egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 673 34428
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Par mums

Kas ir egoPERFECTUS?

  /  Par mums

egoPERFECTUS ir partneris tiem, kuri visu mūžu tiecas pēc pastāvīga progresa un kuri to vēlas, un spēj sasniegt sev visērtākajā un vispatīkamākajā veidā.

Mācīšanās pie mums nozīmē mācīšanos tev visērtākajā vidē, ar īpaši tavām vajadzībām pielāgotu programmu, ar klasesbiedriem, kuriem ir līdzīgi mērķi, un ar pasniedzējiem, kuri prot iedvesmot un motivēt.

egoPERFECTUS darbības pamatā ir tavu vajadzību noteikšana un skaidru mērķu izvirzīšana, balstoties īpaši izstrādātās personīgās izaugsmes metodikās. Labāk izskaidrot palīdzēs piemēri.

Ja tu vērstos pie mums pēc palīdzības un teiktu, ka vēlies studēt Austrālijā, vispirms mēs tev jautātu – kāpēc tev tas ir svarīgi? Iespējams Austrālijā ir kādas īpašas studiju programmas, kuras neesi atradis (vai neesi meklējis) citur. Vai varbūt tevi vienkārši fascinē Austrālijas kultūra un daba. Pirmajā gadījumā mēs piedāvātu tev interesējošās studiju programmas gan Austrālijā, gan citās valstīs, un otrajā gadījumā mēs ieteiktu iesākumā izmēģināt kādu no Austrālijas vasaras programmām, pirms pieņemt lēmumu par studiju gada pavadīšanu tieši tur.

Vēsture īsumā

UAB “Ego perfectus” ir personalizētās izglītības tirgus līderis Lietuvā un Latvijā. Uzņēmums pieder izglītības uzņēmumu grupai Kalba, kurā ietilpst arī “Kalba.Lt” un “Kalba.Lv”.

2005. gadā valodu skola UAB “Lingua perfecta”, kas dibināta 2000. gadā, saskatīja personalizētas izglītības nozīmi un ar savu jauno vārdu egoPERFECTUS pievienojās Kalba uzņēmumu grupai, tādējādi uzsākot savas gaitas personalizētās izglītības jomā. egoPERFECTUS filiāle tika atvērta arī Latvijā, Rīgā

Linas Jankus

Direktors

Cilvēka dzīve ir jautājumu zīmju mežs, caur kuru, ne vienmēr, ir iespējams atrast taisnāko un vienkāršāko ceļu.

Personalizēta izglītība – kad no sirds dalāmies ar visvērtīgākajām lietām, kas mums dzīvē ir, pieredze un zināšanas.

Ksenija Suranova-Domkina

Direktora palīgs, izglītības konsultante

Reiz man bija sapnis iegūt augstāko izglītību ārzemēs, precīzāk – Lielbritānijā. Tā kā es nezināju, ar ko sākt, vērsos pie profesionāliem konsultantiem. Un lūk, šobrīd es esmu University of Northampton absolvente un esmu laimīga par iegūto neatkārtojamo pieredzi un zināšanām. Mans sapnis ir piepildījies, un tas viss pateicoties profesionāļu darbam, kuri man palīdzēja atrast pareizo virzienu un sniedza vērtīgus padomus.

Tā kā es esmu bijusi ārzemēs studējoša studenta kurpēs, es labāk kā citi zinu to, cik svarīga ir individuāla un profesionāla pieeja gan nākamās mācību iestādes, gan mācību programmas izvēlē. egoPERFECTUS es strādāju plecu pie pleca ar ļoti zinošiem speciālistiem, kuri ik dienu palīdz studentiem piepildīt viņu sapņus, izmantojot personalizētu pieeju katram.

Katra mūsu klienta veiksmīga iestāšanās viņa izvēlētajā mācību iestādē – tas nozīmē, ka ir piepildījies vēl kāds sapnis, tāpat kā reiz piepildījās mans. Būt par daļu no komandas, kura piepilda sapņus, neapšaubāmi ir vispatīkamākā mana darba daļa.

Anastasija Trubicina

Izglītības konsultante

Es atceros sevi 17 gadu vecumā, kad pabeidzu vidusskolu un bija nepieciešams izlemt, ko darīt tālāk. Es izvēlējos iegūt augstāko izglītību Šveicē, ko es nekad nenožēlošu.

Vienīgā lieta kas pietrūka – tajā laikā man blakus nebija profesionāļu komandas, kas palīdzētu man izdarīt pareizo izvēli, iestāties universitātē un atbalstītu, kad tas bija nepieciešams.

Tagad es pati esmu daļa no tādas komandas, ar ko esmu lepna. Izmantojot arī savu pieredzi, es zinu, kā palīdzēt studentiem, kad tie dodas mācīties ārzemēs un kā viņus uzmundrināt.

Pēc bakalaura studijām Montrē, maģistra grāda iegūšanas Ženēvā un četru gadu strādāšanas un dzīvošanas Francijas labākajās kūrortpilsētās, tādās kā Sen-Tropē un Kuršavelē, es ieguvu starptautisko pieredzi un zināšanas, ar kurām esmu gatava dalīties ar potenciālajiem studentiem. Vēlos palīdzēt katram studentam izdarīt pareizo izvēli, kas būs pirmais solis uz veiksmīgo karjeru.

egoPERFECTUS piedāvā visu, kas nepieciešams, lai atrastu savu ceļu: karjeras testu egoCOMPASS, lai parādītu ceļotājiem-topošajiem absolventiem, kā sekot līdz savai alma-mater zvaigznei un atrast savu ceļu dzīvē, daudzu gadu pieredze, zināšanas un mīlestība pret to, ko mēs darām. Bez mīlestības nevar!

Narine Pogosyan

Biroja menedžere

Pusaudža vecums ir laiks, kad vecāku viedoklim ir daudz svara un ietekmes uz daudzām lietām, ieskaitot izglītības virziena izvēli. Mani vecāki bija pret manu izvēli, un radās jautājums, kur iestāties, kuru virzienu izvēlēties pretēji manis iecerētajam. Pēc palīdzības vērsos pie izglītības konsultantiem un pēc viņu ieteikumiem devos pēc augstākās izglītības uz Šveici, tur es ieguvu lielisku pieredzi, bet beigās augstāko izglītību ieguvu augstskolā “Turība”, jo izvēlētā studiju programma Šveicē bija pārāk sarežģīta priekš manis.

Uz personīgās pieredzes es sajutu cik svarīgi šajā posmā ir nonākt profesionāļu rokās, kuri ne tikai palīdzēs noteikt virziena izvēli studijās un universitātes izvēlē, kā arī iestāšanos tajā, bet arī sniegs atbalstu pašā studenta ceļa sākumā, kad tas ir visvairāk vajadzīgs.

Tagad, kad esmu daļa no brīnišķīgas komandas, kurā ir tikai tādi profesionāļi, kuri palīdz studentiem atrast sevi, pietuvoties saviem sapņiem, izvēloties pareizo studiju virzienu, man ir iespēja ne tikai dalīties pieredzē, bet arī redzēt, ar kādām mirdzošām acīm mūsu studenti nonāk savas dzīves jaunajā posmā.

Tieši egoPERFECTUS personalizētā  izglītība, apvienojumā ar individuālu pieeju, vēlmēm, spējām un sapņiem atver jaunus apvāršņus katram studentam, kurš nonāk zem mūsu spārna.

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.