotogrāfija, gleznošana un zīmēšana, grafika un ilustrācija, animācija
Cena: 1500 GBP / 1 nedēļa

Vai vēlaties uzzināt vairāk par nometnēm ārzemēs?

Piezvaniet mums: +371 200 40617

MODE

Šis nedēļas modes kurss jūs iepazīstinās ar šīs nozares dizaina pusi jautrā un radošā tiešsaistes mācību vidē.

MŪZIKAS TEĀTRIS

Šo populāro, jautro un izaicinošo kursu pasniedz teātra profesionāļi, kuriem ir teātra nopelni Londonā un / vai Ņujorkā. Studenti var rēķināties uz stingru un intensīvu nodarbību virkni dziedāšanā, dejošanā un aktiermeistarībā.

AKTIERMĀKSLA

Profesionāli aktieri vadīs teātra nodarbības, kas izstrādātas, lai palīdzētu attīstīt radošumu, spontanitāti, brīvību un autentiskumu izrādē.

FOTOGRĀFIJA

Jūs uzzināsiet, kā vislabāk izmantot kameru un tā iestatījumus. Šajā kursā jūs iemācīsities manipulēt ar digitālajiem attēliem un rediģēt tos datorā, lai pēc tam prezentētu savu darbu vizuāli pievilcīgā veidā.

GLEZNOŠANA UN ZĪMĒŠANA

Izmantojot plašu dažādu materiālu pielietošanas metožu klāstu, pieredzējuša skolotāja vadībā jūs studēsiet mūsdienu glezniecību un grafiku. Jūs apmeklēsit vietējās galerijas un pilnveidosiet savas prasmes, lai izveidotu spēcīgu vizuāli interesantu darbu izvēli.

GRAFIKA UN ILUSTRĀCIJA

Izmantojot gan tradicionālās, gan digitālās metodes, jūs iepazīsities ar mūsdienu komunikāciju dizainu un ilustrāciju; Eksperimentējot ar visdažādākajām prasmēm, jūs izveidosiet darbu, kas demonstrē gan grafiskās, gan ilustratīvās teorijas un procesu aspektus. Kursa beigās jums būs sava darba piemēri digitālā formātā.

ANIMĀCIJA

Šis aizraujošais vienas nedēļas kurss ir ideāli piemērots animatoriem iesācējiem, kuri vēlas attīstīt savas tradicionālās un digitālās tehnikas, ko izmanto datoru animācijā. Visas nedēļas garumā jūs sapratīsiet rakstzīmju dizaina, atrašanās vietas un stāstīšanas pamatprincipus. Izmantojot divdimensiju rakstzīmju animāciju, kā arī rediģēšanas kārtulas, jūs uzzināsiet, kā izveidot animētas epizodes un stāstus. Kursa kulminācija ir īsas animācijas filmas izveidošana.

 

CSVPA Kembridžas mākslas skola tika dibināta 1985. gadā. CSVPA skolotāji ir izstrādājuši savas mācību metodes, kuru pamatā ir katra studenta individuālā attīstība. Tie garantē radošā potenciāla atklāšanu un palīdz noteikt studenta specializāciju: grafiskais dizains, ilustrācija, gleznošana, teātris vai citas jomas. Skolas absolventi iestājas prestižās mākslas universitātēs un strādā kā dizaineri, mākslinieki un ilustratori pasaules labākajos zīmolos. CSVPA partneri ir Karaliskā dramatiskās mākslas akadēmija, Kingstonas universitāte un Londonas mākslas universitāte.

277-kalba-izglitiba-karjera-2021-foto-maris-lazdans-photored-0578

Vai jums ir jautājumi?

Aleksandra Morščakova - Priekule

+371 25677720

aleksandra@egoperfectus.lv

Nometnes fotogalerija: