MNLIFE ievadseminārs - Egoperfectus

MNLIFE ievadseminārs

Jums noteikti ir neizmantotas stiprās puses un neizmantots potenciāls, mums ir labākie rīki to atrašanai un pielietošanai ikdienā.

Laipni lūdzam MNLIFE ievadseminārā, lai uzzinātu vairāk par cilvēka harmoniju, dabisko saziņu un plūsmas stāvokli. Iegūstiet pieredzi kā MNLIFE apmācības darbojās uz korporatīvajiem darbiniekiem un cilvēkiem, kuri vēlas personīgo attīstību.

Mēs viegli varam visu uzzināt par savu ķermeni. Izmantojot rentgenu, MRI, asins analīzes, mēs iegūstam rezultātus un izmantojam tos – profilaksei, ārstēšanai, rehabilitācijai.Vai jūs zinājāt, ka ir tikpat daudz pētījumu par Jūsu iekšējām īpašībām? Mēs aicinām jūs atklāt harmoniska cilvēka instrumentus.

 Ievadseminārs jūs iepazīstinās ar:

  • Daudzveidīgo dabu un intelektu teorijām;
  • Ilgtspējas jēdzienu: kā būt harmonijā ar sevi un pasauli sev apkārt;
  • Tīģeru koncepciju: kas notiek, kad mūsu darbības neatbilst dabai un intelektam, kāpēc mēs atliekam darbu un kā atrast motivāciju;
  • Dabiskās komunikācijas principiem: kā vienkārši saprast citu cilvēku, viņa pasaules uzskatu un runāt viņam saprotamā valodā.

Kam paredzets MNLIFE ievadseminārs?

Uzņēmumu un komandas līderiem, HR speciālistiem

Vai jūs meklējat sistēmu, kas palīdzētu jūsu uzņēmumam vai komandai sasniegt efektīvākus rezultātus, un vēlaties pārliecināties, vai MNLIFE ir domāts jums? Mēs aicinām jūs uz ievadsemināru, kurā jūs ne tikai redzēsiet daļu no divu dienu programmas, gūsiet ieskatu dabas un intelektu darbībā ikdienas dzīvē, bet arī varēsiet izrunāt ar ievadsemināra vadītāju, jūsu uzņēmuma vajadzības.

Cilvēkiem, kas meklē personīgās izaugsmes iespējas

Pilnveidošanās sākas ar dziļu sevis izzināšanu. MNLIFE atklāj jaunu pieeju, kā paraudzīties uz sevi: caur savu dabu un intelektiem. Mēs arī paradam, kā šīs zināšanas izmantot praksē – mijiedarbojoties ar cilvēkiem, kāpjot pa karjeras kāpnēm lielākas motivācijas iegūšanai. MNLIFE apmācība ir par harmoniju ar sevi un apkārtni. Ievadseminārs ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas pārliecināties, vai šī apmācība viņiem ir piemērota.

Vai vēlaties pārliecināties, vai jums patiks MNLIFE?

Mēs aicinām jūs uz MNLIFE ievadsemināru, kurā jūs iepazīsieties ar pamatjēdzieniem un teorijām, veiksiet praktiskos vingrinājumus un varēsiet uzdot, ievadsemināra vadītājam, Jums interesējošus jautājumus.

UZDODIET JAUTĀJUMUS VAI REĢISTRĒJIETIES

Ar ko atšķiras egoPERFECTUS?


Vai jums ir jautājumi?

+371 673 34428

Personalizētas izglītības pakalpojumi

MNLIFE ievadseminārs


Jums noteikti ir neizmantotas stiprās puses un neizmantots potenciāls, mums ir labākie rīki to atrašanai un pielietošanai ikdienā.

Vairāk

egoPERFECTUS piedāvā izstādi par vidējo izglītību un nometnēm ārzemēs


  Izstādes apmeklētāji varēs saņemt ekspertu detalizētas konsultācijas par ārzemju izglītību un izvelēties sev vai savam bērnam piemērotu programmu.

Vairāk

IELTS kursi


egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un topošajiem studentiem lielisku iespēju maksimāli efektīvi sagatavoties IELTS eksāmenam!

Vairāk

Karjeras tests egoCOMPASS


Karjeras testa egoCOMPASS unikālā metodika palīdz noteikt jūsu individuālo karjeras profilu un piemeklē vispiemērotākos mācību un specializācijas virzienus, kas nodrošinās maksimālu jūsu personīgo un profesionālo izaugsmi.

Vairāk

Augstākā izglītība ārzemēs


Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS speciālisti izmanto oriģinālu egoMAPPING metodiku, kas palīdz noskaidrot skolēnu un vecāku vajadzības un atrast piemērotākās augstākās izglītības iegūšanas iespējas labākajās ārvalstu universitātēs.

Vairāk

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos


Jau 16 gadus mēs organizējam aizraujošas un neaizmirstamas starptautiskās angļu valodas nometnes Druskininkos. Jauni draugi, piedzīvojumi, smiekli, spēles un angļu valoda – viss vienā! Vai spēj tam noticēt? Pavadi savas vasaras brīvdienas ar egoPERFECTUS un pilnveido savu angļu valodu nometnē “Cambridge Summer Super Camp”.

Vairāk

Vidējā izglītība ārzemēs


Profesionālu konsultantu pieredze, sadarbība ar prestižākajām vidusskolām visā pasaulē un egoMAPPING metodikas izmantošana ļauj mums piedāvāt skolēniem piemērotāko vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmas atbilstoši individuālajām īpašībām, spējām un vajadzībām.

Vairāk

Valodu nometnes ārzemēs


Valodu nometnes ārzemēs - tā ir iespēja apgūt valodu un vienlaikus pilnveidot savu personību. Mēs sadarbojamies ar pašiem labākajiem nometņu organizatoriem visā pasaulē un izmantojam egoMAPPING metodiku, lai piedāvātu vispiemērotāko nometni, kas palīdzēs bērniem un pusaudžiem pilnveidoties.

Vairāk

Semināri un pasākumi


egoPERFECTUS regulāri organizē izglītojošus seminārus un tikšanās, kuras vada mūsu ārzemju izglītības un karjeras konsultanti, kā arī sadarbībā ar ārzemju skolām un universitātēm - līderiem dažādās izglītības jomās. Reģistrējieties un sekojiet mūsu jaunumiem!

Vairāk

Privātie pasniedzēji


Profesionāli mācību priekšmetu privātie pasniedzēji, izmantojot oriģinālo egoTRACKING metodiku, nosaka skolēnam pieņemamāko mācību stilu, motivāciju veicinošos faktorus un sagatavo konkrētajam skolēnam pielāgotu individuālu mācību programmu.

Vairāk