egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijas Šveicē

 • Izglītības sistēma ieņem 12. vietu pasaulē pēc kvalitātes rādītājiem.
 • Viena no spēcīgākām valsts universitāšu sistēmām pasaulē.
 • Mācības valsts universitātēs visbiežāk notiek vācu, itāļu, angļu vai franču valodās.
 • Privātās universitātes ieņem līdera pozīcijas biznesa, viesnīcu vadības un tūrisma jomās. Apmācības notiek angļu valodā.
 • Šveice ir pazīstama pasaulē pateicoties universitātēm, kuras piedāvā izglītību angļu valodā biznesa jomā, kā arī prestižo viesnīcu pārvaldīšanas un tūrisma jomās.
 • Bakalaura grādu var iegūt 3-3,5 gadu laikā, maģistra grādu papildus 1-1,5 gadu laikā.
Prestižās universitātes

Studijas Šveicē

Šveices augstākās izglītības iestādes tiek vērtētas kā vienas no labākajām un prestižākajām mācību iestādēm pasaulē.

egoPERFECTUS klienti izvēlas sekojošas universitātes:

 • Glion Institute of Higher Education;
 • EU Business School.
 • Les Roches Global Hospitality Education;
 • Business School Lausanne;
 • Business and Hotel Management School;
 • ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology.

Apmācības Šveicē lieliski derēs cilvēkiem, kuri vēlas iegūt ekskluzīvu izglītību prestižā universitātē. Šveices augstākās izglītības iestādes tiek vērtētas kā vienas no labākajām un prestižākajām mācību iestādēm pasaulē.

Kalnu maģiskais skaistums, Šveices elegance, interesantā kultūra, daudzveidīga nacionālā virtuve, četras valsts valodas un pasaulē garšīgākā šokolāde – Šveice piedāvā studentiem no visas pasaules daudz vairāk kā tikai izglītību! Katru gadu vairāk nekā 50 tūkstoši jauno cilvēku no visas pasaules izvēlas Šveici par vietu, kur iegūt izglītību un spert soli pretim panākumiem.

Šveices izglītība ir slavena visā pasaulē pateicoties inovatīviem pētījumiem, straujai augošajai infrastruktūrai un ekskluzīvām, augstas kvalitātes izglītības programmām biotehnoloģiju, ģenētikas, medikamentu, finanšu, viesnīcu pārvaldīšanas, administrēšanas, tūrisma un citās jomās. Studentus piesaista augsta Šveices izglītības kvalitāte, nemitīga attīstība, augstu vērtējot ekskluzivitāti un inovācijas. Šveices universitātes ir iekļautas pasaules labāko universitāšu TOP 200 (saraksts TOP 200). Šīs valsts teicamā ekonomika ļauj veikt ievērojamus ieguldījumus universitāšu infrastruktūrā, kā arī dažādās inovācijās un pētījumos.

Fakts, ka Šveicē vienlaicīgi runā 4 valodās (franču, vācu, itāļu un rertoromāņu), piedāvā studentiem iespēju izvēlēties mācības sev vēlamajā valodā un uzlabot savas zināšanas citās ārzemju valodās.

Starptautiskie studenti arī paši novērtē Šveici dažādos reitingos kā brīnišķīgu valsti, kurā ir iespējams iegūt izglītību un zināšanas, kas sniedz darba tirgum nepieciešamās iemaņas. Studenti teicami novērtē arī Šveices izglītības kvalitāti, mūsdienīgās mācību telpas un iespējas piedalīties dažādos pētījumos mācību laikā.

Pievienojieties slavenākiem biznesmeņiem, politiķiem un citiem slaveniem cilvēkiem, kuri ieguvuši prestižu izglītību Šveicē!

Vai jums ir jautājumi?

Liene Pommere

+371 20040154

liene@egoperfectus.lv