Nometne Šveicē ar mini grupu no Lietuvas (Leysin American School) | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Nometne Šveicē ar mini grupu no Lietuvas (Leysin American School)

Informācija par nometni

Atrašanās vieta: Lezēna, Šveice
Datumi: 2023
Studentu vecums: 10-17 gadi
Temats: Valodu programma | Akadēmiskā programma | Sporta programma
Cena: 5300 CHF / 2 nedēļas

Vēlaties uzzināt vairāk par nometnēm ārzemēs?

Piezvaniet mums: +371 200 40617

Nometni organizē Lezēnas Amerikāņu skola. LAS ir internātskola Šveicē, kura piedāvā ASV vidusskolas diploma, Starptautiskā bakalaurāta diploma un APG programmu.

 LAS vasaras nometnes dod iespēju skolēniem izveidot savu programmu, kuras pamatā ir katra individuālās intereses un vēlmes.

 Dalībnieki var izvēlēties vienu no rīta programmām: valodas, akadēmisko vai sporta.

Programmu ietvaros ir pieejams liels skaits dienas pulciņu, nodarbību un vakara pasākumu. Katrs pasākums sniedz dalībniekiem unikālu iespēju iepazīties ar citiem nometnes programmu dalībniekiem, būt aktīviem, piedalīties komandas saliedēšanas pasākumos un izpaust savas radošās spējas.

Brīvdienu ekskursijas dāvā skolēniem iespēju iepazīt valsti, kultūru un dzīvi tādās pilsētās kā Ženēva, Berne, Montrē un Lozanna.

 LAS vasaras programma ir paredzēta skolēniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem, kuri vēlas arī vasarā nodarboties ar saviem hobijiem un tiekties uz personīgajiem mērķiem. Skolēni var jau iepriekš izvēlēties vienu no stimulējošajām rīta programmām – valodu, akadēmisko vai sporta – vai dienas pulciņiem, lai padziļināti apgūtu izvēlēto priekšmetu un sesijas laikā uzlabotu savas prasmes un zināšanas. Papildus pamatprogrammām un pulciņiem sesiju laikā regulāri notiek daudzi pasākumi un ekskursijas. Šāda nometne nevienu neatstāj vienaldzīgu. Visi iegūst jaunas aizraušanās, draugus, atgriežas ar veselu gūzmu jaunu iespaidu un prasmju.

Katra LAS vasaras sesija ilgst divas nedēļas. Vasaras laikā notiek trīs sesijas.

"Fantastiskā piektdiena" un "Supersvētdiena" ir laiks pēcpusdienā, kurš  tiek atvēlēts sarežģītākām nodarbībām.  Skolēniem tiek piedāvāta iespēja pārbaudīt savas prasmes dažādās dinamiskās un nedaudz ekstremālās nodarbēs, piemēram, paraplanierismā, raftingā, kanoe airēšanā, alpīnismā, kalnu riteņbraukšanā, sērfošanā un airēšanā.

Vairāk informācijas:
  • Dalībnieku vecums: 10-17 gadi
  • Nometnes datumi:

◦ 2 nedēļas ǀ 2022.g. 26. jūnijs - 9. jūlijs (ar grupu), 10. - 23. jūlijs (individuāli), 24. jūlijs - 6. augusts (individuāli)

• Cena par 2 nedēļām - 5300 CHF

277-kalba-izglitiba-karjera-2021-foto-maris-lazdans-photored-0578

Vai jums ir jautājumi?

Aleksandra Morščakova - Priekule

+371 25677720

aleksandra@egoperfectus.lv