Mājaslapu apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Mājaslapu apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde

  /  Mājaslapu apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde

Mājaslapu apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde

1. Pārziņa mājas lapās var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājas lapām, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko Pārzinis atbildību neuzņemas.

2. Pārziņa mājas lapās var tikt izmantotas sīkdatnes – nelieli teksta dokumenti ar unikālu identifikācijas numuru, kas tiek nosūtīti no mājas lapas uz Klienta datora cieto disku, lai Pārziņa mājas lapas administrators varētu identificēt Klientu un redzēt viņa darbību mājas lapā.

3. Klienta interneta pārlūku ikreiz, kad tas apmeklē Pārziņa mājas lapu, identificē unikāls numurs. Sīkdatnes neļauj mājas lapās fiksēt nekādu Klienta personisko informāciju (piemēram, Klienta vārdu un adresi), kuru Klients, iespējams, nav klasificējis kā konfidenciālu. No sīkdatnēm Klients var atteikties un tās izslēgt, tomēr šādā gadījumā dažas no mājas lapas funkcijām var nedarboties.

4. Izmantojot sīkdatnes, tiek saglabāta informācija par Pārziņa mājas lapas apmeklējumu, piemēram, par izvēlēto valodu un citiem iestatījumiem un funkcionalitātēm, lai nākamais mājas lapas apmeklējums būtu vienkāršāks un mājas lapa – noderīgāka. Pārziņa sīkdatnes palīdz:

  • nodrošināt Pārziņa mājas lapas pienācīgu darbību;
  • uzlabot Pārziņa mājas lapas ātrumu/drošību;
  • sniegt Klientam iespēju dalīties ar Pārziņa mājas lapām sociālajos tīklos, piemēram, “Facebook”, “Instagram” vai “LinkedIn”;
  • pastāvīgi uzlabot Pārziņa mājas lapu;
  • veidot efektīvāku mārketingu, neapgrūtinot Klientu ar tam neaktuāliem komerciālajiem piedāvājumiem.

5. Pārzinis izmanto šādas sīkdatnes:

  • svarīgās sīkdatnes, kas tiek izmantotas, lai Klientam būtu iespējams pilnvērtīgi izmantot mājas lapas funkcijas, piemēram, saglabāt veidlapās ievadīto informāciju, ja Klients tīmekļa pārlūkošanas laikā pāriet no vienas lapas uz citu. Bez obligātajām sīkdatnēm Pārzinim nav iespējams sniegt atsevišķus pakalpojumus mājas lapā. Šīs sīkdatnes neuzkrāj nekādu informāciju mārketinga vajadzībām un nesaglabā atmiņā datus par interneta mājas lapu apmeklējumu;
  • analītiskās sīkdatnes, kas apkopo informāciju par Pārziņa mājas lapas izmantošanu un palīdz uzlabot tās darbību. Analītiskās sīkdatnes parāda, cik mājas lapas Klients ir apmeklējis, cik daudz laika pavadīts konkrētā mājas lapā, kuras mājas lapas apmeklētas visbiežāk. Analītiskās sīkdatnes palīdz reģistrēt mājas lapas kļūmes. Analītiskās sīkdatnes neuzkrāj Klientu personīgo informāciju, visa uzkrātā informācija tiek apkopota un ir anonīma;
  • reklāmas sīkdatnes, kas tiek izmantotas, lai Klientam tiktu sniegti viņa interesēm visatbilstošākie komerciālie piedāvājumi, kā arī lai to skaits tiktu ierobežots. Šis sīkdatnes izmanto, lai iegūtu informāciju par to, ko Klients ir aplūkojis vai iegādājies apmeklētajā mājas lapā, kā arī, lai noteiktu reklāmas kampaņu efektivitāti.