Plašsaziņas līdzekļi un sabiedriskās attiecības | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Plašsaziņas līdzekļi un sabiedriskās attiecības 

Mediju un sabiedrisko attiecību studiju programmas mērķis ir sagatavot mediju un komunikācijas profesionāļus, kuri savā darba vidē spēj izmantot jaunākās tehnoloģijas un sekot līdzi mūsdienu tendencēm ļoti ietekmīgajā mediju pasaulē. Studiju moduļi ir veidoti, izmantojot teorētisko materiālu apvienojumā ar praktiskiem uzdevumiem, kas māca analizēt informāciju, kritiski domāt un izvērtēt to, kā arī atbildīgi prezentēt to sabiedrībai.

Vēlaties padomu par karjeru vai studijām ārzemēs? 

Rakstiet mums.

 • Komunikācija un jaunie plašsaziņas līdzekļi. Šajos pētījumos galvenā uzmanība pievērsta digitālajam saturam un interaktīvajām tehnoloģijām dažādās digitālajās platformās, ko izmanto plašsaziņas līdzekļi. Šajā specializācijā apgūsi digitālās tehnoloģijas, to izstrādi un attīstību, kā arī digitālās datu vākšanas un analīzes metodes, lai analizētu sociālos jautājumus un kontekstu.
 • Sociālie plašsaziņas līdzekļi. Šī specializācija ir ļoti piemērota topošajiem un, iespējams, esošajiem sociālo mediju (piemēram, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumblr) ekspertiem. Šie pētījumi palīdzēs jums izpētīt plašākas iespējas, kā iekļaut un izmantot sociālos tīklus sava biznesa attīstībā, reklāmas kampaņās vai sociālajās aktivitātēs. Uzzināsiet, kā analizēt savu mērķauditoriju sociālajos tīklos un piemērot dažādas stratēģijas, lai sasniegtu savus mērķus.
 • Žurnālistika. Šī ir viena no populārākajām specializācijām cilvēkiem, kuri nākotnē vēlas strādāt plašsaziņas līdzekļos. Papildus teorētiskajām zināšanām par to, kā pareizi komunicēt, apgūsiet arī praktiskas žurnālistikas prasmes (piemēram, kā strādāt redakcijā, kā atrast avotus vai kā interesantā veidā prezentēt savu stāstu sabiedrībai). Šie pētījumi balstās uz praktiskiem uzdevumiem, veidojot stāstus vai izklāstot tos rakstiski, pētot un analizējot informāciju, kā arī meklējot alternatīvas, piemēram, fotogrāfijas vai video, lai ilustrētu ziņu stāstus.
 • Izdevējdarbība un rediģēšana. Šī specializācija ir paredzēta tiem, kurus interesē karjeras iespējas izdevējdarbības nozarē. Šī specializācija aptver žurnālu, grāmatu, laikrakstu un moderno digitālo tehnoloģiju izdošanu. Papildus tam jūs apgūsiet priekšmetus, kas saistīti ar izdevējdarbības attīstību, mārketingu, izplatīšanu, grafisko dizainu, tekstu rakstīšanu un intelektuālajām tiesībām. Jūs varat izvēlēties specializēties bērnu izdevumu, akadēmisko izdevumu vai e-publikāciju jomā.
 • Radio un TV apraide. Šajā specialitātē tu pieredzēsi, kā ir veidot īstu televīzijas vai radio raidījumu, sākot no pareizā sižeta vai tēmas atrašanas līdz filmēšanai un ierakstīšanai. Šie pētījumi ir paredzēti radošiem un mākslinieciski domājošiem cilvēkiem, kuriem ir savs redzējums par to, kādam jābūt mūsdienu TV vai radio saturam. Studijas attīstīs ne tikai radošās un režijas prasmes, bet arī tehniskās iemaņas.
 • Filmu un mediju studijas. Šī specializācija ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas strādāt filmu nozarē. Ikvienam, kurš sapņo kļūt par filmu producentu, scenāristu, redaktoru vai kritiķi, būs iespēja apgūt gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas. Jūs uzzināsiet par kino industrijas vēsturi un attīstību, dažādiem kinematogrāfijas stiliem un žanriem, kā arī padziļināti analizēsiet konkrēta perioda vai stila filmas. Jūs apgūsiet arī praktiskas filmēšanas prasmes, tostarp scenārija rakstīšanas, režijas, filmēšanas, apgaismojuma un montāžas prasmes. Papildus tam jūs studēsiet komunikāciju un mediju studijas. Saistīts ar reklāmu, auditorijas uzvedību, slavenību kultūru, komēdiju, starpkultūru komunikāciju, mārketingu, mediju tiesībām, teātri, vizuālo kultūru, tīmekļa dizainu un jauniešu kultūru.

Pēc studiju pabeigšanas plašsaziņas līdzekļu un sabiedrisko attiecību specialitātē varēsi izvēlēties no plaša žanru un jomu klāsta - strādāt par žurnālistu, tekstu autoru, mārketinga ekspertu, sabiedrisko attiecību speciālistu, TV un filmu producēšanas speciālistu, mediju plānotāju, multimediju speciālistu, TV programmu analītiķi, sociālo mediju vadītājs, TV projektu vadītājs, TV vai filmu producents, digitālā satura vadītājs, reklāmas producents, reportieris, redaktora asistents, pasākumu plānotājs, filmu režisors, žurnālu izdevējs, izdevējdarbības tirgus analītiķis, rakstnieks.

Kā notiek mūsu konsultācijas un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

 • Kopā ar klientu mēs izvērtējam viņa vēlmes, ambīcijas, finansiālās iespējas, karjeras mērķus, iespējas izpildīt iestājprasības un daudz citu svarīgu kritēriju, kuri ļauj mums sniegt klientiem informāciju par viņiem vispiemērotākajām mācību iestādēm dažādās pasaules valstīs.
 • Mēs sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par viņu izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm ārzemēs un studiju programmām, mācību maksu, apmaksas kārtību, stipendijām un iespēju saņemt finansējumu, dokumentu iesniegšanas kārtību un iestāšanās noteikumiem, dzīvošanas iespējām, darba iespējām un citiem būtiskiem aspektiem.
 • Mēs pilnībā uzņemamies rūpes par visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, kas nepieciešami, lai iestātos mūsu klientu izvēlētajās mācību iestādēs ārzemēs, kā arī noformējam studiju pieteikumu.
 • Pārbaudīsim un rediģēsim Jūsu motivācijas un rekomendācijas vēstules, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināsim dokumentu tulkojumu angļu valodā.
 • Aizpildīsim pieteikuma veidlapas.
 • Palīdzēsim, ja Jums būs nepieciešama studenta vīza (piemēram, Austrālijā, ASV, Kanādā): sniegsim nepieciešamo dokumentu sarakstu un vīzas pieteikuma veidlapu, palīdzēsim aizpildīt medicīniskās pārbaudes dokumentus un iegādāties veselības apdrošināšanu.
 • Atradīsim Jums piemērotāko naktsmītni: reģistrēsim studentu hostelī vai mājoklī.
 • Atradīsim un iegādāsimies aviobiļetes par vislabāko cenu, lidojuma datumu un ilgumu vai atbilstoši jebkurām citām personiskām prasībām.
 • Sniegsim visu informāciju par darba iespējām un dzīvi izvēlētajā valstī.
 • Visa izglītības procesa laikā un uzturēšanās laikā valstī mēs labprāt atbildēsim uz jums aktuāliem jautājumiem.