egoPERFECTUS - mācies svešvalodas ar profesionāļiem
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Mācieties valodas Jums piemērotākajā veidā!

Kopā ar egoPERFECTUS svešvalodu pasniedzējiem mēs sastādīsim jums atbilstošu mācību plānu un izvēlēsimies mācību materiālus.

Piezvaniet mums: +371 200 40617

egoPERFECTUS solījums

Garantēts progress

egoPERFECTUS komandā ir labākie savas nozares speciālisti: pedagogi, lektori, karjeras konsultanti, personīgās izaugsmes treneri, psihologi. Mēs ticam saviem spēkiem un faktam, ka ar mūsu palīdzību sasniegsiet savus izvirzītos mērķus.

Ikviens no mums ir gatavs jums palīdzēt visos jautājumos ne tikai nodarbību vai konsultāciju laikā. Esam gatavi uzklausīt jūsu vēlmes arī pie kafijas tasītes.

Mācības nebeidzas aiz mūsu durvju sliekšņa. Ieteiksim jums seminārus, literatūru un nodarbības, kas sekmēs arī jūsu personisko izaugsmi.

Mācīties var arī mājās, tomēr jāatzīst, ka mainīt vidi ir patīkami. Aicinām uz egoPERFECTUS, kur jūs gaida omulīgas klases un domubiedri.

Mūsu pakalpojumi

Valodu kursi

Piedāvājam plašu valodu kursu klāstu pieaugušajiem un bērniem. Gan bērniem, gan pieaugušajiem ir iespēja izvēlēties mācības grupās, mini grupās un individuāli, klātienē vai attāli.

Sagatavošana IELTS eksāmenam

Palīdzam sagatavoties starptautiskajiem eksāmeniem: IELTS, CAE, TOEFL. Individuālajās nodarbībās jūs varat izvēlēties savu mācību tempu: ja eksāmens ir pavisam tuvu, varam nodrošināt intensīvāku programmu.

Multiple Natures

Aicinām nomainīt stresu, trauksmi un dzīves steigu pret harmoniju. Mēs rīkojam seminārus un sniedzam individuālas konsultācijas, kuru laikā jums būs iespēja apzināt savas stiprās puses, savu vēl neizmantoto potenciālu, jums piemērotākos darbības un karjeras veidus.

Karjeras plānošana

Karjeras testi, nometnes, pašizziņas sistēmas un konsultācijas ar speciālistiem karjeras, koučinga un psiholoģijas jomā palīdzēs jums atklāt savu karjeras ceļu.

Studijas ārzemēs

Palīdzēsim atrast jums piemērotākās vidējās un augstākās izglītības mācību iestādes atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām. Organizējam arī apmaiņas programmas un vasaras programmas, kuras ļauj labāk iepazīt dažādas kultūras un atklāt sev jaunus darbības veidus.

Nometnes

Organizējam uzņēmējdarbības un mākslinieciskās izziņas nometnes angļu valodā bērniem Rīgā. Palīdzēsim arī izvēlēties nometnes ārzemēs atbilstoši to specializācijai, jūsu vajadzībām un iespējām.

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 29529995

Uzrakstiet mums:

[email protected]

Individuāla uzmanība

Kā mēs strādājam?

Mūsu process

Gribam, lai jums būtu skaidrs, ko sagaidīt no egoPERFECTUS. Nav svarīgi, kādu pakalpojumu izvēlēsieties: mēs vienmēr pamatojamies uz vienkāršu procesu, kas ļauj mums nodrošināt kvalitāti.

Iepazīstamies

egoPERFECTUS komandā jūsu vārdu zinās gan administratore, gan skolotāja, gan uzņēmuma vadītājs.

Noskaidrojam vajadzības

Pamatojoties uz personīgās izaugsmes trenera un savām metodikām, noskaidrojam, ko un kāpēc gribat mācīties, kādi ir jūsu motīvi.

Piedāvājam risinājumu

Mēs piedāvājam jums resursus, kas jums palīdzēs: literatūru, video, apmācību un skolotājus.

Pilnveidojamies

Mācāmies un ik pa laikam apstājamies, lai pārbaudītu, vai ejam pareizā virzienā, un pastāvīgi uzlabojam mācību plānu.

Kāpēc ir vērts izvēlēties mūs?

Par egoPERFECTUS

Ērta atrašanās vieta

egoPERFECTUS atrodas Vecrīgā, prestižā un ērti sasniedzamā pilsētas daļā. Jums būs ērti nokļūt un mācīties pie mums!

Oriģinālas metodikas

Mēs strādājam pēc īpaši izstrādātām metodikām, ar kuru palīdzību spējam precīzi noskaidrot jūsu personīgās izaugsmes mērķus un vajadzības, kā arī piemeklēt atbilstošāko izglītības programmu.

Starptautiska pieredze

Mēs sadarbojamies ar daudzām plaši pazīstamām un prestižām izglītības iestādēm, kas ļauj mums nodrošināt augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Viskompetentākie speciālisti

Pie mums strādā izcili pasniedzēji un konsultanti, kas ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Viņi palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus un iegūt zināšanas par visjaunāko attiecīgajā jomā.

Individuālo vajadzību noteikšana

Mums nav vienas mācību programmas, kas piemērota visiem – mēs īstenojam tikai katram klientam individuāli piemeklētas programmas. Tāpēc jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu pilnveidei un personīgajai izcilībai.

Personalizēta izglītība

Mēs izmantojam tikai individuāli piemeklētas izglītības programmas un klientam piemērotākos mācību veidus, tāpēc mācīties ir viegli un interesanti. Tas, savukārt, sniedz lielisku personīgās pilnveides rezultātu.