egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizēti valodu kursi

Vienlaikus ar svešvalodu apguvi paplašiniet savu redzesloku par jūs interesējošām tēmām. Kopā ar egoPERFECTUS svešvalodu pasniedzējiem mēs sastādīsim jums atbilstošu mācību plānu un izvēlēsimies mācību materiālus: atbilstošu mācību literatūru, periodiskos izdevumus, video un tīmekļa vietnes par dažādām tēmām. Mācieties ne tikai jums ērtā laikā, bet arī ērtā veidā: mācību telpās vai attālināti.

Priecāsimies pārrunāt jūsu vēlmes un iespējas.

Zvaniet mums: +371 200 40617

Valodu kursu veidi

Individuālie kursi

no 25 EUR/akad. st.

Apgūstiet svešvalodas jums ērtā veidā. Pirms nodarbību uzsākšanas mēs noskaidrosim jūsu vajadzības un mērķus un sastādīsim individuālu mācību plānu.

Mini grupas

no 12.50 EUR/akad. st.

Apgūstiet svešvalodas un vispusīgi pilnveidojieties kopā ar domubiedriem. Mācoties grupā, jūs ne tikai labāk apgūsiet sarunvalodu un paplašināsiet savu redzesloku, bet arī veidosiet jaunas iepazīšanās.

Kursi skolēniem

no 70 EUR/mēn.

Angļu valodas kursi skolēniem piektdienās, kuros palīdzēsim pārvarēt bailes runāt angliski, veicināsim motivāciju un pārliecību par savām spējām. Kursu laikā tiek izmantotas dažādas interaktīvas mācību metodes, piemēram, diskusijas un projekti.

Personalizēta programma

Pirms mācību uzsākšanas mēs izveidosim jums individuālu mācību programmu, kuras pamatā ir egoTRACKING metodika. Tas nozīmē, ka mēs pārrunājam jūsu mērķus, vēlmes, iespējas un ieradumus, un tikai tad uzsākam programmas izstrādi.

Valodu pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji ir zinoši dažādos ar personības izaugsmi saistītos jautājumos, un savā darbā izmanto mūsdienīgas valodu mācīšanas metodes. Vienlaikus pasniedzēji pastāvīgi papildina savas zināšanas par dažādām jomām, lai nodarbības padarītu saistošas un noderīgas.

Mācību materiāli

Mācību procesā mēs izmantojam aktuālus periodiskos izdevumus, video, grāmatas un tīmekļa vietnes. Tas nozīmē, ka jūs ne tikai uzlabosiet savas svešvalodu zināšanas, bet arī attīstīsiet kompetences dažādās citās jomās, piemēram, pasaules vēsturē, ekonomikā, veselīgā dzīvesveidā u.c.

Atgriezeniskā saite

Mēs katram savam klientam sniedzam atgriezenisko saikni par viņa progresu un izvirzītajiem mērķiem. Šī komunikācija notiek pārrunu veidā, nevis izmantojot standartizētus testus. Līdz ar to katrs klients var būt drošs, ka saņemtie komentāri un ieteikumi atbilst tieši viņam.

Specifisku valodas kompetenču izkopšana

Biznesa angļu valoda

Mini grupās: 750 EUR/60 akad. st.

Apgūstiet biznesa angļu valodu jums ērtā veidā mini grupās klātienē mūsu mācību telpās vai attālināti. Mēs sastādām programmu, ņemot vērā jūsu profesionālās darbības jomu, un palīdzam pilnveidot ne tikai valodas zināšanas, bet arī komunikācijas prasmes.

Sagatavošanās IELTS eksāmenam

Individuāli: no 25 EUR/akad. st. | Mini grupās: 255 EUR/36 akad. st.

Palīdzam sagatavoties starptautiskajiem eksāmeniem: IELTS, CAE, TOEFL. Individuālajās nodarbībās jūs varat izvēlēties savu mācību tempu: ja eksāmens ir pavisam tuvu, varam nodrošināt intensīvāku programmu.

Svešvalodu kursi biznesa klientiem

Piedāvājam dažādu valodu kursus biznesa klientiem. Programma tiek pielāgota jūsu uzņēmuma darbinieku vajadzībām – vispirms mēs noskaidrojam jūsu vēlmes un mācību mērķus, un tad izveidojam jums piemērotu mācību programmu (vispārīgs kurss, biznesa valoda vai valoda specifiskai nozarei) un intensitātes līmeni. Nodarbības notiek jūsu telpās vai mūsu birojā.

Priecāsimies pārrunāt jūsu vēlmes un iespējas.

Zvaniet mums: +371 200 40617

Atsauksmes

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 295 29995

Uzrakstiet mums:

info@egoperfectus.lv