Personalizēti valodu kursi Riga, Latvija| egoPERFECTUS
egoperfectus

Контакты

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizēti valodu kursi

Vienlaikus ar svešvalodu apguvi paplašiniet savu redzesloku par jūs interesējošām tēmām. Kopā ar egoPERFECTUS svešvalodu pasniedzējiem mēs sastādīsim jums atbilstošu mācību plānu un izvēlēsimies mācību materiālus: atbilstošu mācību literatūru, periodiskos izdevumus, video un tīmekļa vietnes par dažādām tēmām. Mācieties ne tikai jums ērtā laikā, bet arī ērtā veidā: mācību telpās vai attālināti.

Priecāsimies pārrunāt jūsu vēlmes un iespējas.

Zvaniet mums:  +371 29508980

Valodu kursi

Valodu kursu veidi

Individuālie kursi

no 25 EUR/akad. st.

Apgūstiet svešvalodas jums ērtā veidā. Pirms nodarbību uzsākšanas mēs noskaidrosim jūsu vajadzības un mērķus un sastādīsim individuālu mācību plānu.

Mini grupas

no 12.50 EUR/akad. st.

Apgūstiet svešvalodas un vispusīgi pilnveidojieties kopā ar domubiedriem. Mācoties grupā, jūs ne tikai labāk apgūsiet sarunvalodu un paplašināsiet savu redzesloku, bet arī veidosiet jaunas iepazīšanās.

Kursi skolēniem

no 70 EUR/mēn.

Angļu valodas kursi skolēniem piektdienās, kuros palīdzēsim pārvarēt bailes runāt angliski, veicināsim motivāciju un pārliecību par savām spējām. Kursu laikā tiek izmantotas dažādas interaktīvas mācību metodes, piemēram, diskusijas un projekti.

Reģistrējieties valodas kursam

 

Filters Sort results
Reset Apply
Informācija par kursu
Cena
Курсы делового английского - полный курс
Sākt:
Ilgums:
Nodarbību laiki:
Atrašanās vieta:
432.00
PIRKT
I смена (без ночевки)
Sākt:
09.07.2023 - 15.07.2023
Ilgums:
7 дней / 6 ночей
Nodarbību laiki:
Atrašanās vieta:
465.00515.00
PIRKT
II смена (без ночевки)
Sākt:
16.07.2023 - 22.07.2023
Ilgums:
7 дней / 6 ночей
Nodarbību laiki:
Atrašanās vieta:
465.00515.00
PIRKT
III смена (без ночевки)
Sākt:
23.07.2023 - 29.07.2023
Ilgums:
7 дней / 6 ночей
Nodarbību laiki:
Atrašanās vieta:
465.00515.00
PIRKT
II смена (с ночёвкой)
Sākt:
16.07.2023 - 22.07.2023
Ilgums:
7 дней / 6 ночей
Nodarbību laiki:
Atrašanās vieta:
549.00599.00
PIRKT
III смена (с ночёвкой)
Sākt:
23.07.2023 - 29.07.2023
Ilgums:
7 дней / 6 ночей
Nodarbību laiki:
Atrašanās vieta:
549.00599.00
PIRKT
Карьерный тест egoCOMPASS + MNTEST
Sākt:
24 октября (на русском языке), 25 октября (на латышском языке)
Ilgums:
Nodarbību laiki:
Индивидуальная регулировка
Atrašanās vieta:
Улица Вальню 5, Рига / онлайн
550.00600.00
PIRKT
MN Career [MNTest c индивидуальной консультацией + обучение]
Sākt:
Ilgums:
Nodarbību laiki:
18:00 - 19:00
Atrašanās vieta:
Онлайн
900.00
PIRKT
1 2 3

Valodu kursu

Angļu valodas kursi

Mūsdienās ar angļu valodas pamatzināšanām vien nepietiek.
Ja vēlaties iegūt iespēju studēt ārzemēs, konkurēt darba tirgū vai veidot biznesa kontaktus ar ārvalstu darījumu partneriem, jums angļu valoda ir jāprot augstā līmenī.

Krievu valodas kursi

Krievu valoda ir nepieciešama, lai komunicētu ar draugiem, klientiem un darījumu partneriem no kaimiņvalstīm. Šī valoda joprojām ir pieprasīta biznesa sektorā: darba sludinājumos tiek ietverta prasība prast krievu valodu. Tādēļ mūsu klienti izvēlas lietišķās krievu valodas kursus.

Vācu valodas kursi

Vācu ir dzimtā valoda vairāk nekā 120 miljoniem pasaules iedzīvotāju. Vācu valodas zināšanas ir īpaši svarīgas tiem, kas vēlas studēt vai strādāt Vācijā vai arī sadarboties ar vācu partneriem. Ar šīs valodas pamatzināšanām jūs labāk iepazīsiet Vācijas un Austrijas kultūru ceļojumu laikā.

Norvēģu valodas kursi

Norvēģu valoda kļūst arvien populārāka: lai sekmīgi iekārtotos uz dzīvi, komunicētu un strādātu Norvēģijā, jums ir jāiegūst vismaz pamatzināšanas norvēģu valodā.

Zviedru valodas kursi

Zviedru valoda kļūst arvien nozīmīgāka darba tirgū: tiek meklēti profesionāļi, kas prot komunicēt šajā valodā un veidot kontaktus ar darījumu partneriem no Skandināvijas valstīm.

Spāņu valodas kursi

Ar katru gadu spāņu valoda Latvijā kļūst arvien populārāka. Tā ir ceturtā izplatītākā valoda pasaulē, un tajā brīvi runā 420 miljoni cilvēku.

Personalizēta programma

Pirms mācību uzsākšanas mēs izveidosim jums individuālu mācību programmu, kuras pamatā ir egoTRACKING metodika. Tas nozīmē, ka mēs pārrunājam jūsu mērķus, vēlmes, iespējas un ieradumus, un tikai tad uzsākam programmas izstrādi.

Valodu pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji ir zinoši dažādos ar personības izaugsmi saistītos jautājumos, un savā darbā izmanto mūsdienīgas valodu mācīšanas metodes. Vienlaikus pasniedzēji pastāvīgi papildina savas zināšanas par dažādām jomām, lai nodarbības padarītu saistošas un noderīgas.

Mācību materiāli

Mācību procesā mēs izmantojam aktuālus periodiskos izdevumus, video, grāmatas un tīmekļa vietnes. Tas nozīmē, ka jūs ne tikai uzlabosiet savas svešvalodu zināšanas, bet arī attīstīsiet kompetences dažādās citās jomās, piemēram, pasaules vēsturē, ekonomikā, veselīgā dzīvesveidā u.c.

Atgriezeniskā saite

Mēs katram savam klientam sniedzam atgriezenisko saikni par viņa progresu un izvirzītajiem mērķiem. Šī komunikācija notiek pārrunu veidā, nevis izmantojot standartizētus testus. Līdz ar to katrs klients var būt drošs, ka saņemtie komentāri un ieteikumi atbilst tieši viņam.

Specifisku valodas kompetenču izkopšana

Biznesa angļu valoda

Mini grupās: 750 EUR/60 akad. st.

Apgūstiet biznesa angļu valodu jums ērtā veidā mini grupās klātienē mūsu mācību telpās vai attālināti. Mēs sastādām programmu, ņemot vērā jūsu profesionālās darbības jomu, un palīdzam pilnveidot ne tikai valodas zināšanas, bet arī komunikācijas prasmes.

Sagatavošanās IELTS eksāmenam

Individuāli: no 25 EUR/akad. st. | Mini grupās: 255 EUR/36 akad. st.

Palīdzam sagatavoties starptautiskajiem eksāmeniem: IELTS, CAE, TOEFL. Individuālajās nodarbībās jūs varat izvēlēties savu mācību tempu: ja eksāmens ir pavisam tuvu, varam nodrošināt intensīvāku programmu.

Svešvalodu kursi biznesa klientiem

Piedāvājam dažādu valodu kursus biznesa klientiem. Programma tiek pielāgota jūsu uzņēmuma darbinieku vajadzībām – vispirms mēs noskaidrojam jūsu vēlmes un mācību mērķus, un tad izveidojam jums piemērotu mācību programmu (vispārīgs kurss, biznesa valoda vai valoda specifiskai nozarei) un intensitātes līmeni. Nodarbības notiek jūsu telpās vai mūsu birojā.

Priecāsimies pārrunāt jūsu vēlmes un iespējas.

Zvaniet mums: +371 200 40617

Atsauksmes

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 295 29995

Uzrakstiet mums:

info@egoperfectus.lv