egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 673 34428
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Piesakieties konsultācijām par nometnēm ārzemēs tiešsaistē.
Saņemiet labāko variantu saviem bērniem no kompetenta konsultanta par nometnēm ārzemēs.

Nometnes un vasaras programmas ārzemēs

Ja vēlaties saviem bērniem produktīvu un interesantu vasaru, varam Jums palīdzēt.

Mēs piedāvājam dažādas vasaras nodarbības, sākot ar mākslu un beidzot ar sporta programmām, no medicīnas līdz vadībai un līderismam.

Aicinām izvēlēties programmu, kas Jums ir vispiemērotākā, vai vienkārši konsultēties ar mūsu speciālistiem – mēs izmantosim egoMAPPING metodoloģiju, lai izvēlētos Jums piemērotāko.

Piezvaniet mums: +371 200 40617

Grupas nometnes ārzemēs 2020

Grupu nometnes CATS Academy Boston, Bostonā, ASV

ar pavadošām personām no Latvijas

Nometne Bostonā, ASV, kur Jūs varat izvēlēties starp tekstilizstrādājumiem un dizainu, Ivy līderības vai STEM lietišķo zinātņu programmu. Lietuvas pārstāvis pavadīs lietuviešu grupu uz nometni un sniegs vecākiem informāciju par bērniem. Gaidīsim 14 – 17 g. v. nometņu dalībniekus no 12. jūlija

Angļu valodas nometne Bloxham School skolā

ar pavadošām personām no Latvijas

Angļu valodas nometne tiek rīkota prestižajā Bloxham skolā. Skola piedāvā īpašas sporta iespējas – tradicionālo komandu spēļu laukumus, atsevišķus skvoša laukumus, volejbola laukumus, peldbaseinu. Nometne paredzēta 10 – 17 g. v. jauniešiem un tā sākas 7. jūlijā.

Angļu valodas nometne University College London

ar pavadošām personām no Latvijas

Programma šajā nometnē nav orientēta tikai uz tradicionālajām angļu valodas mācībām. Tajā tiek attīstītas sešas dzīves pamatprasmes – pašapziņa, saziņas prasmes, problēmu risināšana, komandas darbs, zinātkāre un radošums. Gaidām 13 – 20 g. v. nometnes dalībniekus.

Vasaras angļu valodas nometne Druskininkos

ar pavadošām personām no Latvijas

Šī ir nedēļas vai divu nedēļu gara valodas nometne ar nakšņošanu, kurā ir perfekti organizēta dienas kārtība: puse no dienas tiek veltīta aktīvām, jautrām un attīstošām aktivitātēm, bet dienas otrajā pusē notiek angļu valodas nodarbības ar kvalificētiem pasniedzējiem. Gaidīsim 8 – 17 g. v. nometņu dalībniekus no 28. jūni

Mēs uzskatām, ka vislabāk ir izvēlēties valodu nometni, kas ne tikai māca svešvalodas, bet arī attīsta jauniešu talantus un vaļaspriekus, paplašina viņu intereses un attīsta svarīgas personiskās īpašības. Tāpēc mūsu bērnu un pusaudžu nometņu sarakstā esam iekļāvuši dažādas augstas kvalitātes specializētās nometnes Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citur. Šīs nometnes ir īpašas, jo tās piedāvā bērniem iespēju apgūt vai uzlabot svešvalodu, iegūt jaunas prasmes vai attīstīt esošās prasmes, piemēram, jāšanā, mākslā, fotogrāfijā, aktiermeistarībā, mūzikā, dejā un daudzās citās.

Ja plānojat studēt ārzemēs vidējās izglītības iegūšanai vai vasaras laikā iegūt papildu akadēmiskās zināšanas, vislabāk ir izvēlēties akadēmiskās nometnes, kurās ne tikai māca valodas, bet arī citus ārzemju vidusskolās apgūstamos priekšmetus, ļaujot iepazīt arī konkrētās skolas noteikumus un atmosfēru.

Tie, kuri nav pārliecināti par izvēlēto studiju programmu, vasarā var izmēģināt dažādas studiju programmas, piemēram, medicīnu, menedžmentu, jurisprudenci, mārketingu un daudzas citas. Praktiska specializācijas izmēģināšana ļaus Jums nopietni izvērtēt savu nākotnes profesiju.

Svešvalodu nometņu izvēle ir patiešām plaša. Kā izvēlēties piemērotāko? Vienkāršākais veids ir paļauties uz mūsu speciālistiem. Mēs rūpīgi nosakām gan vecāku, gan studentu vajadzības, mēģinām izprast galvenos nometnes izvēles iemeslus un izvēlamies nometni, pamatojoties uz studenta unikālajām īpašībām un iespējām.

Vai jums ir jautājumi?

Ksenija Suranova- Domkina

+371 200 40617

ksenija@egoperfectus.lv