Mūzika | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Mūzika 

Mūzikas studijas ir ļoti plašas un palīdz apgūt ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās iemaņas. Papildus izvēlētā instrumenta spēles instrumenta apguvei bakalaura grāds sniedz iespēju veidot karjeru mūzikas izglītības, kompozīcijas, mūzikas teorijas, mūzikas vēstures, mūzikas tehnoloģiju, mūzikas terapijas, izklaides un mūzikas biznesa, mūzikas producēšanas un citās jomās. Tātad pašizpausmes iespējas mūzikā ir patiešām ļoti plašas.

Daudzās augstskolās, kas piedāvā mūzikas studijas, ir apvienotas mūzikas kompozīcijas un tehnoloģiju studijas, kurās tiek apgūta ne tikai teorija un muzikoloģija, bet arī mācīts, kā izmantot digitālās tehnoloģijas skaņu ierakstīšanai un komponēšanai.

Vēlaties padomu par karjeru vai studijām ārzemēs? 

Rakstiet mums.

Atkarībā no savas nākotnes vīzijas mūzikā un karjeras mērķiem vari izvēlēties specializēties mūzikas izpildītājmākslā vai mūzikas teorētiskajās studijās.

 • Sastāvs. Šī specializācija prasa labas zināšanas muzikoloģijā, intensīvas klavierspēles studijas un prasmi lasīt partitūras, lai noteiktu to kompozīcijas elementus. Izvēloties šo specializāciju, tev būs ne tikai lieliskas zināšanas mūzikas teorijā, bet arī iespēja komponēt mūziku izpildītājiem vai svētku reizēm.
 • Mūzikas teorija. Šī specializācija ir paredzēta topošajiem mūziķiem, kuri vēlas kļūt par skolotājiem, mūzikas teorētiķiem, akadēmisko mūzikas mācību grāmatu autoriem u. c.
 • Mūzikas izpildījums. Šajā specialitātē ir nepieciešamas praktiskās iemaņas mūzikas meistarklasēs un koncertos, kā arī pamatzināšanas mūzikas teorijā, mūzikas vēsturē un citos mūzikas teorētiskajos pamatos. Izvēloties šo specialitāti, jums būs iespēja spēlēt dažus no skaistākajiem skaņdarbiem pasaulē.
 • Mūzikas izglītība. Šī specializācija ir paredzēta tiem, kuri vēlas kļūt par mūzikas pedagogiem un mācīt bērniem vai pusaudžiem mūzikas teoriju un muzicēšanu. Pēc studiju beigšanas var strādāt mūzikas skolā, koledžā, valsts vai privātajā mūzikas skolā.
 • Liturģiskā mūzika. Šī specializācija paredzēta tiem, kuri vēlas kļūt par kantoriem (baznīcas kora vadītājiem) vai koncertmeistariem baznīcās, sinagogās vai mošejās. Tas ir diezgan prasīgs specifisks studiju kurss, kas prasa ne tikai standarta zināšanas mūzikā, bet arī interesi par pasaules reliģiju sakrālās mūzikas formām, kas bieži tiek pasniegtas dažādās pasaules valodās. Tas ir unikāls, diezgan rets, bet visā pasaulē ļoti pieprasīts un novērtēts produkts.

Pēc mūzikas studijām var kļūt par mūziķi, nodarboties ar mūzikas terapiju, privātskolā pasniegt mūziku, strādāt par skaņu inženieri ierakstu studijās un filmēšanas laukumos. Tu vari izvēlēties arī mākslinieciskā vadītāja, pasākumu organizatora, skaņu inženiera vai teātra mākslinieciskā vadītāja profesiju.

Bieži vien mūziķi, kas vēlas veidot karjeru mūzikā, strādā vairākos projektos vai pie vairākiem darba devējiem vienlaicīgi - gan uz līguma pamata, gan kā ārštata darbinieki, tāpēc, pabeidzot mūzikas studijas, CV jānorāda šādas prasmes: laba atmiņa un koncentrēšanās spējas; teicamas komunikācijas prasmes; darbs komandā (ar profesionāliem vadītājiem, orķestriem utt.).); teicama fiziskā un garīgā paškontrole (spēja pārvaldīt stresu, emocijas, pozitīva domāšana); teicamas plānošanas prasmes (organizējot un strādājot pie dažādiem projektiem); tehniskās prasmes un kompetence (izmantojot dažādas mūzikas producēšanas tehnoloģijas); kritiskā refleksija (spēja pieņemt kritiku un mācīties no kļūdām, lai sasniegtu labāku rezultātu).

Tāpēc, absolvējot mūzikas studijas, jūs ne tikai iegūsiet zināšanas, bet arī attīstīsiet klausītāju estētisko izpratni par mūziku. Mūziķi ir ļoti pieprasīti dažādos mūzikas producēšanas uzņēmumos, mūzikas izdevniecībās, mūzikas skolās, orķestros, izklaides industrijā un dažādās kultūras un radošajās nozarēs.

Kā notiek mūsu konsultācijas un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

 • Kopā ar klientu mēs izvērtējam viņa vēlmes, ambīcijas, finansiālās iespējas, karjeras mērķus, iespējas izpildīt iestājprasības un daudz citu svarīgu kritēriju, kuri ļauj mums sniegt klientiem informāciju par viņiem vispiemērotākajām mācību iestādēm dažādās pasaules valstīs.
 • Mēs sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par viņu izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm ārzemēs un studiju programmām, mācību maksu, apmaksas kārtību, stipendijām un iespēju saņemt finansējumu, dokumentu iesniegšanas kārtību un iestāšanās noteikumiem, dzīvošanas iespējām, darba iespējām un citiem būtiskiem aspektiem.
 • Mēs pilnībā uzņemamies rūpes par visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, kas nepieciešami, lai iestātos mūsu klientu izvēlētajās mācību iestādēs ārzemēs, kā arī noformējam studiju pieteikumu.
 • Pārbaudīsim un rediģēsim Jūsu motivācijas un rekomendācijas vēstules, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināsim dokumentu tulkojumu angļu valodā.
 • Aizpildīsim pieteikuma veidlapas.
 • Palīdzēsim, ja Jums būs nepieciešama studenta vīza (piemēram, Austrālijā, ASV, Kanādā): sniegsim nepieciešamo dokumentu sarakstu un vīzas pieteikuma veidlapu, palīdzēsim aizpildīt medicīniskās pārbaudes dokumentus un iegādāties veselības apdrošināšanu.
 • Atradīsim Jums piemērotāko naktsmītni: reģistrēsim studentu hostelī vai mājoklī.
 • Atradīsim un iegādāsimies aviobiļetes par vislabāko cenu, lidojuma datumu un ilgumu vai atbilstoši jebkurām citām personiskām prasībām.
 • Sniegsim visu informāciju par darba iespējām un dzīvi izvēlētajā valstī.
 • Visa izglītības procesa laikā un uzturēšanās laikā valstī mēs labprāt atbildēsim uz jums aktuāliem jautājumiem.