egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Augstākā izglītība ārzemēs

Vai vēlaties studēt prestižākajās ārzemju universitātēs? Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko studiju programmu Jums tīkamākajā valstī un universitātē, kā arī sagatavoties studijām un aizpildīt visus nepieciešamos dokumentus.

Konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs, tagad notiek tiešsaistē.

Sazinieties ar mums +371 20040154

Prestižās universitātes

Studijas ārzemēs

Profesionālas konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs. egoPERFECTUS profesionāļi izmanto oriģinālo egoMAPPING metodoloģiju, kas palīdz noteikt studentu un vecāku vajadzības un atrast vispiemērotākās augstākās izglītības iespējas labākajās ārzemju universitātēs.

Kā notiek mūsu konsultācijas un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

  • Kopā ar klientu mēs izvērtējam viņa vēlmes, ambīcijas, finansiālās iespējas, karjeras mērķus, iespējas izpildīt iestājprasības un daudz citu svarīgu kritēriju, kuri ļauj mums sniegt klientiem informāciju par viņiem vispiemērotākajām mācību iestādēm dažādās pasaules valstīs.
  • Mēs sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par viņu izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm ārzemēs un studiju programmām, mācību maksu, apmaksas kārtību, stipendijām un iespēju saņemt finansējumu, dokumentu iesniegšanas kārtību un iestāšanās noteikumiem, dzīvošanas iespējām, darba iespējām un citiem būtiskiem aspektiem.
  • Mēs pilnībā uzņemamies rūpes par visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, kas nepieciešami, lai iestātos mūsu klientu izvēlētajās mācību iestādēs ārzemēs, kā arī noformējam studiju pieteikumu.
  • Pārbaudīsim un rediģēsim Jūsu motivācijas un rekomendācijas vēstules, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināsim dokumentu tulkojumu angļu valodā.
  • Aizpildīsim pieteikuma veidlapas.
  • Palīdzēsim, ja Jums būs nepieciešama studenta vīza (piemēram, Austrālijā, ASV, Kanādā): sniegsim nepieciešamo dokumentu sarakstu un vīzas pieteikuma veidlapu, palīdzēsim aizpildīt medicīniskās pārbaudes dokumentus un iegādāties veselības apdrošināšanu.
  • Atradīsim Jums piemērotāko naktsmītni: reģistrēsim studentu hostelī vai mājoklī.
  • Atradīsim un iegādāsimies aviobiļetes par vislabāko cenu, lidojuma datumu un ilgumu vai atbilstoši jebkurām citām personiskām prasībām.
  • Sniegsim visu informāciju par darba iespējām un dzīvi izvēlētajā valstī.
  • Visa izglītības procesa laikā un uzturēšanās laikā valstī mēs labprāt atbildēsim uz jums aktuāliem jautājumiem.

Vai jums ir jautājumi?

Liene Pommere

+371 20040154

liene@egoperfectus.lv

Augstākā izglītība ASV

Jūsu sapnis var kļūt par realitāti! Tam nav vajadzīgs brīnums, pietiek ar mācībām ASV!
Mācības ASV – tā ir iespēja realizēt jūsu sapņus un sasniegt mērķus, kas nesīs unikālas jaunas iespējas jūsu dzīvē.

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Austrālijā

Liela kultūru daudzveidība, interesanta sadzīve un augsta izglītības kvalitāte!
Mācības Austrālijā – tā ir īstā izvēle personībām, kuras nebaidās no piedzīvojumiem un alkst pēc attīstības.

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Spānijā

Neierobežotas iespējas, kvalitatīva augstākā izglītība, darba prakse un
neaizmirstams studiju laiks! Šī izglītība maina jebkura jauna cilvēka dzīvi, bagātina viņu un dod iespēju sevi pilnveidot.

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Itālijā

Modernas un avangardiskas studijas Itālijā – izmeklētām personībām! Itālijas universitātes ir vienas no vecākajām Eiropā, to vēsture aizsākusies jau 12. gadsimtā.

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Lielbritānijā

Studijas Lielbritānijā ir iespēja izplānot savus vislabākos mācību gadus atbilstoši savām vēlmēm, mērķiem un nākotnes iecerēm!

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Kanādā

Mācības Kanādā ļaus jums radīt pašiem savu veiksmes stāstu!
Kanāda piedāvā plašu studiju programmu klāstu, dinamisku vidi, kā arī teorijas un prakses apvienojumu, kas padara.

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Jaunzēlandē

Jaunzēlandes universitāšu programmas ir piemērotas gan jauniešiem, gan arīpieaugušajiem, kuri vēlētos iegūt profesionālās izglītības diplomu unrealizēt savas biznesa idejas.

LASIET VAIRĀK> 

Augstākā izglītība
Dienvidāfrikas Republikā (DĀR)

Mācības DĀR ir neierasta pieredze, jo šīs valsts izglītības sistēmai ir izaicinājumu pilna pagātne, dinamiska tagadne un daudzsološa nākotne.

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Singapūrā

Augstākā izglītība Singapūrā ir piemērota uz inovācijām tendentām personībām, kas domā par savu nākotni! Singapūra ir visstraujāk augošā valsts pasaulē, kas iegūst popularitāti arī kā augstākās izglītības galamērķis.

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Šveicē

Studijas Šveicē – augstākā izglītība unikālām personībām! Apmācības Šveicē lieliski derēs cilvēkiem, kuri vēlas iegūt ekskluzīvu izglītību prestižā universitātē.

LASIET VAIRĀK>

Augstākā izglītība Vācijā

Vācijas piedāvātā izglītības sistēma ir pievilcīga studentiem no visas pasaules, jo tā piedāvā izcilu kvalitāti, organizētību un augstu akadēmisko līmeni.

LASIET VAIRĀK>

Studijas citās valstīs

Sarakstā neatradāt savu sapņu valsti studijām? Vai arī vienkārši vēlaties uzzināt, kura universitāte vai valsts Jums ir vispiemērotākā? Sazinieties ar mums – mēs noteikti varam palīdzēt.