Par mums | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

egoPERFECTUS ir partneris tiem, kuri visu mūžu tiecas pēc pastāvīga progresa un kuri to vēlas, un spēj sasniegt sev visērtākajā un vispatīkamākajā veidā.

Mācīšanās pie mums nozīmē mācīšanos tev visērtākajā vidē, ar īpaši tavām vajadzībām pielāgotu programmu, ar klasesbiedriem, kuriem ir līdzīgi mērķi, un ar pasniedzējiem, kuri prot iedvesmot un motivēt.

egoPERFECTUS darbības pamatā ir tavu vajadzību noteikšana un skaidru mērķu izvirzīšana, balstoties īpaši izstrādātās personīgās izaugsmes metodikās. Labāk izskaidrot palīdzēs piemēri.

Ja tu vērstos pie mums pēc palīdzības un teiktu, ka vēlies studēt Austrālijā, vispirms mēs tev jautātu – kāpēc tev tas ir svarīgi? Iespējams Austrālijā ir kādas īpašas studiju programmas, kuras neesi atradis (vai neesi meklējis) citur. Vai varbūt tevi vienkārši fascinē Austrālijas kultūra un daba. Pirmajā gadījumā mēs piedāvātu tev interesējošās studiju programmas gan Austrālijā, gan citās valstīs, un otrajā gadījumā mēs ieteiktu iesākumā izmēģināt kādu no Austrālijas vasaras programmām, pirms pieņemt lēmumu par studiju gada pavadīšanu tieši tur.

Vēsture īsumā

UAB “Ego perfectus” ir personalizētās izglītības tirgus līderis Lietuvā un Latvijā. Uzņēmums pieder izglītības uzņēmumu grupai Kalba, kurā ietilpst arī “Kalba.Lt” un “Kalba.Lv”.

2005. gadā valodu skola UAB “Lingua perfecta”, kas dibināta 2000. gadā, saskatīja personalizētas izglītības nozīmi un ar savu jauno vārdu egoPERFECTUS pievienojās Kalba uzņēmumu grupai, tādējādi uzsākot savas gaitas personalizētās izglītības jomā. egoPERFECTUS filiāle tika atvērta arī Latvijā, Rīgā

Vai jums ir jautājumi?

+371 29529995
info@egoperfectus.lv

UZRAKSTIET MUMS

rytis

Rytis Jurkenas

Profesionāls karjeras konsultants, īpašnieks izglītības uzņēmumu grupai „Kalba“, kurā Lietuvā un Latvijā ietilpst „Kalba.Lt“, „Kalba.Lv“ un „egoPERFECTUS“.

„Mēs dzīvojam ļoti mainīgā pasaulē, tāpēc cilvēkam, kurš tiecas pēc panākumiem, pastāvīgi jāmācās un jāpilnveidojas. Mana stratēģija ir mūžizglītība. Turklāt tas ir bezgala jautri un patīkami. Man ir doktora grāds medicīnā un maģistra grāds menedžmentā, es esmu uzņēmējs, bet profesionāla karjeras konsultēšana ir mans hobijs un aizraušanās. Karjeras konsultēšana ir metode, kurā tiek izmantotas īpašas metodikas un testi, kas palīdzēs jums veikt pareizo izvēli.

Es jau sen sapratu, ka, lai būtu labākais savā jomā, jāmācās un jāpilnveidojas. Tādēļ esmu apmeklējis vairāk nekā 100 universitāšu un vidusskolu visā pasaulē, padziļināti pētot izglītības sistēmas un mācību metodes attīstītajās valstīs. Ir zināms, ka katrs cilvēks ir personība ar individuālu zināšanu un prasmju kopumu. Ar zināšanām šodien viss ir vienkārši – lielākā daļa laika tiek tērēta to nodošanai. Tomēr bieži tiek ignorētas cilvēka spējas. Veiksmīgas karjeras būtība ir katra indivīda stipro pušu izcelšana un atraisīšana, izmantojot individuāli pielāgotas mācību metodes un sistēmas.

Veiksmīgas karjeras pamats ir individuāli pielāgota mācīšanās, kas rada iespējas personīgai izaugsmei.“

Liene Pommere

Izglītības konsultante

Vienmēr esmu uzskatījusi individuālu pieeju katram studentam par vislabāko darba metodi. Katrs klients ir unikāls, ar saviem mērķiem un vēlmēm, tāpēc nevar būt viens ceļš, kuru piedāvāt visiem.

Man ir bijusi lieliska iespēja mācīties no labākajiem izglītības ārzemēs konsultantiem Latvijā, apmeklēt izglītības iestādes dažādās valstīs un pašai pārliecināties par to augstajiem kvalitātes standartiem. Priecājos nodot savas zināšanas gan tiem studentiem, kuri stājas augstākās izglītības programmās, gan vidējās izglītības programmās ārzemēs.

Mana izglītība svešvalodās un komunikācijas zinātnē, kā arī darba pieredze mārketingā, ir ļāvusi apzināties to, ka visefektīvākais rezultāts tiek sasniegts tad, ja pašā procesa sākumā tiek veikta padziļināta mērķa izpēte un analīze. Tieši tāpēc man ir ļoti tuvas egoPERFECTUS darba metodes – vispirms noskaidrot patiesos iegūstamās izglītības mērķus un pēc tam palīdzēt klientam plānveidīgi sasniegt iecerēto. Jo kurš gan mūsdienās var atļauties izmantot laiku nelietderīgi?

Elīna Ķēniņa

Biroja administratore

Profesionālā bakalaura izglītība viesmīlības uzņēmējdarbībā, kā arī ilgstoša darba pieredze jomās, kas saistītas ar augstiem klientu apkalpošanas standartiem, tādās kā privāto bankas klientu apkalpošana un finanšu pakapojumi, man ir palīdzējusi  praksē sajust to, ka darbā ar klientiem ir jāņem vērā katra cilvēka individuālās īpašības un vēlmes.

Es uzskatu, ka katra cilvēka panākumi ir atkarīgi ne tikai no ārējiem apstākļiem, bet arī no katra iedzimtajām spējām un īpašībām. Katrs cilvēks ir personība ar savu raksturu un temperamentu. Personalizēta izglītība, manuprāt, ir unikāla iespēja katram sasniegt savus visambiciozākos mērķus.

Tomas Saliamonas

Pārdošanas vadītājs

Ikvienam ir svarīgi pilnveidoties, saprast, kas viņu motivē tādā vai citādā veidā virzīties uz priekšu, domāt, pieņemt lēmumus, rīkoties. Tā kā katrs cilvēks ir unikāls un atšķirīgs, viņa domas un uzvedību ietekmē atšķirīgas dabas un intelekti. Tikai iepazīstot sevi, cilvēks var sākt veidot tādu dzīvi, kurā viņš varēs sevi pilnvērtīgi realizēt. egoPERFECTUS spēj un ir gatavs tajā palīdzēt.

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.