Studijas Kanādā | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijas Kanādā

 • Kanādas izglītības sistēma ieņem 5. vietu pasaulē pēc kvalitātes rādītājiem.
 • Kanādā atrodas vienas no labākajām pasaules universitātēm.
 • Studenti var izvēlēties starp 200 koledžām un universitātēm.
 • Studijas Kanādā tiek piedāvātas abās valsts valodās – angļu un franču.
 • Bakalaura grādu var iegūt 3-4 gados, maģistra grādam papildus nepieciešami 1-2 gadi.
Prestižās universitātes

Studijas Kanādā

Mācības Kanādā ļaus jums radīt pašiem savu veiksmes stāstu!

ICEF LV

Mēs esam ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertificēts uzņēmums.

egoPERFECTUS klienti izvēlas sekojošas universitātes:

 • McGill University;
 • ILAC International College.
 • University of Toronto;
 • University of British Columbia;
 • Simon Fraser University;
 • University of Windsor.

Mācības Kanādā ļaus jums radīt pašiem savu veiksmes stāstu!

Kanāda piedāvā plašu studiju programmu klāstu, dinamisku vidi, kā arī teorijas un prakses apvienojumu, kas padara studijas Kanādā saistošas starptautiskā līmenī. Turklāt, studentus no visas pasaules piesaista iespēja ne vien studēt Kanādā, bet arī dzīvot tur, jo studentiem, kuri izglītību ieguvuši Kanādā, ir iespēja pieteikties uzturēšanas atļaujai šajā brīnišķīgajā valstī.

Kanādas universitātes un koledžas atbilst visaugstākajiem pasaules standartiem. Šajā valstī iegūta augstākā izglītība ir atzīta visā pasaulē. Liela daļa universitāšu ietilpst pasaules labāko universitāšu Top 100, bet to izsniegtie diplomi tiek augstu novērtēti un atzīti starptautiskā līmenī.

Kanādu ir izdevīgi izvēlēties kā studiju vietu arī praktisku apsvērumu dēļ. Vairāk nekā 90% Kanādas universitāšu absolventu atrod darbu specialitātē 6 mēnešu laikā pēc studiju pabeigšanas. Tas norāda uz to, ka Kanādas augstākās izglītības iestādēs studenti saņem ne vien sausu teoriju, bet arī tiek praktiski sagatavoti cīņai darba tirgū. Ārzemju studentiem tiek piedāvāta prakse Kanādā, kuras laikā viņi var mācīties pie profesionāļiem un iegūt darba pieredzi.

Studijas Kanādā izdevīgi izvēlēties ne vien augstā zinātnes līmeņa dēļ, bet arī tāpēc, lai iepazītu šo valsti. Kanāda ir zeme ar modernām lielpilsētām un apbrīnojami skaistu dabu, tā atrodas starp trim okeāniem un lepojas ar savu iedzīvotāju kultūru, reliģiju un tautību dažādību. Tāpēc jebkurš students šajā valstī var atrast sev ko piemērotu. Kanāda ir valsts, kurā katrai personībai ir iespēja parādīt un attīstīt savu unikalitāti, savas stiprās puses, kā arī meklēt savu ceļu uz panākumiem.

Vienu varam teikt pilnīgi droši – studijas Kanādā būs dzīves posms, kuru jūs turēsiet siltā atmiņā visu mūžu. Šis laiks palīdzēs jums attīstīt savu unikalitāti un paplašināt savu redzesloku. Pievienojieties 200 tūkstošiem ārvalstu studentu no visas pasaules, kuri katru gadu ierodas Kanādā studēt un uzsākt paši savu veiksmes stāstu.

Vai jums ir jautājumi?

Liene Pommere

+371 20040154

liene@egoperfectus.lv

UZRAKSTIET MUMS