Valodu kursi mini grupās | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Valodu kursi mini grupās (latviešu, angļu, vācu un c.)

Ja vēlaties iemācīties svešvalodu lietot efektīvi – mēs varam jums palīdzēt! Mazās grupās saņemsiet pietiekami daudz personīgas uzmanības un sasniegsiet vēlamo zināšanu līmeni daudz ātrāk un efektīvāk. Mūsu pasniedzēji darīs visu iespējamo, lai uzturētu jūsu motivāciju visa kursa laikā.

Kursa ilgums: 60 akad. stundas
Vienas akad. stundas cena: no 8 EUR
Minimālais nodarbību skaits: 8
Kursa sākums: pēc vienošanās

Nodarbības notiek klātienē egoPERFECTUS telpās vai attālināti.

Kā norisināsies mācību process?

Pirmās konsultācijas laikā mēs noskaidrosim jūsu vajadzības un vēlmes, kā arī pārrunāsim jūsu līdzšinējo mācību pieredzi un ko jūs cerat saņemt no mums. Vispirms mēs noteiksim jūsu zināšanu un prasmju līmeni, un pēc tam pāriesim pie mērķu izvirzīšanas.

Mēs izveidosim jums piemērotu mācību programmu. Nodarbībās mēs izmantojam ne tikai mācību grāmatas, bet arī dažādus periodiskos izdevumus un video (piemēram, TED Talks, Harvard Business Review, The Economist, Forbes, National Geographic) par tēmām, kuras ir saistošas katras mini grupas dalībniekiem. Līdz ar to mācību programmas saturs būs jums aktuāls un saistošs.

Šo mācību laikā mēs ne tikai attīstām nepieciešamās valodu prasmes, bet arī veicinām personīgo un profesionālo izaugsmi, mudinām paplašināt interešu loku, kā arī uzturam jūsu motivāciju.

Vēlaties apgūt svešvalodas?

Kursa sākums: pēc vienošanās

Kursi notiek egoPERFECTUS birojā Vaļņu ielā 5-5, Rīgā.

Minimālais nodarbību skaits: 8

Vai jums ir jautājumi?

Aleksandra Morščakova

+371 29508980
kursi@egoperfectus.lv

UZRAKSTIET MUMS

Kāpēc izvēlēties mūs?

  • Nodarbībās mēs izmantojam “dzīvus” materiālus, tajā skaitā periodiskos izdevumus un video (piemēram, TED Talks, Harvard Business Review, The Economist, Forbes, National Geographic).
  • Nodarbību saturs tiek balstīts uz aktuālām tēmām, kas vienlaikus paplašinās jūsu redzesloku, piemēram, psiholoģija, ceļojumi, ekonomika, pasaules jaunumi un citi.
  • Mēs atrodamies Rīgā, Vaļņu ielā 5-5.
  • Mūsu mācību telpas ir gaišas, patīkamas un mūsdienīgi aprīkotas.

Kā mēs mācām?

  • Mēs nosakām jūsu zināšanu līmeni un veicam jūsu vajadzību analīzi.
  • Piemeklējam interesantas, aktuālas tēmas un materiālus.

Mūsu filozofija

egoPERFECTUS galvenā iezīme ir nepārtraukta un vispusīga attīstība.

Mūsu pasniedzēji ir ne tikai lieliski speciālisti, bet viņiem ir arī interesanti vaļasprieki. Vienlaikus viņi lieliski prot motivēt, izprot klientu vēlmes un ir ļoti iecietīgi.

Mēs nemitīgi pilnveidojamies apmeklējot seminārus, personīgās izaugsmes nodarbības un cenšamies nodot iegūtās zināšanas arī saviem klientiem.