Studijas Austrālijā | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijas Austrālijā

 • Austrālijas izglītības sistēma atrodas 4. vietā pasaulē pēc kvalitātes rādītājiem.
 • Austrālija ieņem 3. vietu pēc popularitātes to studentu vidū, kuri izvēlas izglītību ārzemēs.
 • Austrālijā atrodas vienas no labākajām pasaules universitātēm: 8 no tām ietilpst pasaules labāko izglītības iestāžu TOP 100.
 • Jūs varēsiet izvēlēties no 22 tūkstošiem izglītības programmu un 1100 mācību iestādēm.
 • Mācības var uzsākt jebkurā gadalaikā.
 • Mācību priekšmeti tiek pasniegti angļu valodā.
 • Bakalaura grādu var iegūt 3-4 gados, maģistra grādu vēl papildus 1-2 gadu laikā.
Prestižās universitātes

Studijas Austrālijā

Mācības Austrālijā – tā ir īstā izvēle personībām, kuras nebaidās no piedzīvojumiem un alkst pēc attīstības.

ICEF LV

Mēs esam ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertificēts uzņēmums.

egoPERFECTUS klienti izvēlas sekojošas universitātes:

 • University of Sydney;
 • Australian College of Physical Education.
 • Australian National University;
 • University of Western Australia;
 • University of Melbourne;
 • RMIT University.

Liela kultūru daudzveidība, interesanta sadzīve un augsta izglītības kvalitāte!

Mācības Austrālijā – tā ir īstā izvēle personībām, kuras nebaidās no piedzīvojumiem un alkst pēc attīstības. Austrālija godam ieņem 3. vietu pasaulē studentu vidū, kuri izvēlas iegūt izglītību ārzemēs. Studenti izvēlas Austrālijas universitātes to draudzīgās vides, iespaidīgās dabas, nevainojamās izglītības sistēmas un augsto dzīves kvalitātes standartu dēļ. Studentus piesaista arī iespēja apvienot mācības ar darbu: Austrālijā ir visaugstākais studentu darba algu līmenis. Laba ziņa tiem, kuri ir iemīlējuši šo valsti – studenti, kuri ieguvuši izglītību Austrālijā, var pretendēt uz uzturēšanas atļaujas saņemšanu.

Austrālija piedāvā ekskluzīvas kvalitātes augstāko izglītību un brīnišķīgu iespēju iepazīt šīs valsts lielpilsētas, kultūru un pasakaini skaisto dabu. Studentiem tiek nodrošināti visi apstākļi vai mācītos, strādātu un priecātos par dzīvi Austrālijā. 5 Austrālijas pilsētas ir iekļautas studentiem draudzīgāko vietu sarakstā: tajās ir liels studentu skaits no dažādām pasaules valstīm, pakalpojumu pieejamība, augsta dzīves kvalitāte, aktīva sabiedriskā dzīve – tās ir tās īpašības un apstākļi, kas ir nepieciešami studentiem.

Mācības Austrālijā ļaus jums uzsākt perspektīvu karjeru, jo darba devēji visā pasaulē atzīst Austrālijas izglītības diplomu kvalitāti un ar prieku pieņem absolventus darbā. Par šādu situāciju ir jāuzteic Austrālijas valdība, kas ar lielu atbildību rūpējas par augstākās izglītības sistēmu, atbalsta augstus standartus un iegulda šajā sfērā daudz naudas līdzekļu. Austrālijas izglītības sistēma ir viena no vadošajām pasaulē attiecībā uz jauno tehnoloģiju un inovāciju radīšanu un izmantošanu, tāpēc studentiem tiek sniegta iespēja izmantot jaunākās tehnoloģijas un piedalīties svarīgos pētījumos. Šī valsts pelnīti lepojas ar universitāšu augstiem reitingiem dabas zinību sfērās, matemātikas, lauksaimniecības, klīniskās medicīnas, fizikas, biznesa, finanšu, bankas lietvedības un citās jomās

Nav nekādu šaubu par to, ka mācības Austrālijā ļaus jums iegūt prestižu izglītību un neaizmirstamu starptautisko pieredzi šajā brīnišķīgajā valstī.

Vai jums ir jautājumi?

Liene Pommere

+371 20040154

liene@egoperfectus.lv

UZRAKSTIET MUMS