Par mums | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

egoPERFECTUS ir partneris tiem, kuri visu mūžu tiecas pēc pastāvīga progresa un kuri to vēlas, un spēj sasniegt sev visērtākajā un vispatīkamākajā veidā.

Mācīšanās pie mums nozīmē mācīšanos tev visērtākajā vidē, ar īpaši tavām vajadzībām pielāgotu programmu, ar klasesbiedriem, kuriem ir līdzīgi mērķi, un ar pasniedzējiem, kuri prot iedvesmot un motivēt.

egoPERFECTUS darbības pamatā ir tavu vajadzību noteikšana un skaidru mērķu izvirzīšana, balstoties īpaši izstrādātās personīgās izaugsmes metodikās. Labāk izskaidrot palīdzēs piemēri.

Ja tu vērstos pie mums pēc palīdzības un teiktu, ka vēlies studēt Austrālijā, vispirms mēs tev jautātu – kāpēc tev tas ir svarīgi? Iespējams Austrālijā ir kādas īpašas studiju programmas, kuras neesi atradis (vai neesi meklējis) citur. Vai varbūt tevi vienkārši fascinē Austrālijas kultūra un daba. Pirmajā gadījumā mēs piedāvātu tev interesējošās studiju programmas gan Austrālijā, gan citās valstīs, un otrajā gadījumā mēs ieteiktu iesākumā izmēģināt kādu no Austrālijas vasaras programmām, pirms pieņemt lēmumu par studiju gada pavadīšanu tieši tur.

Vēsture īsumā

UAB “Ego perfectus” ir personalizētās izglītības tirgus līderis Lietuvā un Latvijā. Uzņēmums pieder izglītības uzņēmumu grupai Kalba, kurā ietilpst arī “Kalba.Lt” un “Kalba.Lv”.

Vai jums ir jautājumi?

+371 29529995
info@egoperfectus.lv

UZRAKSTIET MUMS

Tomas Saliamonas

Pārdošanas vadītājs

Ikvienam ir svarīgi pilnveidoties, saprast, kas viņu motivē tādā vai citādā veidā virzīties uz priekšu, domāt, pieņemt lēmumus, rīkoties. Tā kā katrs cilvēks ir unikāls un atšķirīgs, viņa domas un uzvedību ietekmē atšķirīgas dabas un intelekti. Tikai iepazīstot sevi, cilvēks var sākt veidot tādu dzīvi, kurā viņš varēs sevi pilnvērtīgi realizēt. egoPERFECTUS spēj un ir gatavs tajā palīdzēt.

Aleksandra Morščakova

Izglītības kvalitātes nodaļas vadītāja

Nav vairs šaubu, ka spēja orientēties informācijas telpā ir ne tikai ārkārtīgi svarīga, bet arī absolūti nepieciešama prasme jebkuram mūsdienu cilvēkam.  Spēja pārvaldīt kaut vienu svešvalodu paplašina mums pieejamo informācijas avotu skaitu, sniedzot iespēju piekļūt informācijai, kas citādi mums nebūtu pieejama.

Ilze Ušacka – Priekule

Personības izaugsmes koučs, karjeras konsultants

Strādāju ar vecākiem, kas vēlas nodrošināt bērnam veiksmīgu nākotni un grib saprast, kādu skolu vai profesionālo virzienu izvēlēties. Kā saprast, kas ir bērna talanti? Viņi jautā, kā palīdzēt bērnam izvēlēties nākotnes karjeru? Tie ir vecāki, kas paši ir mērķtiecīgi un veiksmīgi un vēlas to pašu savam bērnam. Esmu ICF sertificēts koučs jau 6 gadus. Esmu novadījusi vairāk nekā 250 koučinga sesijas ar vecākiem, karjeras konsultācijas ar jauniešiem un vadu vebinārus par pusaudžu izaicinājumiem. Esmu 4 atšķirīgu bērnu mamma. 20, 18, 14 un 7 g.v. Atklājot savu patieso dabu cilvēks var sasniegt savus mērķus un būt saskaņā ar sevi. To novēroju pie saviem bērniem un to novēlu katram cilvēkam. Esi saskaņā ar savu iekšējo dabu.

Elīna Ķēniņa

Biroja administratore

Profesionālā bakalaura izglītība viesmīlības uzņēmējdarbībā, kā arī ilgstoša darba pieredze jomās, kas saistītas ar augstiem klientu apkalpošanas standartiem, tādās kā privāto bankas klientu apkalpošana un finanšu pakapojumi, man ir palīdzējusi  praksē sajust to, ka darbā ar klientiem ir jāņem vērā katra cilvēka individuālās īpašības un vēlmes.

Es uzskatu, ka katra cilvēka panākumi ir atkarīgi ne tikai no ārējiem apstākļiem, bet arī no katra iedzimtajām spējām un īpašībām. Katrs cilvēks ir personība ar savu raksturu un temperamentu. Personalizēta izglītība, manuprāt, ir unikāla iespēja katram sasniegt savus visambiciozākos mērķus.

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.