Tirgzinība | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Tirgzinība 

Ja jums patīk risināt sarunas un pārliecināt citus, un jūs jūtat, ka jums piemīt "uzņēmēja gars", tad studijas mārketinga vai pārdošanas jomā ir domātas tieši jums. Pārdošana ir ļoti daudzpusīga joma, kas ļauj specializēties jebkurā jūs interesējošā uzņēmējdarbības jomā.

Šī studiju programma ir paredzēta, lai attīstītu prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas, lai pārliecinātu patērētājus par produktu vai preču vērtību, ko viņi pērk. Jūs apgūsiet praktiskās, tehnoloģiskās un teorētiskās pieejas pārdošanas risinājumiem, mārketingu, digitālās tehnoloģijas, pārdošanas ētiku un patērētāju uzvedības psiholoģiju. Šīs programmas beigās apgūsiet dažādas metodes, kā attīstīt uzņēmējdarbību un ietekmēt sociālās pārmaiņas.

Pārdošanas studijas sniedz iespēju attīstīt individuālās prasmes, kas nepieciešamas, lai izstrādātu progresīvas pārdošanas metodes un metodoloģijas. Jūs varēsiet praktizēt savas plānošanas, loģistikas, patērētāju psiholoģijas un pārrunu prasmes. Nākotnē jūs varēsiet kļūt par savu pārdošanas treneri un profesionāli.

Vēlaties padomu par karjeru vai studijām ārzemēs? 

Rakstiet mums.

Šeit ir uzskaitītas dažas no populārākajām pārdošanas studiju specializācijām:

Pārdošanas stratēģija un prakse. Šī specializācija palīdzēs jums attīstīt profesionālās prasmes, kas nepieciešamas dažādos ar pārdošanu saistītos amatos. Uzzināsiet, kā sagatavot pārdošanas prezentācijas, konsultēt un analizēt galvenās pārdošanas sistēmas.

Pārdošanas vadība. Šī specializācija pievēršas tādiem pārdošanas aspektiem kā personāla atlase, apmācība, motivācija, pārdošanas sistēmas izstrāde, darba ar klientiem specifika un darbs ar pārdošanas personālu.

Produktu izstrāde. Šī specializācija ir vērsta uz produktu aprūpi no koncepcijas līdz dizainam, pārdošanas kampaņu izstrādei un pozicionēšanai tirdzniecības vietās.

Tirdzniecība un pirkšana. Šī pārdošanas specializācija aptver preču un pakalpojumu veicināšanu, pirkšanu un pārdošanu. Tas ir pētījums par to, kā iegūt pareizo produktu daudzumu pareizajā laikā un par pareizo cenu un kā tos pārdot ar peļņu.  Šajā specialitātē apgūsiet, kā noteikt iepirkšanās tendences un kā pareizi sazināties ar ražotājiem, dizaineriem un produktu piegādātājiem.

Pēc studiju beigšanas komerczinībās vari izvēlēties ar pārdošanu saistītu karjeru, sākot no konsultanta un pārdošanas vadītāja amata. Šie speciālisti ir pieprasīti gan publiskajā, gan privātajā uzņēmējdarbības sektorā dažādās jomās, piemēram, šādās:

 • apdrošināšana,
 • finanšu pakalpojumi,
 • ražošana,
 • farmaceitiskie līdzekļi,
 • tehnoloģiju nozarē un daudzās citās nozarēs.

Kā notiek mūsu konsultācijas un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

 • Kopā ar klientu mēs izvērtējam viņa vēlmes, ambīcijas, finansiālās iespējas, karjeras mērķus, iespējas izpildīt iestājprasības un daudz citu svarīgu kritēriju, kuri ļauj mums sniegt klientiem informāciju par viņiem vispiemērotākajām mācību iestādēm dažādās pasaules valstīs.
 • Mēs sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par viņu izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm ārzemēs un studiju programmām, mācību maksu, apmaksas kārtību, stipendijām un iespēju saņemt finansējumu, dokumentu iesniegšanas kārtību un iestāšanās noteikumiem, dzīvošanas iespējām, darba iespējām un citiem būtiskiem aspektiem.
 • Mēs pilnībā uzņemamies rūpes par visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, kas nepieciešami, lai iestātos mūsu klientu izvēlētajās mācību iestādēs ārzemēs, kā arī noformējam studiju pieteikumu.
 • Pārbaudīsim un rediģēsim Jūsu motivācijas un rekomendācijas vēstules, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināsim dokumentu tulkojumu angļu valodā.
 • Aizpildīsim pieteikuma veidlapas.
 • Palīdzēsim, ja Jums būs nepieciešama studenta vīza (piemēram, Austrālijā, ASV, Kanādā): sniegsim nepieciešamo dokumentu sarakstu un vīzas pieteikuma veidlapu, palīdzēsim aizpildīt medicīniskās pārbaudes dokumentus un iegādāties veselības apdrošināšanu.
 • Atradīsim Jums piemērotāko naktsmītni: reģistrēsim studentu hostelī vai mājoklī.
 • Atradīsim un iegādāsimies aviobiļetes par vislabāko cenu, lidojuma datumu un ilgumu vai atbilstoši jebkurām citām personiskām prasībām.
 • Sniegsim visu informāciju par darba iespējām un dzīvi izvēlētajā valstī.
 • Visa izglītības procesa laikā un uzturēšanās laikā valstī mēs labprāt atbildēsim uz jums aktuāliem jautājumiem.